Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlaka Okuyun
Merhabalar Burda Harbidende Hak veriyorum power ve atakj'aSimdi Konumuza Dönelim Benim Sorunum Yok Sametproyla. Benim Senle Derdim Yok Gelip sataşıyorsun bana benim sorunum senle yok banada kin gitmene gerek yok.Şöyle Anlaşma Yapalım Sen Benim Konuma Yorum Atma Bende Sana Atmıcam Forumda Gereksiz Tartışma Yüzünden Ağzımızın Tadı Çıkmasın.
*Lütfen Gereksiz Yorum Atmayalım*
*Başlığa Ne Yazacağıma Karar Veremedim*
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Boş konu, boş insan.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kavga etmemek için güzel bir konu açmışsın diğer konuda dediğim üzerine atılan bir şey olduğunda ,her şeye cevap verme zorunluluğun yok her şeyi takma kafana :D
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu baya boş yerlere kadar geldi mevzu nedir bilmem ama lütfen daha fazla uzamasın ramazan ramazan okunmuyor yazılar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşla özel mesajdan anlaşın, anlaşmadan böyle bir konu açmak mantıksız ve gereksiz. Tatlı dille anlatmaya çalışıyoruz, lütfen. Kilitledim, ne zaman anlaştınız o zaman açarım.

(19-05-2018 Saat: 15:51)Samet_pro Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Boş konu, boş insan.

Hayat tecrübemde gördüm ki boş lafı kullanan insanların söyleyecek bir sözü yok. Yani kendi dedikleri kendilerine dönmüş oluyor.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping