Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
edit
editlendi
1
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ulan ya :D Milletin amacını çözmüş değilim. Gidin aranızda projeler üretin, işinin ehli olanlardan bir şeyler kapmaya çalışın, arkadaşlıklar edinin. Yetkini bıraksan ne olur bırakmasan ne olur :) Millet eğlenmek için, bir şeyleri paylaşmak için forumlara giriyor siz :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılmıyorum, istifa bir protesto biçimidir. Gereken yerlere gereken mesaj ulaşır merak etme Ahmet :) Bundan sonra bu istifa edenlerin ben dahil burayla pek bir işi olmaz diye düşünüyorum zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özelden ulaştım. :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bendemi istifa edeyim onumu istiyorsunuz an itibari ile 4 istifa. Şu konular ile mizah konusu açacak kadar düştünüzmü beyler?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yusuf kardeş sanada açıklamasını özelden yapayım. ;)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tahminem Sen Bana Laf Sokuyorsun.Benim Hickimsenin Yetkisinde Gözüm Yok Buarada Sen Benim Büyügümsün Saygılı Davranicam Ben Sadece Fikrimi Söyledim Okadar. Ben Yetki Almak İcinde Yetkililere Şikayet Etmedim Ben Yetki İstesem Her Bölüme Basvururdum Yetki Almak İcin Ama İcimde Heves Kalmadigi İcin Basvuru Yapmadim Yazdiklarimdanda Utanmıcam.Bence Konuyu Fazla Uzatmaya Gerek Yok.Benim Senle Sorunum Yok Durduk Yere Tartısma Cıkaracaksın.Yerki Kapmak İcin Sikayet Etmedim İnsanların arkasından Konusmassınlar Diye Sikayet Ettim.İyi Forumlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetki her yerde vardır.Hiyerarşi bir düzenin temelidir.Sanal alem olsun olmasın yetkili olmak sorumluluk üstlenmektir.Bunu yapamayanlar ya bırakır ya gider.İnsanlar da daha üst yetkilere çıkmak için çok çabalar bu da yetki meraklılığına girmez.Ha eğer çalışmıyor yan gelip yatıp yetki istiyorsa orasını bilmem.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetki egodan başka birşey değildir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-04-2018 Saat: 15:26)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yetki egodan başka birşey değildir.

Bu da yeni moda sanırım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping