Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Belkide yeniden, olmaz mı?
Merhabalar. Beni belki tanıyacaklar olacaktır ki tanıyacaksınız zaten. Baştan başlayalım. Yıl 2015 ben destek.10tl.net sitesine DeathAngeL ismiyle kayıt oldum. Yaklaşık yaklaşık 11-12 falan fakat utancımdan insanlara 15 diyorum. Kitap okumamama rağmen konuşma ve yazma yeteneğim fazla olduğu için kimse anlayamadı elbette. Çok çocukça hareketler yaptım. Yıl 2016-2017 DeathAngeL öldü diye bir konu açmıştım. Forumu bırakıyordum ve bir trolle gitmek istemiştim fakat fazla çocukça olmuştu, tamam :D İnsanların bazıları bana inandı kimide yalancı dedi geçti. Sonra tekrar geldim artık burada güvenilmez birisi olarak tanınıyordum. Bende ergenliğin verdiği duygularla kendime yediremedim ve #Captain den gördüğüm resimlerin benzerlerini paylaşmaya başladım(amaç kendimi banlatmak) bu arada resimler +18 değilde sadece kadın resmi vs. Sonra forumda bu baya artmaya başladı, herkes uyarıldı ben hala devam ettim ve ban yedim. Yaklaşık 1-1.5 sene geçti ban yediğimden beri. Artık böyle hareketler yapmayacağımı düşünüyorum. Belki yeniden, olmaz mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eski hesabınızın adresini atarmısınız?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Baya zor oldu bulmak.

@EmSaLSiZ

http://destek.10tl.net/member.php?action=profile&uid=12819
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorumsuz davranışların vardı hatta bayağı,ve sürekli banlanmak için can havliyle davranan ruhsuzz'sun hatırladım seni. Belki önceki hesabının cezası açılabilir,bu konu hakkında adminler ile görüşüp özürünü dilemeni tavsiye ederim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Banını açtım.Samimiyetine inanıyorum. Uzun zaman sonra yeniden döndün, hoşgeldin. Daha fazla dikkat et bundan sonra. İyi çalışmalar.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Son yaptıkların gerçekten çok çocuksuydu. Foruma yeniden hoşgeldin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldin tekrardan.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
+18 Resimler yüzünden psikolojim bozuldu.

Umarım bir daha böyle olaylar olmaz :D

Tekrardan hoş geldin.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
+18 Fotoğrafları paylaşmayı kim başlatmıştı harbi'den? :D
Bu arada Hoşgeldin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@TaaRRuZ Öncelikle teşekkür ederim, hesabımın şifresini unutmuşum ve e-postamı da. Acaba e-postasını özelden öğrenebilir miyim? Yaklaşık 10-20 adet e-posta hesabım var, hangisi bilemiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özel mesaj yolu ile gönderdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen ölmemişmiydin ya? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: