Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden herkes kendi tarafından olaylara bakıyor?
Bir çok yerde,bir çok zaman diliminde ve bir çok kendi olaylarım/diğer kullanıcıların olaylarına şahit oldum ve gözlemlediklerimi yazmak istiyorum;
Herkes olaylara kendi tarafıyla bakmayı kesmeli hele ki bu forumda...
  • Kullanıcı uyarı alıyor celemesini YETKİLİ ÇEKİYOR.
  • Kullanıcıya tatile gönderirim sözleri yazılıyor(kurallara uymadığı için bu sözlü uyarı anlamınada geliyor) ve bunu da YETKİLİ ÇEKİYOR.
  • Başkasını eleştiriyorsun kendin eleştirilince suçu yetkiliye atıyorsun ve bunu YETKİLİ ÇEKİYOR
Bir kaç kanıtlada bunu kanıtlayayım:
https://imgur.com/a/uIBwU
https://imgur.com/a/9GX0O bu resmi de ayrı açıklamak istiyorum: Fotoğraftaki şahsiyet her gelene ters cevap veya kendini yüksek göstererek bir yorum yapıyor birisi buna gelip o tür yorumlar yapınca şikayet ederek kendinin birşey yaptığını sanıyorsun. Senin inandığın peygamberden bir söz söyleyeyim:"başkasına yapılmasını istemediğini başkasına yapma."
https://imgur.com/a/gcv8S bu arkadaşta laftan anlamayan bir arkadaş uyarı yapılıyor uyarıya uymuyor tehdit ediliyorum diye ortalıkta gezen birisi hiç yetkili tarafından onun ne hissettiği tarafından veya düşüncesi tarafından olaylara bakmadığıda belli..
Hiçte olsa bir düzen gerekli diye düşünüyorum, bu bir şikayet konusu değil isimler görünmüyor bir tanesi görünüyor sadece...
Tamam olaylara kendi tarafından bak eyvallah ama biri sana haksızsın diyorsa ve bunu tekrar ediyorsa kendinde sorun aramalısın sonuçta burası bir sanal ortam ve kimsenin sana karşı bir garezi olmasına imkan sağlamıyor.
Herkes düşüncesini söyleyebilir aynı bu konuda yaptığım gibi.
İyi forumlar dilerim herkese.
2
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
imgur neden bende açılmıyor bilen var mı arkadaşlar?
mobilim.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu konuyu öneri şikayet bölümüne açmanız gerekirdi.
Taşınmıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-03-2018 Saat: 21:59)kaanst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuyu öneri şikayet bölümüne açmanız gerekirdi.
Taşınmıştır.

Fakat aslında bir şikayet konusu veya öneri konusu değil bu..
sadece içimdekileri aktarmam gerekiyordu o yüzden "Sıkılanlar"a açmıştım, taşıdığınız için teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu içeriğini okumadım, sadece başlığı okuyarak cevaplıyorum;

Herkesin bir perspektifi vardır. Çoğu kişi empati yapmayı bilmediğinden olaylara bakarken kendi perspektifini kullanır. At gözlüğümüzü çıkarıp bir konuya farklı yerlerden bakmayı denersek başlıkta dediğin şeyin dışına çıkmış oluruz fakat insanın Nietzsche’ye göre “Bozulmuş doğası” gereği böyle bir şey mümkün değil.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Anakin Skywalker bilakis, Şikayet konusu. Şikayet konusu illa tek bir üye için olacak diye bir şey yok. Forumdaki rahatsızlığınızı belirtmişsiniz, bu yüzden bu forumda olması gerektiğini düşündüm. Yanlışım varsa affola.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hahahaha Benmi Laftan Anlamıyorum Allah Allah Ama Bi Yetkilininde Gelip Tehdit Gibi Bi Kelimeler Kullandiysa Benim Ne Sucum Var Bide Bana Uyarı Verildi Yetkiliye Karsı Gelmisim Diye Neresinde Yetkiliye Karsı geldim Onu Bilmiyorum Herhangi Küfür Etmedigim Yerde Haksızca Uyarı Yedim Benimde Sinirli Anıma Gelip O Yorumu Yazdım Benden Rahatsız Olanlar Varsa Sikayet Etsinler Ozamn!Bence Konuyu Uzatmaya Gerek Yok Gereksiz Bir Kavga Çıkacak Yoksa.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-03-2018 Saat: 22:09)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hahahaha Benmi Laftan Anlamıyorum Allah Allah Ama Bi Yetkilininde Gelip Tehdit Gibi Bi Kelimeler Kullandiysa Benim Ne Sucum Var Bide Bana Uyarı Verildi Yetkiliye Karsı Gelmisim Diye Neresinde Yetkiliye Karsı geldim Onu Bilmiyorum Herhangi Küfür Etmedigim Yerde Haksızca Uyarı Yedim Benimde Sinirli Anıma Gelip O Yorumu Yazdım Benden Rahatsız Olanlar Varsa Sikayet Etsinler Ozamn!

Senden rahatsız oldukları için uyarıldın, bir yerde bulunuyorsan oranın kurallarına uymak zorundasın. Bence senin sinirlenmenin sebebi uyarı alman değil, sevmediğin birinin seni uyarması.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-03-2018 Saat: 22:13)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-03-2018 Saat: 22:09)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hahahaha Benmi Laftan Anlamıyorum Allah Allah Ama Bi Yetkilininde Gelip Tehdit Gibi Bi Kelimeler Kullandiysa Benim Ne Sucum Var Bide Bana Uyarı Verildi Yetkiliye Karsı Gelmisim Diye Neresinde Yetkiliye Karsı geldim Onu Bilmiyorum Herhangi Küfür Etmedigim Yerde Haksızca Uyarı Yedim Benimde Sinirli Anıma Gelip O Yorumu Yazdım Benden Rahatsız Olanlar Varsa Sikayet Etsinler Ozamn!

Senden rahatsız oldukları için uyarıldın, bir yerde bulunuyorsan oranın kurallarına uymak zorundasın. Bence senin sinirlenmenin sebebi uyarı alman değil, sevmediğin birinin seni uyarması.
Ozamn Bu Konuya Bakın Haksız Yere Yedim Bence Bu Uyarıyı
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=96089
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-03-2018 Saat: 22:17)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-03-2018 Saat: 22:13)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ozamn Bu Konuya Bakın Haksız Yere Yedim Bence Bu Uyarıyı
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=96089

Konuya biraz uzağım fakat attığın konuya baktım, uyarı alman çok normal. Uyarının tanımını tekrardan göz getir derim şahsen, uyarını aldın dersinide almışsındır. Aldığın uyarıyı neden tekrar sorguluyorsun sonuçta bir uyarı, zamanla kendini düzeltirsen uyarıya falan da gerek kalmaz. Bu işin sencesi mencesi yok, aşırıya kaçarsan uyarıyı yersin kardeşim benim haydi iyi akşamlar.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Abi Sende Bu Konuyu Neden Açtınkiya Bu Konu İnsanları Birbirine Düşürür!
@Anakin Skywalker
(((Yetkililerden Ricam Bence Bu Konu Kaldırılsın)))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tartışmalar, kavgaya dönüşmediği sürece kaldırılmayabilir, tabii ki tartışacağız fakat kavgaya dönerse kilitlenir konu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-03-2018 Saat: 22:45)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tartışmalar, kavgaya dönüşmediği sürece kaldırılmayabilir, tabii ki tartışacağız fakat kavgaya dönerse kilitlenir konu.

Bence Bu Konu İnsanları Tahrik Ediyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ByGold : gene örnek türünü göstermiş oldun insanları tahrik ediyor diye bir durum yok şikayetimi dile getirdim sadece konu açarken sana soracak değilim? veyahut senin zevkine göre konu açacak birisi de değilim... Kusura bakmayın ama herşey sizin zevkinize göre dönmüyor burada.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İstediginizi Deyin Karışmıcam Artık!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuna attığım yorumlar ZORUNA mı gitti (-de) yeni bir konu açarak tartışma açmaya çalıştın. "Fotoğraftaki şahsiyet her gelene ters cevap veya kendini yüksek göstererek bir yorum yapıyor birisi buna gelip o tür yorumlar yapınca şikayet ederek kendinin birşey yaptığını sanıyorsun. Senin inandığın peygamberden bir söz söyleyeyim:"başkasına yapılmasını istemediğini başkasına yapma."
1 Her gelene ters cevap yazmıyorum ben. Caxing diye bir çocuk vardı 10 yaşında o sandım. Uzun bir araştırmaya koyuldum o yorumdan sonra zaten o olmadığını anlayınca attığı cevaba teşekkür verdim. 2 "Bir zamanlar caxing vardı eğer o sizseniz 20 yaşında olma imkanınız yok." Gözlerini iyice arala ve oku yazılarımı. BİR ZAMANLAR CAXİNG VARDI EĞER O İSENİZ 20 YAŞINDA OLMA İMKANINIZ YOK".
Ayrıca kendi tarafımdan bakmıyorum olaylara. ŞİKAYET KONUSUNDA Kİ ARKADAŞ SADECE BANA DEĞİL BİRÇOK KİŞİYE HATALI DAVRANIŞ işlediğini görmüş olurdun. Bir an önce şu düşünme yapınızın olgunlaşmasını temenni ediyorum.
Bu arada sözümüzü tutarız dedin de noldu bizim domainler ? Siteyi açtın, üyeleri çektin eee nerde hizmetler ?
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=95927
Bu konuda hizmet sağlayacağını söylemişsin çektin siteye hiti ee kim yararlandı bundan ? Veya bizim haberimiz yok.
Senin yalancı biri olduğunu 3 defa kendi ellerimle gözlerimle kanıtlamışım, sözünde durmuyorsun ? Ne yani benim sana veya bunları yapan kişilere saygı duymamı mı bekliyorsun ? Aslında iyi bir dost olmak için bir domain felan sağlamana gerek yok. Sizleri gördükçe eskileri özler oldum. Sözünde dur, ego kasma bırak beni kandırmayı zamanımı çalmayı gel beraber sohbet edelim herşeyi yapalım. Sende o yok ki.
1 dediğin 2 yi tutmuyor. Söyleyince vay sen böylesin sen şöylesin. Artık bıktım bu tarz diss içeren cümlelerden. Ben yetkili adayıyım. Lütfen benimle polemiğe girmeyin. Beni rahatsız edenleri şikayet ediyorum. Bu da sizinle son tartışmamız olsun. Ha bu arada ""başkasına yapılmasını istemediğini başkasına yapma." değil "kendine yapılması istemediğini başkasına yapma".
Hayırlı akşamlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ee tamam madem kanıtladın açsana şikayeti banlatsana beni bunca kişiye hizmet sağladım ben neden beni kötüleyen benim hizmetimi kötüleyen birine hizmet sağlayayım o sitedekilere batsam bile hizmet veririm ama sana dünyanın en zengin insanı olsam bile hizmet vermem bu bana kalmış birşey... Benim bir çok işlerim olmasına rağmen buraya gelip bakıyorum ve cevaplıyorum..
-Yetkili Adayı olabilirsin bende eski liderim ona kalsa ne olucak yetkili olmadıktan sonra ne önemi varki yetkili adayı olmanın...
-Benimle sohbet ediyorsunuz eyvallah fakat çabalayan insan yok ki ben size herşeyi sağlayacağım diyorum, size bakıyorum bir kaç kişi hariç çalışma yapmıyor bile bende kendi başıma devam ettiriyorum.
-Siteye hit çekmeye ihtiyacım olsa Google Adwords gibi sitelerden reklamımı basar geçerim.
Ayrıca sadece Caxing konusunda değil diğer konulardada farklısın.
Hayırlı akşamlar sanada.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-03-2018 Saat: 23:25)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: -Benimle sohbet ediyorsunuz eyvallah fakat çabalayan insan yok ki
Bak işte burda yalan ediyorsun. Ben milletin projesinde kendi projelerimden daha çok çalışıyorum. Buna seninkide dahildi. Hizmet için yapmadım zaten beraber bi yerlere gelelim ama herkes benim gibi düşünmüyordu. Kim ne oluyorsa Allah mübarek etsin şu zamandan sonra. Azdan az, çoktan çok gider.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
BuArada Benim Domaini İptal Edin İstemiyorum İyi Forumlar Dilerim.
@Anakin Skywalker
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çoğu konuda katılıyorum fakat düzensizlik değil dengesizlik var.Arayı bulamıyorlar ya davranışlar en üstte yada en altta :) Konuda bile mevcut.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping