Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lion Themes V2(2018)Geliştirişmişidir.Preimum
Lİon Themes Yakında Video ile Sizlerle Olacaktır..
Merhaba Arkadaşlar, Ben Kanklar1998 Yeni Kodladığım Son Sürüm,18/16Desteklenmektedir. Mybb Lion Teması Cıkarttım kodlama  uzun oldu umarım beğenirsiniz. Temam http://mybbdepo.com/  PAYLAŞTIM AMA bir  LAMER YÜZÜNDEN BAN YİMEK ZORUNDA KALDIM Neyse Tameya Geçelim,Geçelim Not İconlar Tarayıcı Güncelleme Yapılırsa Gözükmektedir.
Temanın Özelikleri
Şık Bİr Görünme Sabit Buttonlar  özel 100 Arkaplanlarla renklendirme yapılmıştır.
Temaya Ömer Halis Demir Eklenmiştir.
Ve Daha Fazlası 
eklenti.png [b]Tema ismi: Lion Tema V2'Preimum'[/b]
yapimci.png Temanın Yapımcısı: Kanklar1998
cevirmen.png Tema Dili : Türkcedir..
guvenlik.png Güvenli onay.png
versiyon.png Tema Versiyonu: 1.6..18. (Full Sürüm)Desteklenmektedir.
arac.png Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Sabittir
mybb.png [b]Uyumlu Olduğu Sürüm: MyBB - 1.6. ve 1.8.x [/b]
[b]Resim Fark Edemezseniz Özelikleri Demo İçin Öm Atarsanız Linkten Demoya Gidebilirsiniz. Bu Tema Ömer Halis Demir İçin Yapılmıştır.Hacker Teması Olarak Kullanılabilir.[/b]
[b]y0bO67.png[/b]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık.
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Menü çok küçük
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline Saglık Ama sanki biraz bazı yerler kücük kalmış
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence sen tema tasarlama yada kodlama nereden başlanması gerektiğini bulamadım :) Benim gibi Türk sevdalısı birisi olarak düşüncelerim.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mybb 1.6 da nasıl çalışacak hayret ediyorum ! İlk defa böyle bir tema görüyorum üstat bana nasıl tema yapılır öğretir misin ? Temalarına bayılıyorum.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2018 Saat: 01:59)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Menü çok küçük
TEŞEKKÜRLER

(05-05-2018 Saat: 12:58)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mybb 1.6 da nasıl çalışacak hayret ediyorum ! İlk defa böyle bir tema görüyorum üstat bana nasıl tema yapılır öğretir misin ? Temalarına bayılıyorum.

Evet 16 uyarladım Çalışması için calışmalarım devam ediyorum.

Temanın Fiyatı 55 Tldir.

(05-05-2018 Saat: 12:58)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mybb 1.6 da nasıl çalışacak hayret ediyorum ! İlk defa böyle bir tema görüyorum üstat bana nasıl tema yapılır öğretir misin ? Temalarına bayılıyorum.

evet ogretirim Benden Sana Sır  1000 arka plan 1 desing tasarımı yaparsan ögrenirsin Yani 1 Walpere 1000 tasarım ekliyeceksin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2018 Saat: 16:17)kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Evet 16 uyarladım Çalışması için calışmalarım devam ediyorum.

Temanın Fiyatı 55 Tldir.

evet ogretirim Benden Sana Sır  1000 arka plan 1 desing tasarımı yaparsan ögrenirsin Yani 1 Walpere 1000 tasarım ekliyeceksin.
Yazım hataların çok üst düzeyde, preimum değil premium, desing değil design. walper değil wallpaper. Öncelikle, tema gerçekten çok acemice, bu temanın 55 TL hakettiğini düşünmüyorum. İyi forumlar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle teman biraz karışık: Thead resmini her yere aynısını koymuşsun ve buda temanın tasarımını kötü yapmış. Arkaplan çok göz yorucu, tek bir arkaplan ile daha güzel temalar yapabileceğine eminim.
Önce tema yapmaya başlamadan, ne tür bir tema yapacağını karar ver. Örneğin: 2 renk tasarla kafanda gri ve kırmızı mesela arka tasarım ise beyaz ve onlara uygun bir arkaplan. Ama senin şu anki teman karma karışık olmuş gerekli gereksiz bir sürü şey eklemişsin. Container içindeki yeşil renk bozmuş.
Ellerine sağlık gene de uğraşmışsın temayı yaparken, umarım eleştirilerimi kötü anlamda anlamamışsındır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2018 Saat: 00:55)Lion Tema V2 Preimum Tanıtım Vİdeosunu İzleyebilirsiniz. İyi GÜnler Dilerim Hatırlatma Temanın Fiyatı 55 Türk Lirasıdır. Almak İsteyenler Öm Atabilirler Tema Xml Dir.kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lİon Themes Lion Video Sizlerle.
Merhaba Arkadaşlar, Ben Kanklar1998 Yeni Kodladığım Son Sürüm,18/16Desteklenmektedir. Mybb Lion Teması Cıkarttım kodlama  uzun oldu umarım beğenirsiniz. Temam http://mybbdepo.com/  PAYLAŞTIM AMA bir  LAMER YÜZÜNDEN BAN YİMEK ZORUNDA KALDIM Neyse Tameya Geçelim,Geçelim Not İconlar Tarayıcı Güncelleme Yapılırsa Gözükmektedir.
Temanın Özelikleri
Şık Bİr Görünme Sabit Buttonlar  özel 100 Arkaplanlarla renklendirme yapılmıştır.
Temaya Ömer Halis Demir Eklenmiştir.
Ve Daha Fazlası 
eklenti.png [b]Tema ismi: Lion Tema V2'Preimum'[/b]
yapimci.png Temanın Yapımcısı: Kanklar1998
cevirmen.png Tema Dili : Türkcedir..
guvenlik.png Güvenli onay.png
versiyon.png Tema Versiyonu: 1.6..18. (Full Sürüm)Desteklenmektedir.
arac.png Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Sabittir
mybb.png [b]Uyumlu Olduğu Sürüm: MyBB - 1.6. ve 1.8.x [/b]
[b]Resim Fark Edemezseniz Özelikleri Demo İçin Öm Atarsanız Linkten Demoya Gidebilirsiniz. Bu Tema Ömer Halis Demir İçin Yapılmıştır.Hacker Teması Olarak Kullanılabilir.[/b]
[b]y0bO67.png[/b]
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş nasıl bir kafa var sende yahu? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2018 Saat: 21:11)kaanst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş nasıl bir kafa var sende yahu? :)
Çok çalışmak değişik fikirler PHP kod bilmek .yakında sesli tema yapicagim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping