Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bitti]-Mr. Arcillius | Ar-ge ekibi başvuru konusudur.
Adınız & Soyadınız: (ALPER) Burak TAYHAN
Yaşınız: 15
Öğrenim Durumunuz: Lise 1
Yaşadığınız Yer: İstanbul
MyBB Bilginiz(yüzdelik olarak): %50 denilebilir belki.
Kodlama/Programlama Bilginiz(html,css,javascript,php,asp.net): html.
Plugin (MyBB) oluşturma bilginiz: fazla yok, ancak sizinle beraber öğreneceğime eminim.
Photoshop (Tasarım) Bilginiz: %30, yani bunu bu foruma kayıt olmadan önce düşünsem %90 falan derdim heralde. Yani çünki bu forumda o kadar muhteşem tasarımlar gördüm ki.
AR-GE bir forumda neleri değiştirmeli?:  Düzeni. genel bir düzen getirilmeli foruma yani artık. Kapsamlı bir bakıma alınmalı ve herşey yapılmalı.
AR-GE ekibinde yer almak istemenizin amacı nedir?: Forumda yetki sahibi olmaktan çok, bir ekipte bulunmak amacındayım, ekip çalışması yapmayı seviyorum. 
Kendinizi Anlatır mısınız?: Vatan söz konusuysa, Tankın önünde ezilmeyi göze alacak bir insan. Bir görevde bulunduğumda o görevi ciddiyetle yerine getiririm. Dahasını zaten tanıyanlar biliyor.
Eklemek İstedikleriniz: Daha öncedende başvuru yapmış idim, ama kabul edilmedim. Can çıkmadıkça umut kesilmez. İnşallah kabul edilirim.
Projenizi ARGE liderine özel mesaj yoluyla ilettiniz mi? (İletmediyseniz başvurudan itibaren 3 gün içerisinde iletin.): İlettim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güvenlik ekibi başvuru konun var, kaldıralım mı?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle uygun görmüyorum yararlı konular açacağına şarkı konuları açıp başvuru yapmak'da ilginç,başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@AperioN olumsuz demiştin?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güvenlik ekibine girmek istemeyip, arge ekibine girmek istiyorsan kaldırabiliriz. Olumsuz demiştim evet. Değerlendirmedesin hala şuanda.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Olumsuz dediğin için vazgeçmiştim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar. Müzik konusu açmak yerine 10tl.net'i geliştirmek dahada ileriye götürmek amacı ile fikirlerini konu olarak bizimle paylaş,yararlı olabilecek konular paylaş müzik konularının kimseye faydası yok. Kimse emeklemeden yürüyemez,eğer yürümek istiyorsan düşe kalka öğreneceksin. Çalışmalarına devam et.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güncel.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1 günde başvuru cevaplanmaz denetimin rapor hazırlaması gerekli.
Konuya güncel çekmenize gerek kalmadı gördüm başvurunuzu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Herhangi bir yararlı paylaşımını görmedim , müzik konusu haricinde tasarım veya aklında tasarladığın projeleri bizlere sunabilirsin ..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sana birşey sunmam gerekmiyor, sunmam gereken şeyleri AsiPaTRoN'a sunarım zaten.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İlk olarak herşeye fevri cevap vermemeni öneririm.

Orada demek istediği şey ortada herhangi bir projen çalışman yok anlamında demiş.

-Başarılar.
PGM
Teşekkür verenler:
Proje ŞARTI
Ekibe katılmadan önce ARGE Ekibi liderine özel mesaj yolu ile 1 (bir) adet, 10tl.net sistemini / destek.10tl.net'i geliştirmeye yönelik bir proje sunmak zorundasınız. Projeniz yeterli bulunduğu takdirde ekibe alındığınız zaman proje hayata geçirilmeye çalışılacaktır.

bkz: ar-ge ekibi başvuru formu.

Gördüğünüz gibi yukarıdaki mesajdada belirtildiği gibi, projeleri ekip liderlerine iletiyoruz. iyi forumlar.

Ayrıca teşekkür ediyorum, başarı dileğiniz için.
Diğer görüşlerini belirtenlerede bulunanlarada teşekkür ediyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2018 Saat: 18:00)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana birşey sunmam gerekmiyor, sunmam gereken şeyleri AsiPaTRoN'a sunarım zaten.

Herşeye ters cevap vermene gerek yok , sadece herhangi bir gelişmen yok anlamında söyledim ..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ters cevap verdiğimden değil, arge ekibi başvuru formunu inceleseydiniz zaten görürdünüz.
Bu konuya iyi/kötü yorumları yapmanızı tabii istiyorum, ancak onun dışında kalan iş ekip liderinin ve rapor çıkaracak olan denetleme ekibinin.

Onun dışında mesajın için tekrar teşekkür ediyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2018 Saat: 19:33)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herhangi bir yararlı paylaşımını görmedim , müzik konusu haricinde tasarım veya aklında tasarladığın projeleri bizlere sunabilirsin ..

Bence Haklısın
@Mr. Arcillius Müzik Paylasimini Bırak Yararlı Konu Paylaş :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bunu kavga için anlama. Ben arge başvuruların da ilk olarak fikirlere bakarım. Çünkü arge ekibinde yaratıcılık düşünme zihniyeti çözüm yolları bir projede hipotez sonuçları fikirlerin uygulanma ihtimali hepsi hesaplanır (-ki) senin konunda fikir yok veya ben görmedim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2018 Saat: 20:31)Ka4p3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunu kavga için anlama. Ben arge başvuruların da ilk olarak fikirlere bakarım. Çünkü arge ekibinde yaratıcılık düşünme zihniyeti çözüm yolları bir projede hipotez sonuçları fikirlerin uygulanma ihtimali hepsi hesaplanır (-ki) senin konunda fikir yok veya ben görmedim.

Öncelikle teşekkürler, şöyle cevap vereyim;
(26-03-2018 Saat: 18:10)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Proje ŞARTI
Ekibe katılmadan önce ARGE Ekibi liderine özel mesaj yolu ile 1 (bir) adet, 10tl.net sistemini / destek.10tl.net'i geliştirmeye yönelik bir proje sunmak zorundasınız. Projeniz yeterli bulunduğu takdirde ekibe alındığınız zaman proje hayata geçirilmeye çalışılacaktır.

bkz: ar-ge ekibi başvuru formu.

Gördüğünüz gibi yukarıdaki mesajdada belirtildiği gibi, projeleri ekip liderlerine iletiyoruz. iyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Değişiklik olduğundan haberim yoktum. Yinede başarılar dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@ASiPaTRoN
Bkz : http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=94855
Bkz 2 : http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=95519
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -