Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meteoroloji'den kritik uyarı! Sağanak yağış geliyor | 8 Mart Perşembe hava durumu
İstanbul'da etkisini yavaş yavaş gösteren olan yağış, kendini öğle saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü yağışa bırakacak.  Peki 8 mart hava durumu nasl olacak? İşte hava durumu;
İşte 8 mart 2018 Perşembe hava durumu;
Yapılan son değerlendirmelere göre, Mersin, Karaman, Şanlıurfa ve Mardin dışında ülke genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak, iç ve batı kesimlerde yer yer gök gürültülü sağanak, gece Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklindeki yağışların Batı ve Orta Karadeniz'in kıyı kesimleri ile Karabük, Kastamonu, Amasya, Tokat, Bayburt, Osmaniye, Kahramanmaraş, Erzincan, Tunceli, Bingöl ve Erzurum'un güney ve batı çevrelerinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı kuzeybatı kesimlerde hissedilir derecede azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. Rüzgar, genellikle güney ve güneybatı yönlerden orta kuvvette, Marmara'nın güneyi, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda yer yer kuvvetli (40-70 km/saat) olarak esecek.

Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle: 
ANKARA'DA HAVA DURUMU: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 15
İSTANBUL'DA HAVA DURUMU: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 14
İzmir: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 18
Adana: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 22
Antalya: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 19
Samsun: Çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak yağışlı 18
Trabzon: Çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı 17
Erzurum: Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde güney ve batı ilçelerinde kuvvetli olmak üzere aralıklı yağmur, gece saatlerinde karla karışık yağmurlu 8
Diyarbakır: Çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 17  

48305_yagmur-hava-durumu.jpg
İSTANBUL'DA SAĞANAK YAĞIŞ
 İstanbul'da sabah saatlerinde sağanak yağış etkili olmaya başladı.
Meteroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarısının ardından bu sabah İstanbul'da sağanak yağış etkilş oldu. Gök gürültüsüyle birlikte etkili olan sağanak yağış vatandaşlara zor anlar yaşattı. Yağmura trafikte yakalanan sürücüler ilerlemekte zor anlar yaşadı. Sağanak yağış, etkisini sürdürüyor.  
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yanlıs Anlamada Aynı Haber Muhabiri Gibisin Her Şeyi Paylaşıyorsun :D
Bu Arada Anlatım İçin Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2018 Saat: 10:44)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yanlıs Anlamada Aynı Haber Muhabiri Gibisin Her Şeyi Paylaşıyorsun :D
Bu Arada Anlatım İçin Teşekkürler.

Rica ecerim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tahmincilerin çoğu zaman yanılıyor olması utanç verici. Bu yüzden hava tahminlerine genellikle güvenmiyorum. İnternette bile, hangi hava durumu sitesine giderseniz gidin, tahminler değişiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2023 Saat: 20:51)Dicle Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tahmincilerin çoğu zaman yanılıyor olması utanç verici. Bu yüzden hava tahminlerine genellikle güvenmiyorum. İnternette bile, hangi hava durumu sitesine giderseniz gidin, tahminler değişiyor.

tahminler o gün yaklaştıkça değişebilir ne kadar yakınlaşırsa o kadar doğru tahmin edilir. meteoroloji gayet gelişmiş bir alan bence ben senin gibi bi sorun yaşamıyorum. ama bu konuya niye yorum attın anlamadım bu konu 2018'den. dün güzel yağmur yağdı istanbul'da
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
büyük ihtimal yapay zeka bu. anca fark ettim de aklıma geldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping