Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasıl Bir Laptop Almalıyım?
Evet Arkadaşlar Ben Bir Laptop. Alacam Ve Nasıl Bir Laptop Alayım Diye Düşünüyorum Laptop tavsiyeleriniz Nedir.
Bütçem ; 1.260 TL 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyun için mi internette gezinmek/ödevler için mi bir bilgisayar istiyorsun?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1260 TL Laptop var ama oyun açmaz sadece web sörfü , kodlama vesaire yapabilirsiniz eğer masaüstü kullanıyorsunuz makul bir kasa toplayabilirsiniz.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Masaüstü toplamanı öneririm, Donanım Arşivi v3 reyiz veya v2 reyize göz atmalısın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnternet ve ödev icin alacaksan hometech alfa serisindeki notebooklardan alabirsin ben almayı düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnternette dolaşıp kod falan yazacaksan 2.el macbook öneririm. Araştırırsan temiz bulursun. (Mini)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
üzerine 700-800 tl daha katabilme şansın var ise oyunda oynayabileceğin i5 işlemcili laptop alabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece Zula Yüklerim.

Laptop Tavsiyeleriniz ?

(26-04-2018 Saat: 22:47)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnternette dolaşıp kod falan yazacaksan 2.el macbook öneririm. Araştırırsan temiz bulursun. (Mini)

Ben 0 Alacam .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-04-2018 Saat: 09:51)[TR]Flash Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sadece Zula Yüklerim.

Laptop Tavsiyeleriniz ?

(26-04-2018 Saat: 22:47)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnternette dolaşıp kod falan yazacaksan 2.el macbook öneririm. Araştırırsan temiz bulursun. (Mini)

Ben 0 Alacam .

1250tl ye zula icin notebook bulamazsin anca 1500-1600tl.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Toshiba Baya Pahalı Ben Acer Almayı Düşünüyorum .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-04-2018 Saat: 11:47)[TR]Flash Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Toshiba Baya Pahalı Ben Acer Almayı Düşünüyorum .

Teknosa,MediaMarkt ve Vatan Computera Bak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://www.hepsiburada.com/asus-vivobook-x540ya-xo185d-amd-e1-7010-2gb-500gb-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000099T8J

Bu Nasıl ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyun oynamayacaksan internette felan takılacaksan,Bim'in bilgisayarları var hemde ucuz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende Monitör Ve Kasa Var ama Kurmuyom Ben Laptop Alıp Heryere Taşımak İstiyom.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2018 Saat: 09:20)[TR]Flash Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende Monitör Ve Kasa Var ama Kurmuyom Ben Laptop Alıp Heryere Taşımak İstiyom.

Bence Biraz Daha Para Biriktir Doların D7şmesini Bekle Şuan Dandik Pcler Bile Cok Pahalı Ben Bile Almamaya Karar Verdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bak Pc Buldum Sana Ben Belki Bu Pcyi Alabilirim Bu Pc İsini Görür 500gb hdd 4gb ram var
TıklaBana
@[TR]Flash
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2018 Saat: 09:20)[TR]Flash Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende Monitör Ve Kasa Var ama Kurmuyom Ben Laptop Alıp Heryere Taşımak İstiyom.

Bende monitör ve kasa var ama kurmuyorum. Ben laptop alıp her yere taşımak istiyorum.*
- Biraz daha dikkat edelim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2018 Saat: 15:39)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bak Pc Buldum Sana Ben Belki Bu Pcyi Alabilirim Bu Pc İsini Görür 500gb hdd 4gb ram var
TıklaBana
@[TR]Flash

Tarih ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2018 Saat: 17:47)[TR]Flash Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-05-2018 Saat: 15:39)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bak Pc Buldum Sana Ben Belki Bu Pcyi Alabilirim Bu Pc İsini Görür 500gb hdd 4gb ram var
TıklaBana
@[TR]Flash

Tarih ?

Görmedinizmi?Tarihi 5-11Mayıs Arası Merak Etmeyin Kalmaz Zannetmeyin Size En Yakın a101e Gidin Yoksa Ordaki Çalışanlardan Rica Edip Başka Şubelerde Varmı Diye Sordurabilirsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Anca Haziranın 10 Nunda Alabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform