Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Logo Ve İkon Yarışması (Ücretli)
(22-05-2018 Saat: 16:53)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Escobar @#Lykia @NoThing2Lose
3 arkadaş var sanırım, tekrardan bana ulaştırabilirler mi? çalışmaları hafta sonu da açıklayalım. Katılmış olup, etiketlemediğim kişiler benle iletişime geçebilirler.

Benim Telefonum Durduk Yere Kendine Format Attı Fakat Yaptığım Tasarım Elimde Yok Ben Sizse Atmıştımda Bi Mesajlara Bakabilirmisiniz? @Shelby
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2018 Saat: 16:57)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-05-2018 Saat: 16:53)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Escobar @#Lykia @NoThing2Lose
3 arkadaş var sanırım, tekrardan bana ulaştırabilirler mi? çalışmaları hafta sonu da açıklayalım. Katılmış olup, etiketlemediğim kişiler benle iletişime geçebilirler.

Benim Telefonum Durduk Yere Kendine Format Attı Fakat Yaptığım Tasarım Elimde Yok Ben Sizse Atmıştımda Bi Mesajlara Bakabilirmisiniz? @Shelby

Buradan mı atmıştın? Bulurum o zaman müsait zamanda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-05-2018 Saat: 17:02)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-05-2018 Saat: 16:57)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Buradan mı atmıştın? Bulurum o zaman müsait zamanda.

Evet Burdan Atmıştım En Son Attigim Mesajdaki Tasarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öm İle Yolladım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sonuç ne oldu İsmail abi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yukarıda da belirtmiştim. Cumartesi günü açıklıyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-05-2018 Saat: 10:39)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Shelby Sonuç ne oldu İsmail abi :)

Shelby Hafta Sonunda Açıklacakmış İyi Bak İstersen .Yukarıda Yazıyor.
Alıntı:Escobar #Lykia NoThing2Lose
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Acaba kimler kazandı ? :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Yukarıda da belirtmiştim. Cumartesi günü açıklıyoruz." :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yapılan tasarımları paylaşsanız üyeler seçse daha güzel olabilirdi. Katılanlara başarılar umarım kötü bir tasarım seçilmez.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aklımızdaki zaten Cuma günü halk oylamasına sunmaktı. Cuma ve Cumartesi anket olarak eklenecek pazar ödüller dağıtılacak.
@beratdemir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-05-2018 Saat: 01:00)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aklımızdaki zaten Cuma günü halk oylamasına sunmaktı. Cuma ve Cumartesi anket olarak eklenecek pazar ödüller dağıtılacak.
@beratdemir

Umarım oy vermeye değer güzel tasarımlar çıkmıştır. Bekliyorum :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki @Shelby yarışmaya kaç kişi katıldı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping