Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tl.net sitenize eklenti ekleyin.
10tl.net sitenize eklenti ekleyin.
  • Admin paneline girin.
  • Sonra
    Başlangıç>>>Hızlı erişim>>>Pulignleri seçin.
    NZPPqa.png
  • Daha sonra eklemek istediğiniz eklentinin yanında bulunan "Ekleneklentiyi aktifleştir" butonuna tıklayın
    rOrrRa.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eklenti eklemek bu olmuyor ki, sen sadece kurulmuş olan eklentiyi aktifleştirmiş oluyorsun :3
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-04-2018 Saat: 22:18)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eklenti eklemek bu olmuyor ki, sen sadece kurulmuş olan eklentiyi aktifleştirmiş oluyorsun :3
Başlıkta 10tl.net sitesi için diyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Samet başlıkta yazması ile alakalı değil sen burada eklenti aktifleştirmeyi gösteriyorsun eklenti eklemeyi değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-04-2018 Saat: 22:59)alicanturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Samet başlıkta yazması ile alakalı değil sen burada eklenti aktifleştirmeyi gösteriyorsun eklenti eklemeyi değil.

O zaman başlığı değiştiresim ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ekleyin deil hocam :) aktiffleştirin olcak yanlıs olmasın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eklentinin ne olduğunu bilen ve ona ihtiyacı olan bir kişinin bunu bilmemesi imkansız, gerek yoktu böyle bir konuya.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-04-2018 Saat: 19:34)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eklentinin ne olduğunu bilen ve ona ihtiyacı olan bir kişinin bunu bilmemesi imkansız, gerek yoktu böyle bir konuya.

İşte bende eklentinin ne olduğunu bilmeyip ona ihtiyacı olanlar için paylaştım evet çok basit bir işlem ama en azından uğraştım emeğe saygı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Wow kardeşim çok yararlı konu.Böyle bir 100 tane daha konu açarsan adminsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-04-2018 Saat: 21:01)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Wow kardeşim çok yararlı konu.Böyle bir 100 tane daha konu açarsan adminsin

Dalga geçmenin anlamı ne?
Eline ne geçti herkes sizin kadar bilmiyor olabilir mybb yi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
lütfen konu adı degiştirilirsin :) yanlıs konu adı 10tl.net sitenize eklenti aktifleştirme olması lazımdı bence
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-04-2018 Saat: 21:30)Samet_pro Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-04-2018 Saat: 21:01)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Wow kardeşim çok yararlı konu.Böyle bir 100 tane daha konu açarsan adminsin

Bence cidden çok güzel konu. Neden böyle anladın ki? :'(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-04-2018 Saat: 21:46)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-04-2018 Saat: 21:30)Samet_pro Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bence cidden çok güzel konu. Neden böyle anladın ki? :'(

Yazma tarzından öyle anladım ama cidden kötü bir niyetin yoksa beni affet ustam.

(28-04-2018 Saat: 21:44)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: lütfen konu adı degiştirilirsin :) yanlıs konu adı 10tl.net sitenize eklenti aktifleştirme olması lazımdı bence

@AperioN
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunu Herkez Biliyor Zaten Söyle Yapabilirdin Eklentilerinin Anlamlarini Yazarakta Yapabilirdin Mesela.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Açtığı konuda herhangi bir eliştirilecek birşey göremedim. Bilen var bilmeyen var çok gitmeyin arkadaşın üstüne.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-04-2018 Saat: 21:52)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunu Herkez Biliyor Zaten Söyle Yapabilirdin Eklentilerinin Anlamlarini Yazarakta Yapabilirdin Mesela.
Merak etme dostum onu da hazırladım taslak olarak duruyor. Düzenleyeceğim ondan sonra atacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
herkes eklenti yüklemek icin giriyor konuya. ama arkadas konu adını yanlıs yazmıs. meğersem aktifleştirmeymiş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping