Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alexis Sanchez - Vector/Vexel Çizim
vjNW9O.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet güzel olmuş, yüzdeki parlamayı biraz azaltırsan daha güzel olacaktır.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-04-2018 Saat: 21:36)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gayet güzel olmuş, yüzdeki parlamayı biraz azaltırsan daha güzel olacaktır.

Teşekkür ederim :)
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok beğendim,eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tüm materyaller sanamı ait? Eğer sana aitse başarılı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-04-2018 Saat: 21:50)Papilion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok beğendim,eline sağlık.

(11-04-2018 Saat: 21:53)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tüm materyaller sanamı ait? Eğer sana aitse başarılı.

Herşeyi bana ait :) Teşekkür Ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2016 da yaptığım çizimlere benziyor :) Dokuları daha düzgün verirsen daha güzel bir görünüm elde edersin. Çok karışmış bu nedenle yakınlaştıkça kötü gözükmeye başlıyor. Ağız kısmında sıkıntılar var bu nedenle ağzı açık olmayan fotoğrafları tercih etmeni tavsiye ederim. Bunlar zamanla düzelecektir :) Eline sağlık.
+ İç kontür eklemeyi denemelisin :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamamıyla sana aitse mükemmel olmuş , Eline sağlık..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-04-2018 Saat: 22:37)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2016 da yaptığım çizimlere benziyor :) Dokuları daha düzgün verirsen daha güzel bir görünüm elde edersin. Çok karışmış bu nedenle yakınlaştıkça kötü gözükmeye başlıyor. Ağız kısmında sıkıntılar var bu nedenle ağzı açık olmayan fotoğrafları tercih etmeni tavsiye ederim. Bunlar zamanla düzelecektir :) Eline sağlık.
+ İç kontür eklemeyi denemelisin :)

(11-04-2018 Saat: 22:45)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamamıyla sana aitse mükemmel olmuş , Eline sağlık..

Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping