Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Camiler tıklım tıklım maşallah.
Allah bu milleti camilerden ayırmasın.
Az önceden cami'den döndüm valla oturacak yer yok ! o kadar umarım bu cemaati bir daha kaybetmeyiz.600 yıl hatta 700 yıl olmuştur namaz kılan bir milletiz.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Neden sadece kandil ve bayramlarda böyle? neden diğer günlerde değil anlamış değilim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-04-2018 Saat: 23:51)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden sadece kandil ve bayramlarda böyle? neden diğer günlerde değil anlamış değilim.

Bence bunun cevabı gayet basit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@#Power açıklarsan sevinirim...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Allah bozmasın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-05-2018 Saat: 00:33)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Power açıklarsan sevinirim...
Özelden anlatayım istersen
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@#power olur
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-04-2018 Saat: 23:37)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Allah bu milleti camilerden ayırmasın.
Az önceden cami'den döndüm valla oturacak yer yok ! o kadar umarım bu cemaati bir daha kaybetmeyiz.600 yıl hatta 700 yıl olmuştur namaz kılan bir milletiz.

Evet tam şu anda Türkiyeden canlı bağlantıdayız sevgili kanal x stüdyoları burada camilerin doluluğu cezaevinde doğan bebeklerin yetiştirilmek üzere verildiği yurtta tecavüze uğramasından daha çok önemli gözüküyor evet sizdeyiz şu anda evet
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-05-2018 Saat: 01:58)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-04-2018 Saat: 23:37)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Allah bu milleti camilerden ayırmasın.

Evet tam şu anda Türkiyeden canlı bağlantıdayız sevgili kanal x stüdyoları burada camilerin doluluğu cezaevinde doğan bebeklerin yetiştirilmek üzere verildiği yurtta tecavüze uğramasından daha çok önemli gözüküyor evet sizdeyiz şu anda evet

Konu ile ne alakası var bunun ?

Böyle konular görünce sinirleniyorsunuz biliyorum o yüzden yorum yazmamanızı öneririm.

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:

Senin inancına saygı duyuyorum lütfen sende bizim dinimize saygı göster birazda
olsa burada bu tür konular açmak senin zoruna mı gittiyor bilmiyorum , zaten bizim dinimizce bu  iğrençliği yapan bizden biri değildir, bu olayları her yerde duyuyoruz belki gerçek belki bir iftira bilmiyoruz ama bunu yapan ne müslüman olur nede insan
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-05-2018 Saat: 13:02)Rankings Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Senin inancına saygı duyuyorum lütfen sende bizim dinimize saygı göster birazda
olsa burada bu tür konular açmak senin zoruna mı gittiyor bilmiyorum , zaten bizim dinimizce bu  iğrençliği yapan bizden biri değildir, bu olayları her yerde duyuyoruz belki gerçek belki bir iftira bilmiyoruz ama bunu yapan ne müslüman olur nede insan

Ömer'in yorumunda kendi inancına dair herhangi bir cümle göremiyorum ben. Acaba bize de gösterebilir misin?

(01-05-2018 Saat: 12:43)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Konu ile ne alakası var bunun ?

Böyle konular görünce sinirleniyorsunuz biliyorum o yüzden yorum yazmamanızı öneririm.
Konu ile alakasını sana anlatayım. Camilerin tıklım tıklım olmasını sevinç duyulacak veya övünülecek bir şey olduğunu sanıyorsun. Peki camilerin bu kadar kalabalık olması bir işe yarıyor mu? Ya siz haber izlemiyorsunuz ya da gözünüze kara bir bant çekmişsiniz.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

PGM
Teşekkür verenler:
Evet sevinç duyulacak bir şey ne kadar güzel bir şey ? şuan o kadar gurur duyuyorum ki kendimden.

Başka bir sözünüz var mı ? Yine bir konuyu harap ettiniz tebrik ediyorum.

Bir yetkilinin konuyu kitlemesi yerine tartışmayı izlemesi de garip.

PGM
Teşekkür verenler:
(01-05-2018 Saat: 13:21)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet sevinç duyulacak bir şey ne kadar güzel bir şey ? şuan o kadar gurur duyuyorum ki kendimden.

Başka bir sözünüz var mı ? Yine bir konuyu harap ettiniz tebrik ediyorum.

Bir yetkilinin konuyu kitlemesi yerine tartışmayı izlemesi de garip.

İnsanların körü körüne bağlandığı şeylere ne yazarsan yaz zaten kafasına ne geçer ki. Size bir kelimenin bile faydası yok. Artık din propagandanı izlemekten sıkıldım/sıkıldık. Bu tarz konular açarak (ve bağnazca yazılar yazarak) kutuplaşmaya yol açıyorsun. Kutuplaşmanın sebebi de kafana hiçbir şey girmemesi. Ve bir cümle bile tartışmaya dayanamaman.
Konu kilit.
2
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping