Türk Samp Platformu-Yenilendik
MyBB Kitabı - Türkçe MyBB Destek
Anket Başlığı: D10'a emojiler eklenmeli mi?
Anket kapatılmıştır.
Evet
50.00%
7 50.00%
Hayır
50.00%
7 50.00%
Katılımcı sayısı: 14 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Desteğe "emojiler"

Merhabalar,
Destek'te ben geldiğimden bu yana (yani yaklaşık 5 seneden beridir) emojiler yok. Tamam, site yavaşlamasın diye emojiler kullanılmıyor fakat bu da sitenin kalitesini düşüyor gibime geliyor. Bence artık eklenmeli. Siz ne dersiniz?

@admin, @ismaililhan
İletişim Kanalları:
Teşekkür verenler: Shelby
Tam olarak neden kullanılmadığını bilen var mı? sadece yük olarak düşünüldüğünü sanmıyorum. Başka sebepleri de olmalı "bence" admin şefimizi de etiketleyelim @admin bakalım, olmadı getirebiliriz, sonuçta emojiler karşıya fikrini geçirmekte çok yardımcı oluyorlar.
Destek.10tl.net - Founder & CEO
#efsanebaşkan
#10tlnet a new period

ya sea estado libre o muerte!

Mükemmeliyetçilik adına..

Teşekkür verenler:
5 senedir yoksa bir 5 sene daha gerek duyulmaz. Emoji yani ifadeler o kadar gerekli bir şey değil. Zaten İFADE eklentisi var facebook yorumlarındaki gibi. O bile bence fazla ve gereksiz.
Yani hayır.

@ismaililhan Bence her durumda 'admin' etiketlemek doğru olmaz. Belki o bile farkında değildir neden kaldırıldığının. kaRanLık-61 adminim admin, TaaRRuz adminim de admin adayı yada genel şef iken de yoktu o ifadeler. Ki sistemi yormasın diye o zamandan kaldırıldıysa sistemin daha da büyüdüğünü düşünürsek hiç mi hiç gerek yok.
Edward | Hakoon
Teşekkür verenler: Shelby , jennasunny31
(13-03-2018 Saat: 22:05)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  5 senedir yoksa bir 5 sene daha gerek duyulmaz. Emoji yani ifadeler o kadar gerekli bir şey değil. Zaten İFADE eklentisi var facebook yorumlarındaki gibi. O bile bence fazla ve gereksiz.
Yani hayır.

@ismaililhan Bence her durumda 'admin' etiketlemek doğru olmaz. Belki o bile farkında değildir neden kaldırıldığının. kaRanLık-61 adminim admin, TaaRRuz adminim de admin adayı yada genel şef iken de yoktu o ifadeler. Ki sistemi yormasın diye o zamandan kaldırıldıysa sistemin daha da büyüdüğünü düşünürsek hiç mi hiç gerek yok.

O zaman ile kıyaslarsak sistem büyümedi, küçüldü :)
Teşekkür verenler: Majestik , beratdemir
Bende arge salonunda aynı konuyu açmıştım. Yeni özellik olarak, ifadeler geldi. Emoji yerine ifadeler bence daha hoş.
Teşekkür verenler:
Bence pek de gerekli değil.
"Korku, karanlık tarafa giden yoldur. Korku öfkeye; öfke nefrete; nefret ise acıya yol açar."
"Zorluklar, başarının değerini arttıran süslerdir."
"Başarısızlık, daha zekice başlama fırsatından başka bir şey değildir. "
"Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir."
Teşekkür verenler:
Şuan emojiler eklenirse çoğu konularda kayma olacaktır. 

Örnek:(örnek) ortada sad emoji olacak. Murat'ın dediği gibi ifadeler gayet iyi şuanlık
# i used to be an adventurer like you, then i took an arrow in the knee.  #My logs
1
Teşekkür verenler:
Bir önceki yazıya eklediğim şey emoji değil mi?
Emoji derken neyi kastediyorsunuz?
başka neyi ekleyelim ?
ekran görüntüsü ile de anlatabilirsiniz. (cap)
ÖM lere eskiden yeniye doğru bakıyorum
Not: Moderatör KP deki bir sorundan dolayı, normalde sınırlı banlanan bazılarının sınırsız ban aldığını öğrendik. Gereksiz yere sınırsız ban alanları ileride düzelteceğiz. Sınırsız ban NŞA'da yapmıyoruz. sadece spam v.b. durumunda. 

İpucu: http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71211
http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71414

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya çalışacağız. 
Görevli başvurularına ilk fırsatta bakacağız. 

Ana prensibimiz "İnsana/Hayvana/Yaradılana Saygı"
Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı...

Yunus Emre ne demiş: Yaradılanı severiz, Yaradandan ötürü
Hz. Peygamberin (S.A.V.), cenazesi geçen Yahudi karşısında ayağa kalkması da, anlayana çok şey anlatmaktadır.
Teşekkür verenler: arvoX
??? Emojileri soru işareti gösteriyor ™?☺☺???
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Teşekkür verenler:
☺?????????????????????????????????????????????????
???????⛲⛪???????????⚽????????????♉♑♑?♍⌛?⛎♐????♻??????✅✴✴?➕➕➕✳?????❎⤴↙↔↙⬅↕??↘⏪⚪✨??▫?????♣〰♦❗♣↩❓♥????????????❌?®™⭕➕??✅?????????▶✨⚪????▫〰♣♣♣??❕♥☑???????????
Deneme emoji
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Teşekkür verenler:
Zaten, myreactions eklentiside aynı işlevi görmüyor mu?
eski ve son araştırma geliştirme ekibi lideri

Beni site istemiyor, beni sistem gerektiriyor.

Yapamazsın dediler yaptık, bir daha yapamayacak değiliz.
Teşekkür verenler:
Gerek yok ifade bölümü eklendi zaten onla yetiniyoruz birde fazla yormasın sistemi.
Discord: Baran#7242
Silence is the most powerful scream.
Teşekkür verenler:
Sistem ifadelerden yorulmaz, fakat myreactions eklentiside aynı işlevi gördüğü için ben gerek görmüyorum pek fazla.
eski ve son araştırma geliştirme ekibi lideri

Beni site istemiyor, beni sistem gerektiriyor.

Yapamazsın dediler yaptık, bir daha yapamayacak değiliz.
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal