Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3D Logo Çalışması
Uzun zamandır işlerden felan elimi tasarım işinden çekmiştim küçük bir çalışma yapıyım dedim önerilerinizi bekliyorum.
Texture eklenmiş
1JR0Zj.png
Sade

logopng.png
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece CS6'nın 3D şeysini kullanmışsın gibi duruyor. Daha farklı efektler deneyebilrisin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet aynen öyle oldu ısınma amaçlı yaptığım bir çalışma zaten önerin için teşekkürler.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam 'blender' kullanmanı tavsiye ederim, Photoshop ile beraber çok güzel tasarımlar yapabilirsiniz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anti Aliasing uygulamalısın kesinlikle. Ayrıca PS'nin 3D sinden bir halt olduğunu görmedim şuana kadar C4D veya Blender gibi modelleme programlarıyla yapmalısın bu işi. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Son sürümlerinde biraz daha iyileşmiş olabilir belki Photoshop'un 3d çalışmaları fakat bundan daha iyi programlar mevcut.
Özellikle Render yapan programları kullanmanı öneririm. Aradaki farkı anlamak için köşeye bırakalım bunu da :) Başarılar dilerim.
https://i.hizliresim.com/vj3Dm6.jpg
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Modelleme çalışmaları yapmanı öneririm (kadeh, içki şişesi vs.) eline sağlık :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping