Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[İnstagram] - Söz sayfası için tasarım
z0z77g.png
Fikirleriniz benim için önemli :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağ alt taraftaki logo çok köşeye girmiş, çerçeve eklersen daha güzel olabilir. Yazının arkasındaki siyahlığın opaklığını düşürebilirsin. Arka plan için yüksek kaliteli resimler kullanabilirsin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-04-2018 Saat: 21:31)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sağ alt taraftaki logo çok köşeye girmiş, çerçeve eklesen daha güzel olabilirdi. Yazının arkasındaki siyahlığın opaklığını düşürebilirsin. Arka plan için yüksek kaliteli resimler kullanabilirsin.

Teşekkür ederim :) Arkaplan için uygun bir fotoğraf bulamadığım için kalitesiz seçebildim, zaten telefonları ekran boyutları max 1080x1920 olduğu için arka plandaki fotoğrafın kalitesiz olduğu anlaşılmayacaktır diye düşünüyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazı stilini değiştirebilirsin. Eline sağlık.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-04-2018 Saat: 21:40)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazı stilini değiştirebilirsin. Eline sağlık.

Teşekkür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Font'u Değiştirebilirsin . Alt taraftaki logo çok köşeye gitmiş biraz önplana çıkarabilirsin . Eline Sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-04-2018 Saat: 21:49)Papilion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık..

(11-04-2018 Saat: 22:44)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Font'u Değiştirebilirsin . Alt taraftaki logo çok köşeye gitmiş biraz önplana çıkarabilirsin . Eline Sağlık

Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping