Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iphone 6 almalı mı?
Selamlar arkadaşlar.
Aklımda bir sürelik idare etmesi için Iphone 6 alma fikri var. Sizce almalı mıyım?

Ayrıca şu izinsiz galeriye girme, ses kaydetme/dinleme gibi şeyler oluyormuş bizden habersiz ne kadar doğru o?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alabilirsin ben kullanıyorum herhangi bir sorunum yok. O dediğin şeyleri ayarlardan kapatabiliyorsun. Uygulama içinde erişim vs.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani güvenlik açısından pek bir bilgim yok. Yok CIA sesimizi dinliyor, yok galeriye erişiyor felan. Yani misal galeriyi tamamen gizlemek istiyoruz her yerden herkesten sadece ben göreyim, telefonu eline alan görsün, mümkün müdür böyle birşey?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şifreli fotoğraf vs. saklama programları var öyle yaparsan evet, zaten diğer türlüde göremez telefonuna parmak izi koyarsın zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2018 Saat: 12:42)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şifreli fotoğraf vs. saklama programları var öyle yaparsan evet, zaten diğer türlüde göremez telefonuna parmak izi koyarsın zaten.

Demek istediğimi şey gibi düşün; örneğin whatsapp üzerinden yazışırsın birileriyle falan filan da whatsapp konuşmaları okuyabiliyor ya aynı durum bunda da olur mu diye merakım vardı ona.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok eski artık o telefon ya minimum 6s'ten öncesini alma derim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2018 Saat: 12:57)kaanst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok eski artık o telefon ya minimum 6s'ten öncesini alma derim.

Yani şuanlık idare etmek amaçlı almayı düşünüyorum çünkü şuanki telefonum rezalet artık. Bir süre 6 kullanıp sonra 7 felan alabilirsem diye düşündüm de.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır öyle bir sorunla karşılacağını sanmıyorum. Öyle bir durum olsa zaten sadece ios da olmaz ki ios androidden daha iyi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim yardımcı olduğun için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Diyelim CIA seni dinliyor ne yapacak seni adamlar , önemli biri değilsen senin ruhuna bile dokunmazlar :)

En iyisi İphone 7 al rahat edersin eğer çift kamera istiyorsan İphone 7 Plus al.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
iPhone 6s den öncesini alma ve öyle birşeyde yok. CIA böyle birşey yapmıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de iPhone 6 kullanıyorum, güzel alabilirsin.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2018 Saat: 17:17)isimsizlordo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: iPhone 6s den öncesini alma ve öyle birşeyde yok. CIA böyle birşey yapmıyor.

ayrıca 300-400 daha koyup p20 lite veya mate 10 lite alabilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2018 Saat: 12:35)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yani güvenlik açısından pek bir bilgim yok. Yok CIA sesimizi dinliyor, yok galeriye erişiyor felan. Yani misal galeriyi tamamen gizlemek istiyoruz her yerden herkesten sadece ben göreyim, telefonu eline alan görsün, mümkün müdür böyle birşey?

(04-05-2018 Saat: 15:32)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Diyelim CIA seni dinliyor ne yapacak seni adamlar , önemli biri değilsen senin ruhuna bile dokunmazlar :)

En iyisi İphone 7 al rahat edersin eğer çift kamera istiyorsan İphone 7 Plus al.

(04-05-2018 Saat: 17:17)isimsizlordo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: iPhone 6s den öncesini alma ve öyle birşeyde yok. CIA böyle birşey yapmıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=yQ768oVKZmw
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaw beyler :D CIA beni dinlesin ya da dinlemesin geçin onu ben misal verdim. Benim telefonumun galerisine felan ulaşabilirler mi uzak bir bağlantıyla diye ve bunu da tamamen genel olarak söyledim. Bir de sanırım CIA hesaplara bakıyor derken facebook'a felan bakıyormuş he? :D

Murat ve isimsizlordo kardaşlarım :D, 7 almayı da düşündüm de şuan yeterli miktar yok, biraz idare etsin istiyorum 6 ona göre alışırsam 7de alabilirsem alırım seneye felan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimsenin özel hayatının gizliliği neredeyse yok merak etme. Her an heryerde izleniyoruz. Telefonlar zaten söylenenleri dinlemekte. Çikolata kelimesini söylemekle bile algoritmaya alıp cookies yoluyla önüne çikolata reklamları sunuyor. Telefon olarak Huawei P10 önerebilirim. iPhone'u ne kadar sevsemde 6 önermiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2018 Saat: 20:10)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her an heryerde izleniyoruz.

O nasıl oluyor abi? Çok söylenti var bu konu hakkında. Sence neden doğrudur bu?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2018 Saat: 20:36)jennasunny31 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-05-2018 Saat: 20:10)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her an heryerde izleniyoruz.

O nasıl oluyor abi? Çok söylenti var bu konu hakkında. Sence neden doğrudur bu?

Satellite teknolojisi hızlı gelişiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Argo
-Editlenmiştir.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi