Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizin hayalleriniz ne?
Evet, şimdi bu konuyu okuyan herkesin almak istediği, ulaşmak istediği tüm kurduğu hayalleri yorum olarak yazmasını istiyorum. Benimkini soracak olursanız;

DJİ Mavic Pro,
Nikon f/1.8 ya da 1.4 veya ona yakın bir ekipman (kararım bu konuda sürekli değiştiği için net bir ürün yok),
iPhone markasına sahip bir telefon, ya da şuan ki telefonumdan daha iyi bir telefon,
Kısa film çekip derecelere girmek,
Sinema filmi çekmek,
Etkileyici ve başarılı işler yapmak

Aklıma gelenler şuanlık bunlar, aklıma geldikçe güncellerim. Eğer nasip olur da gerçekleştirebilirsem buraya yazarım yine :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Japonya'dan Nissan R34 getirmek, bilgisayarımın tüm ekipmanlarını yenilemek ve ayda min. 10.000₺ maaşı olan yaparken zevk alacağım bir meslek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-04-2018 Saat: 10:57)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Japonya'dan Nissan R34 getirmek, bilgisayarımın tüm ekipmanlarını yenilemek ve ayda min. 10.000₺ maaşı olan yaparken zevk alacağım bir meslek.

Öyle bir iş bulursan banada söyle Yusufcum :D Gerçi aylık 4000 tlye yakın bir işim var ama yinede 10bin tl iyidir :D
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-04-2018 Saat: 11:06)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-04-2018 Saat: 10:57)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Japonya'dan Nissan R34 getirmek, bilgisayarımın tüm ekipmanlarını yenilemek ve ayda min. 10.000₺ maaşı olan yaparken zevk alacağım bir meslek.

Öyle bir iş bulursan banada söyle Yusufcum :D Gerçi aylık 4000 tlye yakın bir işim var ama yinede 10bin tl iyidir :D

Aslında çok bir miktar değil hocam, üniversitede kalıp hoca olsan bile 8.000tl falan alıyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazılım mühendisi olmak ve kendi şirketimin patronu olmak. Veya, güzel ekipmanlar ile Youtube'da 400-500 bin abone üstü kanala sahip olmak :)
Şirket derken, internet aleminde her alanda, her dalda kendini göstermiş bir şirket. Örnek olarak Youtube camiasında her türlü konuda ayrı ayrı bilinen kanalların sahibi olmak, instagram'da her türlü konuda ayrı ayrı bilinen sayfaların sahibi olmak :)
Tanınmış birisi olmak.
Hayallerim var, ama gerçekleştiremeyeceğimi düşünüyorum. Fakat, vazgeçmeyeceğim ^^
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Komün yaşam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bütün dünyayı dolaşmak, gün boyu sadece istediğim yemeği yemek, cahillerle sohbet etmemek, başka ülkelerde yaşamak, farklı kültürleri öğrenmek istiyorum. Sevdiğim kitapların en güzel cümlelerini ölene kadar hatırlamak istiyorum. Çok güzel bir roman yazmak, insanların beni anlamasını sağlayabilmek. Toplumsal ahlak kurallarının, toplumda gördüğümüz tüm tabuların yıkılmasını izlemek istiyorum. Ağaç dikmek istiyorum. Kendimi başarılı hissetmek, toplumsal bir konuda dikkat çekip insanların beni dinlemesini istiyorum. Tüm korkularımın üstesinden gelmek. Tüm gün bulutları ve yıldızları izlemek. Huzurlu olmak istiyorum. Sevdiğim müzikleri her dinleyişimde ilk dinleyişim gibi hissetmek istiyorum. Bir şeye bağlanmak istiyorum. Bazen insanların benim gibi hissetmesini istiyorum. Farklılıkların önyargı sebebi olmamasını istiyorum. Geçmişte yapılan hataların unutulmasını istiyorum. Zamanda geriye gitmek istiyorum. Kendimi fiziksel değil de, ruhsal olarak yalnız hissetmemek istiyorum.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hedefim Liseyi Bitirip Bilgisayar Mühendisi Olmak Sonra Kendi Web Sitemi Kurmak Ve Onu Büyütmek İsterdim.Ve Kendi Bilgisayarimi Toplamak İsterdim Ve Toplayacamda ;)Ve Kendi İşimi Kurucam Ve Onuda Büyütmeye Çalışacam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Script geliştiricisi. ( Ki şuan bu işi yapıyorum zaten :) )
Uzman Web Tasarımcı ve Developer
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam video çekim aletleri pek bilmem ama yapacağın editleri premiere ile after effects kullanmanı tavsiye ederim çünkü bu kısa film işleri vegas proyla olacak işler değil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-04-2018 Saat: 19:41)MeGamingTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam video çekim aletleri pek bilmem ama yapacağın editleri premiere ile after effects kullanmanı tavsiye ederim çünkü bu kısa film işleri vegas proyla olacak işler değil

Çoğunlukla premiere pro ve after effects kullanacağım zaten, amatör video çekimlerimi camtasia ile düzenliyordum. Vegas pro'ya hiç girişmedim, önerin için teşekkürler bu arada :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birçok hayalim tek bir hayale bağlı. Evinde düğmeleri basılmış ışıklar gibi fakat elektrikler yok. O elektrikte "oturduğum yerden para kazanmak." Cümlede görülen şey ilk bakışta para manyaklığı. Hayır, zaman manyaklığı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ülkemin veya ailemin gurur kaynağı olmak istiyorum. Ne konuda olursa olsun. Yazarlık, hafızlık, futbolculuk. Ailem beni iyi tanısın, babam anam bana hakkını helal etsin çöpçü olmak bile benim hayır demeyeceğim bir meslek. Aslında dalında en iyi olduğum bir meslek sahibi olsam, oyunculuk yapsam. Dalında en iyi meslek sahibi olmam kimseye diz çökmek istemediğimdendir. Çok büyüğü olan büyüyemez.
Sizin zamanınız, sizin hayatınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ortalama bir maaşa,hayalimdeki insana ve 2 tane çocuğa sahip olmak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üstün iradeye sahip olmak.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazılım/Bilgisayar Mühendisi olmak ilkokuldan beri istediğim bir şey ancak hala aklımın en ücra köşelerinde pilotluk ve askeri okullara girmek(Bahriyeli yada Savaş Pilotu) olmak var. Ve tabi ki de fii tarihinde hoşlandığım ve ayda yılda bir aklıma gelen kişiyle birlikte olup İskandinav ülkelerinden (öncelik Finlandiya) birinde bir neredeyse denize sıfır manzaralı yada dağ evi tarzı alanda yaşamak.

Bir başka hayalim de Milli Eğitim Bakanı olup çeşitli testlerden üst düzey notlarla geçmiş eğitim sistemlerini parça parça Türkiye'nin eğitim sistemlerine entegre etmek.

Bir başka düşüncem de profesyonel bir espor oyuncusu olmak.

Bir başka hayalim de The Big Bang Theory dizisinde yer alan Sheldon karakteri gibi sosyal hayattan(arkadaşlık ilişkileri, kız arkadaş durumlar vs.) uzak ancak acayip derecede zeki olmak. (bu maddede arkadaşlıklık ilişkileri ve kız arkadaş durumları maddelerini yerine getirebildim ancak zeka konusunda hala eksiğim var, gerizekalı olabilirim)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçmişte yaşadığım uğursuzlukları unutmak, dünyayı gezip her gittiğim yerden bir anıyı yanımda taşımak (fotoğraf olur, eşya olur.), özgüvenimin çok yüksek olması, astrofizikçi olmak ve günün birinde bir gezegene gidilirse orada araştırmalar yapmak, kitapları hızlı okuyup hızlı anlamak, birçok bilgiye sahip olmak. Aslında isteğim hep Jüpiter'le ilgili bir projeye dahil olmak.Ülkeme ve insanlığa yardımcı olmak istiyorum... Gerçi bunların hepsi hayal ve istek gibi oldu ama :) Umarım bir gün başarırım. 

Yani kısaca en büyük hayalim insanlığa yön vermek denebilir. Azim ve çok çalışma ile yapılamayacak bir şey yok. İnanmak önemli.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İki hayalimi de bu yaz gerçekleştirdim arkadaşlar :))
- iPhone serisinde bir telefon almak (İphone 7 aldım)
- Nikon makinem için bir lens almak, yongnuo 50mm 1.8 lens aldım ^^

Siz de hayalleriniz için uğraş verin, emin olun yolun sonunda daha da güç kazanacaksınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-09-2018 Saat: 22:11)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siz de hayalleriniz için uğraş verin, emin olun yolun sonunda daha da güç kazanacaksınız.

Çok doğru/güzel söylemişsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu sene okulumdan iyi başarılar elde etmek. Onun dışında hiçbir şeyi önemsemiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping