Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üye Profili Açılmıyor?
Arkadaşlar üye profili neden açılmıyor?

Sitem : cspolice.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üye profili şablon grubundan 'member_profile' şablonunu orijinale çevirin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-03-2018 Saat: 04:11)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: eval  olan yerde hata varsa, kullanıcı çözebilir muhtemelen. evalsiz php hatalarında zor.
Kod:
Parse error: syntax error, unexpected '' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE), expecting identifier (T_STRING) or variable (T_VARIABLE) or number (T_NUM_STRING) in /var/www/vhosts/ftp/10tl.net/httpdocs/mybb_1813/member.php(2836) : eval()'d code on line 4
eval hatası varmış. temadan kaynaklı v.b olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
member_profile şablonunu orjinal haline çeviriniz . birisi daha aynı temayı kullanıyodu ondada aynı sorun vardı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2018 Saat: 21:42)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Üye profili şablon grubundan 'member_profile' şablonunu orijinale çevirin.

Nasıl olacak o?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2018 Saat: 21:45)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-03-2018 Saat: 04:11)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: eval  olan yerde hata varsa, kullanıcı çözebilir muhtemelen. evalsiz php hatalarında zor.
Kod:
Parse error: syntax error, unexpected '' (T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE), expecting identifier (T_STRING) or variable (T_VARIABLE) or number (T_NUM_STRING) in /var/www/vhosts/ftp/10tl.net/httpdocs/mybb_1813/member.php(2836) : eval()'d code on line 4

Temadan Kaynaklı Çözebileceğini sanmıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2018 Saat: 22:27)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-03-2018 Saat: 21:45)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:

Temadan Kaynaklı Çözebileceğini sanmıyorum

Temanın yapımcısı değiştir dedi zaten?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
'member_profile' şablonunun yanında seçenekler diye bir menü olacak oradan yapabilirsiniz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2018 Saat: 22:32)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 'member_profile' şablonunun yanında seçenekler diye bir menü olacak oradan yapabilirsiniz.

Çok teşekkürler oldu <3

Yusufkoc adminim saygılarımı sunuyorum büyük hayranınızım çok güzel temalar kodlayıp türkçeleştiriyorsunuz... <3
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim, kodlamaları ben yapmıyorum fakat elimden geldiğince çeviri yapmaya çalışıyorum.
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-03-2018 Saat: 22:41)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim, kodlamaları ben yapmıyorum fakat elimden geldiğince çeviri yapmaya çalışıyorum.

Harikasınız
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping