Yeni İnstagram Sınırsız Şifresiz Beğeni Scripti
BirimHost - Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz hosting servisi
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumda Ziyaretciler üye olamıyor

sitem fullprogramcn.10tl.net
üye olamıyorlar 

bu hatayı alıyorlar sebebi ne anlamadım 

Üzgünüz, hesabınızın bilinen bir spam olup olmadığını sorgulama sırasında veritabanında bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

veritabanı falan diyor veritabanında hata var galiba
Herkesi Beklerim 'Warez Programlar' 'Full Oyunlar' Ve Daha Fazlası İcin Fullprogramcn.10tl.net Buyrun.
Teşekkür verenler:
güncel
Herkesi Beklerim 'Warez Programlar' 'Full Oyunlar' Ve Daha Fazlası İcin Fullprogramcn.10tl.net Buyrun.
Teşekkür verenler:
Abi Senden Ricam Admin Panele Gir Forum Ayarlarına Tıkla Kullanıcı Giris Ve Kayıtlarına Tıkla Belki Üyelik Alımlarını Durdurmuşundur
@pro35x
Teşekkür verenler:
(14-03-2018 Saat: 13:35)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Abi Senden Ricam Admin Panele Gir Forum Ayarlarına Tıkla Kullanıcı Giris Ve Kayıtlarına Tıkla Belki Üyelik Alımlarını Durdurmuşundur
@pro35x

yok herşey normal :) anında aktif dogrulama yok zaten
Teşekkür verenler:
(14-03-2018 Saat: 14:09)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(14-03-2018 Saat: 13:35)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Abi Senden Ricam Admin Panele Gir Forum Ayarlarına Tıkla Kullanıcı Giris Ve Kayıtlarına Tıkla Belki Üyelik Alımlarını Durdurmuşundur
@pro35x

yok herşey normal :) anında aktif dogrulama yok zaten

Abi Bi Tema Degis Olmazsa Adminle Bi Konuş ;)
Teşekkür verenler:
temayla alakalı deil dostum bence :) ve tema cok iyi
Teşekkür verenler:
rOaJo1.pngbu ne şimdi

@pro35x
Teşekkür verenler:
@pro35x
Teşekkür verenler:
dostum ben cözemedim sorunu kimsede yardım etmiyor zaten

@admin
Teşekkür verenler:
ya sen bana yeni hesap aç direk admin panelinden sorunun düzelmesi uzun sürecek
Teşekkür verenler:
@samet_pro sorun cözüldü kendim cözdüm konut kilitlenebilir üye olmayı dene bakayım
Teşekkür verenler:
Nasıl çözdüğünüde yazarsan buraya çok iyi olur ben yardım edememiştim... Bilmediğim için mesela,aklımızda kalır diğer üyeler mağdur olmazlar en azından...
Destek.10tl.net - Onursal Emekli Admin
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."  
"So the next day, my father went to see him; only this time with Luca Brasi. An' within an hour, he signed a release, for a certified check for $1000. My father made him an offer he couldn't refuse. Luca Brasi held a gun to his head and my father assured him that either his brains, or his signature, would be on the contract. That's a true story. That's my family, Kay, it's not me."   
MİKA ^^
Mükemmeliyetçilik adına..

Teşekkür verenler: jennasunny31
(15-03-2018 Saat: 11:01)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Nasıl çözdüğünüde yazarsan buraya çok iyi olur ben yardım edememiştim... Bilmediğim için mesela,aklımızda kalır diğer üyeler mağdur olmazlar en azından...

@ismaililhan tabikide admin paneli-forum ayarları-Stop Forum Spam Ayarları bölümündeki herşeyi hayır yaptım ve sorun cözüldü

bide ismail kardeş enson ben bi konu acmıstım sayac ile ilgili bi kontrol edermisiniz admin paneli görev yöneticisi  Thread Views kısmindaki görevi aktifleştirince sayac ilerliyor ama sürekli calısmıyor bunu sürekli calıstırmak icin birşey yapabilirmisiniz acaba sayım/yapılandırmadaki işlem güncellememe sorunu bunla alakalı olabilirde bi kontrol ederseniz sevinirim 
Teşekkür verenler:
Bütün zaman kısımlarına * koydun mu? o zaman çalışır sürekli büyük ihtimalde 10tl geneline benim bir etkim yok onu admin halledebilir.
Destek.10tl.net - Onursal Emekli Admin
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."  
"So the next day, my father went to see him; only this time with Luca Brasi. An' within an hour, he signed a release, for a certified check for $1000. My father made him an offer he couldn't refuse. Luca Brasi held a gun to his head and my father assured him that either his brains, or his signature, would be on the contract. That's a true story. That's my family, Kay, it's not me."   
MİKA ^^
Mükemmeliyetçilik adına..

Teşekkür verenler:
@pro35x Hepsini hayır yaparak güvenlik zaafiyeti çıkarmışsın. Bence teker teker evete bas hangisi hata veriyorsa sadece onu hayır yap diğerleri açık kalsın.
İletişim Kanalları:
Teşekkür verenler: #Lykia
(15-03-2018 Saat: 12:34)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Bütün zaman kısımlarına * koydun mu? o zaman çalışır sürekli büyük ihtimalde 10tl geneline benim bir etkim yok onu admin halledebilir.

@ismaililhan yaptım dostum sürekli calıstırmıyor bi sitede gördüm inc settings 777 fln mı yapıncamı ne düzeliyormus emin deilim ama
Teşekkür verenler:
@ismaililhan :) admine yazarsanız bu konu hakkında o sayaca bi baksın size zahmet

@admin
Teşekkür verenler: Shelby-EA
üye kayıtlarında spam korumasını açtın mı ?
öyle bir ayar yaptıysan onu kapat.
Hatanın tam metnini gönder. başka birşey yazıyor mu ?
ÖM lere eskiden yeniye doğru bakıyorum
Not: Moderatör KP deki bir sorundan dolayı, normalde sınırlı banlanan bazılarının sınırsız ban aldığını öğrendik. Gereksiz yere sınırsız ban alanları ileride düzelteceğiz. Sınırsız ban NŞA'da yapmıyoruz. sadece spam v.b. durumunda. 

İpucu: http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71211
http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71414

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya çalışacağız. 
Görevli başvurularına ilk fırsatta bakacağız. 

Ana prensibimiz "İnsana/Hayvana/Yaradılana Saygı"
Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı...

Yunus Emre ne demiş: Yaradılanı severiz, Yaradandan ötürü
Hz. Peygamberin (S.A.V.), cenazesi geçen Yahudi karşısında ayağa kalkması da, anlayana çok şey anlatmaktadır.
Teşekkür verenler: Hynes

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal