Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öneri - Ayın enleri eklentisi nasıl olur?
Ana sayfanın en altındaki ayın enleri listesinin manuel olarak güncellendiğnii fark ettim. Bunu sistem her ayın başı otomatik olarak ölçüp güncellese nasıl olur sizce?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendi Kendinemi :) @ASiPaTRoN hocam kendi ölçüye benim bildiğim sistem asi hocamın bakıç aşısından bakabilecekmi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel öneri fakat yanılmıyorsam sadece çevrimiçi süresine değil, o ay içindeki konu, mesaj ve yardım sayılarına falan bakılıyor diye biliyorum. Bunu otomatiğe bağlamak imkansız gibi görünüyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Escobar Ben de zaten ondan kastetmiştim konu mesaj rep teşekkür olumlu ifade sayısını belirli bir hesaba göre ölçüp ortalamasını alıp en yüksek olanını seçme gibi bir işlem imkansız değil çok kolay işlemler aslında tabi benim için. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zor değil yapılabilir. /stats.php de ki yerden veri çekilir zaten orda günün en çok yazar vs. var ona 2 3 edit çekerseniz babalar gibi sistem olur :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet güzel fikir,olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sistemi ben takip ediyorum. Şuan için buna gerek olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir uygulama olursa her konuda "Teşekkürler" yorumları göreceğiz. Yapmacık yani..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben şu teşekkürler,yararlı paylaşım,sağol gibi mesajları önemsiz buluyorum. Zaten teşekkür eklentisi var. O gibi yorumlar yapanlara uyarı verilmeli bence,biraz katı olmalıyız bu konuda.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping