Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gold Browser
Merhaba Arkadaslar Bugün Sizlere Kendim Yaptigım Browseri Sizlere Taniticagım!

Web'de gezinmeyi en iyi şekle sokmak için pek çok şahane özelliği bir araya getirdik. Gezinmek  Daha Kolay, Yüksek Performans, Gelişmiş  Güvenlik, Güçlü Kişiselleştirme, En Yeni Teknolojiler, Evrensel Erişim.

İndirme Linkleri: Kaldırıldı.

Not;;Benim Amacım Sizlerin Telefonuza Ve Tabletinize Virus Sokmak Degil Yeterki Program İsinize Yarasın O Yeter ;) VirusTotal Linkide Atıcaktım Fakat Nedense VirusTotal Çalışmadı?Aklınızda Herhangi Bir Soru Varsa Sorabilirsiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Colastin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Uygulamanın direk neden linkini koymadınız?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2018 Saat: 10:19)ASİ DADAŞ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uygulamanın direk neden linkini koymadınız?

Zaten Uygulamanın Direk Linkini Koydum?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2018 Saat: 10:20)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-03-2018 Saat: 10:19)ASİ DADAŞ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uygulamanın direk neden linkini koymadınız?

Bende Aptoide uygulamasını indirdi ordan tarayıcıyı çektim birazdan ekran görüntüsü eklerim bazı yerler ingilizce deniyorum.

Rn8a4R.pngBLWV1p.png

Lb8J6o.pngQV8knZ.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2018 Saat: 10:25)ASİ DADAŞ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-03-2018 Saat: 10:20)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bende Aptoide uygulamasını indirdi ordan tarayıcıyı çektim birazdan ekran görüntüsü eklerim bazı yerler ingilizce deniyorum.

Rn8a4R.pngBLWV1p.png

Lb8J6o.pngQV8knZ.png
Teşekkürler Uygulamayı Yüklerken Ekran Görüntüsü Koymayı Unutmuşum Teşekkürler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Web Sitemiz Açılmıştır!
http://bygoldd.10tl.net/index.php
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2018 Saat: 12:04)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Web Sitemiz Açılmıştır!

Hayırlı olsun @ByGold
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2018 Saat: 15:04)Ellie Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-03-2018 Saat: 12:04)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Web Sitemiz Açılmıştır!

Hayırlı olsun @ByGold

Teşekkür Ederim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1 Yeni Oyun Daha Eklendi ;)
Oyunlarımızdan Haber Olmak İstiyorsan Tıkla
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@ByGold Bilgisayar sürümünüde bekliyoruz dahada geliştirilmişini hızını felan herşeyini.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(08-03-2018 Saat: 23:21)Ellie Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ByGold Bilgisayar sürümünüde bekliyoruz dahada geliştirilmişini hızını felan herşeyini.

Bi Uygulamayla Bu Uygulamaları Yapıyorum O"da Sadece Android Destekledigi İcin Bilgisayar Sürümlerini Çıkıramıyorum.
@Ellie
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hangi Programla Yapıyoesunuz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-03-2018 Saat: 00:05)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hangi Programla  Yapıyoesunuz

Özelden Atıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Reklam Vermek İsteyen Arkadaşlar Varsa ÖM Atabilirsiniz!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Uygulama'dan Herhangi bir hesabınıza giriş yapmanızı tavsiye etmiyorum . Aksi takdirde hesaplarınızın Çakunma İhtimali Oldukça Yüksek . Yetkilinin Bakmasını Rica Ediyorum @AperioN
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-03-2018 Saat: 03:12)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uygulama'dan Herhangi bir hesabınıza giriş yapmanızı tavsiye etmiyorum . Aksi takdirde hesaplarınızın Çalınma İhtimali Oldukça Yüksek . Yetkilinin Bakmasını Rica Ediyorum @AperioN Onun Dışında Tarayıcıda Çok Fazla Açık Bulunmakta

Merhabalar @#Lykia 

Bu Hesaplarınız Çalınabilir Demisinizde Merak Etmeyin Ben Hiç Kimsenin Bilgilerini Calacak Bir Duruma Düşmem Zaten Okadar Kendimizi Aşagıya Vermeyiz!Bu Hesap Bilgilerinizi Ben Uygulama Panelinden Hesap Bilgilerinizi Yani Şifrelerinizi HicBir Şeyi Göremiyorum İsteyen Güvenip İndirir İsteyen İndirmez Biz Burda Zorla İndirin Demiyoruz Zaten Bu Uygulamayı Kaldırmayı Düşünuyorum!İyi Forumlar Dilerim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@ByGold Hocam Yanlış Anladınız . Siz Değil O Yaptığınız Sitenin O Uygulamayı Tasarlıyan Bırakmış Bu Açıkları . Sizle Alakalı Bir Şey Demedim . :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-03-2018 Saat: 03:21)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ByGold Hocam Yanlış Anladınız . Siz Değil O Yaptığınız Sitenin O Uygulamayı Tasarlıyan Bırakmış Bu Açıkları . Sizle Alakalı Bir Şey Demedim . :)
Bilgilendirdiginiz İcin Teşekkür Ederim Az Önce Uygulamayı Appsgeyser"den Kaldırdım fakat aptoide"de programı silemiyorum!

Yetkililerden Ricam Konudaki İndirme Linkini Silermisiniz Ve Konunun Kilitlenmesini İsterim!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu, konu sahibinin isteği üzerine kilitlenmiştir.
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping