Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yaptığım Çalışma
http://www.imgim.com/untitled1(14).png
untitled1(14).png
Reklam Amaçlı Değildir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geliştirilmeli, çok basit.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2018 Saat: 15:11)Ka4p3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geliştirilmeli, çok basit.
Yeni Başladım Kardeşim Yeni Başlayan Ustamı Oluyo . Teşekkürler Yorumun İçin

@beratdemir Sizinde Yorumunuzu Almak İsterim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk'e göre güzel bende ilk başlarda başladığım zaman böyle tasarımlar yapıyordum sonradan beratdemir photoshop'u kurcala gelişeceksin kelimesini kullanmıştı ve gerçekten öyle geliştim bende sanada tavsiye ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık,Gelişmelisin çok basit kalmış
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2018 Saat: 15:20)Rankings Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık,Gelişmelisin çok basit kalmış

Aynen Basit Yeni Başladım Gelişicem :)

(18-03-2018 Saat: 15:19)baransy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk'e göre güzel bende ilk başlarda başladığım zaman böyle tasarımlar yapıyordum sonradan beratdemir photoshop'u kurcala gelişeceksin kelimesini kullanmıştı ve gerçekten öyle geliştim bende sanada tavsiye ediyorum.

Teşekkürler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Acemi biri bir tasarıma 5-10 dakika süre harcıyorsa çok başarısız oluyor. Sen kaç dakikada yaptın?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline Sağlık , İlke göre gayet iyi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-03-2018 Saat: 15:52)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline Sağlık , İlke göre gayet iyi

Teşekkürler Öm Bakınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Açıkçası tasarımın hakkını verememişsin. Yeni başladığında küçük alanlardan ziyade büyük alanlarda çalışmanı tavsiye ederim. Küçük alanda çalışmak göründüğü kadar kolay değildir. Banner yaparsın fakat doğru efetlendirmeler gerekli. Yazı fontu kötü, renkler kötü. Renk aşamasında göz zevkinin oluşması için colorhunt'a bakabilirsin. Font için düz fontlar daha güzel olur. Eline sağlık gelişecektir zamanla.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping