Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satılık Discord Forumu
@Samet_pro dediğim gibi uslübünü düzeltmelisin . Küçük düşürücü kelimeler kullanmamalısın . Kavganın bile bir uslübü vardır sen daha bunu kavrayamamışsın . 1 ay önce buraya değer vermen sonra buranın arkasından konuşmak yakışmıyor sana. Bu arada olgunluk kendin belirlediğin bir şey ise sen daha belirleyememişsin sanırsam :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Uzatma yunus,
@Shleby ile bir işim var sonra gidecem
Shlbey lütfen ozel mesajıma cevap verin
1
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2018 Saat: 23:53)Samet_pro Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uzatma yunus,
@Shleby ile bir işim var sonra gidecem
Shlbey lütfen ozel mesajıma cevap verin

Shleby böyle yazılmaz @Shelby diye yazılır :)
1
1
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1.'si tarik değil tahrik.
2.'si sıkılmadınızmı artık?Ben sizin bu boş tartışmalarınız görmekten cidden sıkıldım.Biraz çekidüzen verin kendinize.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2018 Saat: 00:40)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1.'si tarik değil tahrik.
2.'si sıkılmadınızmı artık?Ben sizin bu boş tartışmalarınız görmekten cidden sıkıldım.Biraz çekidüzen verin kendinize.

Bu sefer harbidende hak veriyorum ama daha yeni banlarımız açıldı yine gelip bize satışıyor sametpro.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumun belli bir amacı, kategorileri var ve bir şekilde nasıl polemi yaratabiliyorsunuz anlam veremiyorum. Bahsettiğin olgunluk kavramını birde uygulayabilseniz. Şuan seni değerlendiriyoruz. Konuştukça cezan o kadar artacak. İpi aştıktan sonra ceza birden kesilecek hal ve hareketlerine dikkat edip sirkelenmen gerecek @Samet_pro 
En anlam veremediğim şey ise sanki herkes siteye bir yerden sonra düşman kesiliyor. İç savaş mı var anlamıyorum.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Samet_pro Dediğim gibi üslup canım kardeşim .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
- Samet bana gelen bir mesaj yok ki cevap vereyim. Tekrar gönderebilirsen...

Neyi paylaşamıyorsunuz anlam veremiyorum. Çok sıkıcı duruma gelmeye başladı artık. Kavga edeceğinizi bile bile bir birinizin konusuna yorumlarda bulunuyorsunuz. Denetleme bir konuya baksın da ona göre işlem uygulayalım.
@atakaj @#Power @EmSaLSiZ
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle; konuya ve kullanıcıların daha önce yazdıkları mesajlara derinlemesine baktım, en azından bu olay için rapor gerektiren bir şey görmedim.

Bunun yerine, böylesine bir tartışmayı direkt olarak cezalandırmak yerine, merhametli davranıp sözlü bir ikazı uygun gördüm.

Tartışmanın içinde olan herkesin mesajı baştan sona okumalarını rica ediyorum.

İlk olarak; sadece baltalamak için yorum yazıyorsunuz. Hoşgörülü, nazik, kibar davranmak erdemdir.

İnsanları yaşlarına göre yargılamayın, ister 10 yaşında olsun, ister 30; davranışları ne kadar olgunsa o kadar saygı göstermelisiniz.

Eleştiri iyi bir şeydir fakat gereksiz eleştiri baltalamaya girer. Tartışma çıkartmanız gayet iyi bir şey fakat tartışmaların böylesine bir “kavga” havasında olması hoş karşılanamayacak bir durum.

Olgunlaştığınızda umarım bu konuya bakmazsınız, eğer bakarsanız ne kadar utanacağınızı tahmin edebiliyorum.

Üslup aslında o kadar önemli bir şey ki... Fakat ikiniz de kavrayamamışsınız üslubun kavramını. Birbirinizle cidden bilgilendirici bir şekilde tartışabilirken kavgaya çevirmişsiniz üslup yüzünden. Ayrıca bu ilk tartışmanız da değil.

Dışarıdan çıkartılabilecek sonuç şu ki; ikinizi de kendinizi düzeltene kadar uzaklaştırmak aslında nihai bir çözüm olabilirdi fakat size örnek olmak açısından hoşgörülü davranıp, inisiyatifime bağlı olarak, hiçbir ceza vermeden sadece sözlü bir şekilde uyarıyorum. Çünkü sizi uzaklaştırsak, kendinizi değiştirmek yerine değiştirmiş gibi gösterecektiniz. Bi’nevi maske takacaktınız. Ve taktığınız maske elbet bir gün çıkacaktı. O yüzden, son bir uyarı olsun bu size. Eğer illâ kavgaya dönüşecek bir tartışma yapacaksanız, bunu özel mesaj aracılığıyla yapmalısınız. Ki böyle bir tartışma yapmamanızı temenni ederim.

Umarım bir daha böyle olaylarla değil de, iyi olaylarla gündeme gelirsiniz. Saygılar.

@Shelby @#Power @EmSaLSiZ

@NoThing2Lose @Samet_pro
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ceza verilmemesi gerektiğine ben de katılıyorum, çünkü ceza vermek hiçbir şey değiştirmeyecektir. İnsanların foruma giriş amacını sorgulaması gerek. Herkese saldırmaya mı giriyorsunuz yoksa burada vakit geçirip bir şeyler öğrenmeye mi? Saldırmak mı yoksa insanlarla vakit geçirip bir şeyler mi öğrenmek daha keyiflidir? Kesinlikle ikinci seçenek değil mi? Peki niye saldırgan olunur? Bir sorun vardır. O zaman saldırgan olmak yerine, iğneleyici, öznel ve aşırı eleştirel olmadan, objektif bir anlatımla sorununuzu düzgünce belirtin, sorununuzu çözelim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping