Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim Hakkımda Düşünceleriniz #
(07-03-2018 Saat: 23:03)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sevdiğim bir kardeşimsin ancak bazen her insan gibi sende sinirlenip o anki sinirinle biraz saygısızlaşabiliyorsun. Kötü bir yorum olarak algılama kardeşim herkeste olan birşey. Haricinde tasarımlarına laf yok.
Ha birde bu yorumum sonrasında sabaha kadar ağlayarak fayansları saymazsın umarım :D

Herkes istediği yorumu yapabilir. Ben yakınım haricinde birisi için ağlamam ki ağlamaya gerek duymuyorum "boş" şeyler için :) Etrafını görmeyip sadece bana saygısız demen de ayrı bir hoş :) Teşekkür ederim abi, laf bulamayınca tasarımlarıma sallayanlar gibi olmadığın için ayrı teşekkür ederim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncelleyelim bakalım :*
@Shelby @Helper @BizeHerYer61 @Falcon @ertank @alicanturk
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Thomas Shelby'den sonra kendime yakın bulduğum kişi :) Foruma renk getiren sayılı kişilerden.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-08-2018 Saat: 23:52)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Thomas Shelby'den sonra kendime yakın bulduğum kişi :) Foruma renk getiren sayılı kişilerden.

Cansın :*
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Grafik tasarımından pek anlamıyorum gerçekten. Önceden bu forumda namikaze minato vardı onun tasarımlarını çok beğenirdim. Sonra çeşitli nedenlerden dolayı forumdan ayrılmak zorunda kaldım. Foruma döndüğümde senin tasarımların gerçekten çok hoşuma gitti. Namikaze zamanında beğendiğim tasarımlar - hatta çok çok üst düzey tasarımlarından ötürü seni takdirle karşılıyorum. Çalışmaların, üslubun, forumdaki davranışların nedeniyle döndüğüm andan itibaren saygımı ve sevgimi kazandın. Sanal ortamda ve gerçek hayatında başarılar diliyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyimser birisisin, tasarım alanında örnek aldığım nadir kişilerdensin, zaten sosyal medya hesaplarımızda da birbirimiz ile etkileşimdeyiz. Bu zamana kadar dik duruşun hoşuma gitti, nice beraber senelere :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cana yakın, dertleşilebilecek, sohbet edilebilecek birisi. Seviliyorsun Designer. :*
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tasarım bilgin çok iyi ve sürekli yeni teknikler katmaya çalışıyorsun. İstikrarın örnek alınası.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumlarınız için çook teşekkür ederim. :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Escobar ve diğer etiketlemediğim arkadaşlardan da yorumlar bekliyorum :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2018 Saat: 21:32)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Escobar ve diğer etiketlemediğim arkadaşlardan da yorumlar bekliyorum :)

Mobilim, yorumu düzenleyeceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping