Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satılık Samp Forumu
Information 
Merhaba Arkadaslar  Rahat 30-40Kisi Ziyaretci Var Ama Uye Hic Yok :D O Yüzden Bende Sitemi Satılıga Cıkarıyorum!Benle Konusmak İcin Burdan ÖM Atabilirsiniz!

Fiyat;
2000SP Ye Anlasılır Fiyat Cok Gelirse Uygun Bir Fiyatla Anlasılır!

Özellikler;
1)1Aylık Forum Koruması Alınmıştır!
2)Forumun Her Şeyi Yapılmış Şekilde Sunulur!
3)4-5Tane Forum Reklam Yeri Vardır!
4)Konular Hazır Bir Şekilde Acılmıştır!

Site Link
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-03-2018 Saat: 20:21)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Arkadaslar  Rahat 30-40Kisi Ziyaretci Var Ama Uye Hic Yok :D O Yüzden Bende Sitemi Satılıga Cıkarıyorum!Benle Konusmak İcin Burdan ÖM Atabilirsiniz!

Fiyat;
2000SP Ye Anlasılır Fiyat Cok Gelirse Uygun Bir Fiyatla Anlasılır!

Özellikler;
1)1Aylık Forum Koruması Alınmıştır!
2)Forumun Her Şeyi Yapılmış Şekilde Sunulur!
3)4-5Tane Forum Reklam Yeri Vardır!
4)Konular Hazır Bir Şekilde Acılmıştır!

Site Link
s.a kardeşim bizim forumda görevli olurmusun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ziyaretçilerin çoğu spider botslardır.
Çünki uzun süreler boyunca sabit kalıyorlar ve baktığımda aynı işlemi yapıyor gözüküyorlar.

O kadar ziyaretçiler bot olmasa, zaten mutlaka 10 tanesi en azından kayıt olurdu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-03-2018 Saat: 20:55)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ziyaretçilerin çoğu spider botslardır.
Çünki uzun süreler boyunca sabit kalıyorlar ve baktığımda aynı işlemi yapıyor gözüküyorlar.

O kadar ziyaretçiler bot olmasa, zaten mutlaka 10 tanesi en azından kayıt olurdu.

Zaten Okadar Destek Sitesi Reklamı Aldim Okadar Şey Yaptım Site Tutmadı Bende Oyuzden Forumu Satiyorum Zaten Her Hafta Destek Sitesi Reklamı Alıyordum Yinede Hic Kimse Uye Olmuyordu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Dediğim gibi ordaki spider botlarda kimsenin bi işine yaramaz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-03-2018 Saat: 21:08)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dediğim gibi ordaki spider botlarda kimsenin bi işine yaramaz.

Zaten Kisa Süreligine 96Rekorunu Gecmek İcin Süreyi Yükseltmiştim Bence Yeter Artık Spider Bot Demeyin!
@Mr. Arcillius
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu Güncel 
Fiyat;1500SP Düşmustur!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu Kilitlinebilir Satmamaya Karar Verdim!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hemen hevesiniz kırılmasın. Kursağında kalmasın. Çünkü tamam emek var ama yeterince yok...
Neler eksik?
- Alan adı olarak 'samptrkye' gibi bana göre saçma olan bir isim secmissin. Bunu alıcı tercih etmez. Kısaltmalı isimler düzgün olursa belki ama bu tür şeylerde tercih edilmiyor.
-Hemen vazgeçmişsiniz daha konuyu bugün acmissiniz. Bir karar alırken uzunca düşünmenizi tavsiye ediyorum. Şu an çok geç değil ama güzel bir forumun olur onu satarsin sonra alamazsın/vazgeçemezsin.
-Forumda yeterince içerik yok. Tamam büyük forum olmayabilir ama yeterli içerik olmadığı için alıcılar pek olumlu bakmazlar.
+ Samp destek veya Samp Türkiye forumları pek tutmuyor bu devirde farklı bir şey yapmak lazım tutan forumlar var tabii ama onların otoritesi var oturtmuşlar fakat şuan o forumlarda durgun yani bu eksik değil senin bir deneyimin.

Sonuçta deneyimledin insanların karşısına öyle bir şeyle çık ki insanlar daha senin forumunu almadan forumun sahibi olunca şunu yaparım diye hayal etsinler.

Başarılar dilerim.
Umarım hedeflediğiniz noktaya ulaşırsınız.
İyi forumlar.
Görüşmek dileğiyle..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 04:12)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hemen hevesiniz kırılmasın. Kursağında kalmasın. Çünkü tamam emek var ama yeterince yok...
Neler eksik?
- Alan adı olarak 'samptrkye' gibi bana göre saçma olan bir isim secmissin. Bunu alıcı tercih etmez. Kısaltmalı isimler düzgün olursa belki ama bu tür şeylerde tercih edilmiyor.
-Hemen vazgeçmişsiniz daha konuyu bugün acmissiniz. Bir karar alırken uzunca düşünmenizi tavsiye ediyorum. Şu an çok geç değil ama güzel bir forumun olur onu satarsin sonra alamazsın/vazgeçemezsin.
-Forumda yeterince içerik yok. Tamam büyük forum olmayabilir ama yeterli içerik olmadığı için alıcılar pek olumlu bakmazlar.
+ Samp destek veya Samp Türkiye forumları pek tutmuyor bu devirde farklı bir şey yapmak lazım tutan forumlar var tabii ama onların otoritesi var oturtmuşlar fakat şuan o forumlarda durgun yani bu eksik değil senin bir deneyimin.

Sonuçta deneyimledin insanların karşısına öyle bir şeyle çık ki insanlar daha senin forumunu almadan forumun sahibi olunca şunu yaparım diye hayal etsinler.

Başarılar dilerim.
Umarım hedeflediğiniz noktaya ulaşırsınız.
İyi forumlar.
Görüşmek dileğiyle..

Dediklerini Dikkate Alacagım Abi!
Zaten Bu Bazı Forumlarda Reklam Verdircem Bi Öyle Denicem ;)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İyidur da. Alacaklara hayurlu olsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 02:14)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu Kilitlinebilir Satmamaya Karar Verdim!
Konu , konu sahibi isteğiyle kilitlenmiştir .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping