Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giriş Paneli-2
Diğer tasarım kötü olduğu için bende yeniden yapmaya karar verdim umarım begenirsiniz bide yorum atarken kötü yazıp geçmeyin nerden hatam varsa söylerseniz mutlu olurum :)
30GFiM.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lütfen yanlış anlama büyük ihtimal yenisin bu işlerde fakat o kullanıcı adı ve şifreniz yazıları aşırı büyük, ne o göze sokar gibi :) Kullanıcı adı ve şifreniz aynı olsun yani kutulara bakar mısın biri sağda biri solda, o text kutularına da güzel bir tasarım ve başlarına birer kullanıcı ve şifre ikonu koyarsan daha iyi olur. Başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazı kutuları alt alta olsaydı daha güzel dururdu, yazı boyutu ve yazı kutuları çok büyük.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-05-2018 Saat: 22:48)EmreKRMN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lütfen yanlış anlama büyük ihtimal yenisin bu işlerde fakat o kullanıcı adı ve şifreniz yazıları aşırı büyük, ne o göze sokar gibi :) Kullanıcı adı ve şifreniz aynı olsun yani kutulara bakar mısın biri sağda biri solda, o text kutularına da güzel bir tasarım ve başlarına birer kullanıcı ve şifre ikonu koyarsan daha iyi olur. Başarılar dilerim.
Evet abi yeniyim pc olmadığı İçin.Picsartla yapiyorum tabletden yaptığım için tasarımları bana ufak geliyor :) Oyüzden Fontları Fazla Ayarlayamıyorum :)
(21-05-2018 Saat: 22:59)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazı kutuları alt alta olsaydı daha güzel dururdu, yazı boyutu ve yazı kutuları çok büyük.

Taifun

Önerin İçin Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping