Türk Samp Platformu-Yenilendik
MyBB Kitabı - Türkçe MyBB Destek
MyBBCodex
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sistemin 10.yılı Şerefi ile yapılacak ödül ve etkinlik önerileriniz.

İsterseniz Ücretsiz vds yada vps alıp dağıtabilirim?
Bir Umuttur Yaşamak!
Teşekkür verenler:
2 yıllık Hosting + Domain Çekilişi olabilir
Teşekkür verenler:
Kararlaştırıldımı ?
@Shelby
Savaşı seçtin, ne olacaksa olacak ve ne olacağını bilmiyoruz. Sadece tanrı biliyor.
( Cengiz Han )
---------------------------
---------------------------
Metto - Xeon - Yunus Y. - #Lykia
Teşekkür verenler:
Fikir sunuyorum.

1 - 10TL.NET Yıl Panosu Etkinliği

* 10TR.NET yıl panosu tasarımı yapılacak. (her yılın temasından bir görüntü falan.) Ödül olarak 1.olarak seçilen tasarımın yapımcısına herhangi bir ödül verilecek. (Ödülü daha sonra düşünürüz.) ve bu tasarım kodlamaya dökülüp temada belirli bir süre kalacak.

Bahsettiğim tasarım örneği:

dd5c2581.jpg

Bu tasarımın biraz daha özelleştirilmişi ve kodlanabilir hali olmalı.

@emsalsiz @atakaj @shelby @admin @taarruz
eski ve son araştırma geliştirme ekibi lideri
Teşekkür verenler:
Kendim Ücretsiz 2Tane Hosting Vereceğim Kazanana.Bide Kazanana Kendi Sitemi Vericem.
Hocam Bence Kararlaştıralım artık 2Ay Oldu :) @admin @taarruz @shelby
Bir Umuttur Yaşamak!
Teşekkür verenler:
@Hynes Bence kazanana değilde isteyen üyeler parasıyla almalı. Mesela onu birisi yaptırsın bir yere almak isteyen kişiler ödemeyi yapsın yaptıran kişi alan kişiye kargolatsın bence daha mantıklı ve güzel olur.
Start Date - 03.03.2012
18-04-2018

22-06-2018 Denetleme Ekibi Lideri

Türk çocuğu atalarını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır. 

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Teşekkür verenler: arvoX
(03-07-2018 Saat: 09:06)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  @Hynes Bence kazanana değilde isteyen üyeler parasıyla almalı. Mesela onu birisi yaptırsın bir yere almak isteyen kişiler ödemeyi yapsın yaptıran kişi alan kişiye kargolatsın bence daha mantıklı ve güzel olur.

Ben kodlanıp temada belirli bir süre duracak ve yapan kişiye ödül verilecek diye düşünmüştüm. Ama bu da iyi bir fikir. Yapılabilir.
Teşekkür verenler:
(02-07-2018 Saat: 23:12)Hynes Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Fikir sunuyorum.

1 - 10TL.NET Yıl Panosu Etkinliği

* 10TR.NET yıl panosu tasarımı yapılacak. (her yılın temasından bir görüntü falan.) Ödül olarak 1.olarak seçilen tasarımın yapımcısına herhangi bir ödül verilecek. (Ödülü daha sonra düşünürüz.) ve bu tasarım kodlamaya dökülüp temada belirli bir süre kalacak.

Bahsettiğim tasarım örneği:

dd5c2581.jpg

Bu tasarımın biraz daha özelleştirilmişi ve kodlanabilir hali olmalı.

@emsalsiz @atakaj @shelby @admin @taarruz

Diğer yetkililerin bu fikir hakkında düşüncesi nedir? Alakalı olan kişileri etiketledim fakat ses yok.
Teşekkür verenler:
herkesin memnun olacağı bir etkinlik yaparsanız daha hoş olur. demek istediğim tek ödüllü olmasın bu sizi de zor duruma sokar.
Gerçek, esrarengizdir, kaypaktır ve her zaman yeniden kuşatılmak ister.
Özgürlük tehlikelidir; ne kadar heyecan verici ise, birlikte yaşamak o kadar güçtür.
-Albert Camus

1
Tema çizecektik admin öm atmayı bıraktı sağolsun :)
UI Designer & Illustrator & Photographer
"Sanat görüneni yansıtmaz, görünür kılar.”
"Vous devenez responsable, à jamais, de ce que vous avez apprivoisé."
Teşekkür verenler:
(06-07-2018 Saat: 16:33)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Tema çizecektik admin öm atmayı bıraktı sağolsun :)

Berat, adminin işi var bunu sende gayet iyi biliyorsun. Bilişim üzerine dükkanı var diye biliyorum, Biraz yoğun. Bu tema işini diğer forum adminleriyle de yürütebilirsin.
Teşekkür verenler:
(06-07-2018 Saat: 16:38)arvoX Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(06-07-2018 Saat: 16:33)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Tema çizecektik admin öm atmayı bıraktı sağolsun :)

Berat, adminin işi var bunu sende gayet iyi biliyorsun. Bilişim üzerine dükkanı var diye biliyorum,  Biraz yoğun. Bu tema işini diğer forum adminleriyle de yürütebilirsin.

Diğer forum adminleriyle yürütülebilecek bir şey olmadığını düşünüyorum. Yani adminin işi olabilir fakat 10. yıldan bahsediyoruz. Önemli bir zamandan bahsediyoruz. İşlerinden kısıp kendinden fedakarlık edip bakmasını umut ediyordum en azından.
UI Designer & Illustrator & Photographer
"Sanat görüneni yansıtmaz, görünür kılar.”
"Vous devenez responsable, à jamais, de ce que vous avez apprivoisé."
1
1
1

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

• Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -