Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çay Bot V2.0 | Türkçe Discord Botu
<a href="https://caybot.org">Çay bot</a>
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kullanalım bakalım
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ne işe yarıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar Abi ;)Çay Botu Kullanıyordum Bende Bu Neden Bakımdayı Diyordum ;Demekki Bakıma Girmis ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çalışma,azim,hırs ve emek çok iyi gidiyor projeyi takip ediyorum. Fakat takıldığım tek bir nokta var: İsim bana göre kötü olmuş daha fazla amacı ve daha değişik yaratıcılığınızı konuşturan değişik bir isimle fakat türkçe bir isimle gelseniz daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Çay biraz ağırbaşlı duruyor bana göre.
-Çalışmaya verdiğiniz/Projeyi devam ettirdiğiniz için teşekkürler. Ellerinize emeklerinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk Versiyonunda Yanındaydım Şimdi olamadım maalesef. Daha kullanışlı olmuş eline sağlık
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok iyi gidiyor, eline sağlık Murat.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 19:13)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kullanalım bakalım

Durumu hakkında geri dönüş bekliyorum umarım beğenmişsinizdir.

(10-03-2018 Saat: 19:36)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çalışma,azim,hırs ve emek çok iyi gidiyor projeyi takip ediyorum. Fakat takıldığım tek bir nokta var: İsim bana göre kötü olmuş daha fazla amacı ve daha değişik yaratıcılığınızı konuşturan değişik bir isimle fakat türkçe bir isimle gelseniz daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Çay biraz ağırbaşlı duruyor bana göre.
-Çalışmaya verdiğiniz/Projeyi devam ettirdiğiniz için teşekkürler. Ellerinize emeklerinize sağlık.

Adını Çay koyduk çünkü, Türkçe olması gerekiyordu. Türklüğü simge edecek en iyi şeyin Çay olduğunu düşündük. Çünkü 7'den 70'e herkes çayı biliyordu. İngilizce bir isim koymamamızın sebebi; O zamanlara kıyasla Türkçe botların bir elin beş parmağını geçmemesiydi.

(10-03-2018 Saat: 19:41)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok iyi gidiyor, eline sağlık Murat.

Eyvallah Yusufçum

(10-03-2018 Saat: 19:39)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk Versiyonunda Yanındaydım Şimdi olamadım maalesef. Daha kullanışlı olmuş eline sağlık

Yanımızda olamasanda, uzaktan destek verdiğini biliyorum... Teşekkürler.

(10-03-2018 Saat: 19:29)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar Abi ;)Çay Botu Kullanıyordum Bende Bu Neden Bakımdayı Diyordum ;Demekki Bakıma Girmis ;)

+yenibot komutu ile eski sürümü güncelleyebilirsiniz. Botun application'ları değişti.

(10-03-2018 Saat: 19:19)ByLegenD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ne işe yarıyor
Eğer discord sunucu sahibiyseniz bunu özelleştirmeye yarıyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabii güzel düşünce ama ben İngilizce koyun demedim daha değişik isim olabilir dedim sadece. Başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
en sevdiğim bot
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir kodu bile vermeyenlerin takımı demek yeridir , Allah'a şükür aklımız var bir kaç şeyler başardık.Geçmiş geçmişte kalsın.

Başarılar....
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 21:31)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir kodu bile vermeyenlerin takımı demek yeridir , Allah'a şükür aklımız var bir kaç şeyler başardık.Geçmiş geçmişte kalsın.

Başarılar....

Proje sahibi belki projesinin kodlarını paylaşmak istemeyebilir. Bu projenin sahibiyle alakalı bir durumdur ve siz hiç bir şekilde karışamazsınız.

Açık kaynaklı olarak paylaştığımız da, çalıpta ismini değiştiren çok kişi gördük. O yüzden büyüklük bizde kalsın. İki tarafta memnun olsun.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
<3
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 21:05)EkremAlbez Nickli Kullanıcıdan Alıntı: en sevdiğim bot

Ekrem'cim buraya nerden geldiğini bilmiyorum ama teşekkürler...

(10-03-2018 Saat: 21:35)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: <3

<3
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık , başarılar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 21:35)Ripbyrustavi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-03-2018 Saat: 21:31)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir kodu bile vermeyenlerin takımı demek yeridir , Allah'a şükür aklımız var bir kaç şeyler başardık.Geçmiş geçmişte kalsın.

Başarılar....

Proje sahibi belki projesinin kodlarını paylaşmak istemeyebilir. Bu projenin sahibiyle alakalı bir durumdur ve siz hiç bir şekilde karışamazsınız.

Açık kaynaklı olarak paylaştığımız da, çalıpta ismini değiştiren çok kişi gördük. O yüzden büyüklük bizde kalsın. İki tarafta memnun olsun.

İyi ki de vermemişsiniz sizin sayenizde yüzlerce kişi benim gibi araştırıp işler yaptı hatta sizi bile geçtiler.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 21:42)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-03-2018 Saat: 21:35)Ripbyrustavi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Başarılar....

İyi ki de vermemişsiniz sizin sayenizde yüzlerce kişi benim gibi araştırıp işler yaptı hatta sizi bile geçtiler.

Bu olumlu bir durum değil mi zaten? Öğrenmeleri bile yeter bence. Ayrıca Eda'ya bakarsan githubda yayınlamıştım. Zaten Çay'da ilk sürümlerinde onun temeliydi. Hatta yaptığım diğer bot olan; No-ADS'i de yayınladım. Çırak Ustayı geçebilir bu normal bir durum zaten.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping