Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PostBit Önerisi
Arkadaşlar bana güzel bir postbit önerir misiniz lütfen.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forum Kuralları Madde 13 der ki;
Açacağınız her türlü yardım konusunda site adresi eklemek zorundasınız. 10TL.NET dışı ise [code] etiketleri arasında, 10tl.net uzantılı ile doğrudan link vermek durumundasınız. Ayrıca uygun kategoriye konuyu açmayan kullanıcılara gerekli cezai işlem -uyarıların ardından- yapılabilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2018 Saat: 21:03)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum Kuralları Madde 13 der ki;
Açacağınız her türlü yardım konusunda site adresi eklemek zorundasınız. 10TL.NET dışı ise [code] etiketleri arasında, 10tl.net uzantılı ile doğrudan link vermek durumundasınız. Ayrıca uygun kategoriye konuyu açmayan kullanıcılara gerekli cezai işlem -uyarıların ardından- yapılabilir.

Anlamıyor, geyek vaymı ki diye geveleniyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Anlayacak. Yetkililer biraz kuralların üzerine düşse de gerekli desteği hemen vermese sıkıntı kalmaz. Kuralları takan pek yok galiba.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
R A P O R L A N D I N
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2018 Saat: 21:08)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: R A P O R L A N D I N

Rapor sebebini belirtirmisin :D Siteyi vermek istemiyorum suç mudur bu?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2018 Saat: 21:05)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Anlamıyor, geyek vaymı ki diye geveleniyor.
@Edward :D

(12-03-2018 Saat: 21:03)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum Kuralları Madde 13 der ki;

Kurallara göre Y A S A K
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arting pid=' dateline=\'1520874607' Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-03-2018 Saat: 21:08)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: R A P O R L A N D I N

Rapor sebebini belirtirmisin :D Siteyi vermek istemiyorum suç mudur bu?

@'Arting Evet.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
Psikolojimi bozduğun için sana dava açacağım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2018 Saat: 21:10)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [quote='Mr. Arcillius' pid='635839' dateline='1520874313']

@Edward :D

[i]Açacağınız her türlü yardım konusunda site adresi eklemek zorundasınız. 10TL.NET dışı ise
Kod:
etiketleri arasında, 10tl.net uzantılı ile doğrudan link vermek durumundasınız. Ayrıca uygun kategoriye konuyu açmayan kullanıcılara gerekli cezai işlem -uyarıların ardından- yapılabilir.[/i]
[/quote]

Kurallara göre Y A S A K
[/quote]

Güzel. 

Mr. Arcillius

Bu dediğinizi anlamadım da pek. Yani ne amaçla diyebiliyorsunuz? Sabahtan beri uğraşıyorum ben yardım istiyorum kuralları unutmuş olabilirim. Ha uyarı da eklensin sorun yok. Hatamı anladım zaten. Senin böyle konuşman yanlış. Bunu bil. Bildiğin laga luga yapıyorsun. Y A S A K falan ? anlamıyor geyek vaymı falan?
[hr]
[quote='Mr. Arcillius' pid='635853' dateline='1520874881']
[code]Psikolojimi bozduğun için sana dava açacağım.

Hay hay. Paşa gönlünüz forumda her şeyi yapabilir :D Sizin psikolojiniz forumu yürütüyor zaten.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Edward sonunda anladı.

Yasak olan birşey olduğu için öyle dedim.
Anlamayı başarabilseydin onlarıda demezdim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2018 Saat: 21:16)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Edward sonunda anladı.

Bir üyesiniz. Nedir bu ego nerden geliyor anlamıyorum? Her üyeyle böylemi konuşuyorsun sen?

(12-03-2018 Saat: 21:16)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Edward sonunda anladı.

Yasak olan birşey olduğu için öyle dedim.
Anlamayı başarabilseydin onlarıda demezdim.

Yasak olan bir şeyi egolu tavırda belirtmenizi yanlış buldum zaten. İnsanın hoşuna gitmiyor böyle şeyler.

Hoşgörü biraz :).
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Site adresini vermiyorsan destekte almıyorsun.

Kısacası kilit.
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping