Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fenerbahçe 0 Akhisarspor 2 İlk Yarı Sonucu Golleri 04.03.2018
GOL! Ömer Bayram'ın sol kanattan kullandığı serbest vuruşa ön direkte kafa vuruşu yapan Serginho, zorlu deplasmanda takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti.

GOL! Sol kanatta Isla'dan kurtardığı top sonrasında Muğdat ceza alanına girdi ve çizgiye indikten sonra penaltı noktasına çıkardığı topuna ?Yevhen Seleznyov'un etkili şutu ağlarla buluştu.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:'(
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oynamayı unutmuşuz :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1-2 oldu durum, 2 gol daha gelir inşAllah :P
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fenerbahçe'nin kavga çıkarmadığı süreç içinde 0 olduğunu gösteren bir maç izliyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yalnız derbide kavgayı Fenerbahçe değil Quaresma çıkarmıştı. Durum 2-3 oldu.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Keşke oynamayı unutsalar. En büyük Fenerbahçe alışkanlığı bu. 3 puanı cepte görüp yatmak. Galatasaray Karabük'e 7 tane atsın sen Akhisardan 2 tane ye. Hadi haftaya da 14 tane ye Galatasaraydan göreyim. Aslan kesilirler. Kesilme de daha o gece arabanı kurşunlasın İstanbul'un en baba mafyaları. Görün bakın haftaya aslan kesilirler. Of of.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2018 Saat: 21:30)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız derbide kavgayı Fenerbahçe değil Quaresma çıkarmıştı. Durum 2-3 oldu.

:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beşiktaş maçından önce Fenerbahçe'nin şampiyon olma ihtimalinin olmadığını, ligi Başakşehir, ZT Kupasını da Akhisar alacak demiştim. Fenerbahçe'nin şuanki kadrosunda sadece Josef'i beğeniyorum kalanında ne hırs ve ne istek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2018 Saat: 22:50)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beşiktaş maçından önce Fenerbahçe'nin şampiyon olma ihtimalinin olmadığını, ligi Başakşehir, ZT Kupasını da Akhisar alacak demiştim. Fenerbahçe'nin şuanki kadrosunda sadece Josef'i beğeniyorum kalanında ne hırs ve ne istek
Fenerbahçe yarışta sonuna kadar kalacaktır Erman :) , lakin ZTK finalinde Galatasaray'a kaptırırız kupayı. Ligi ilk 2 içerisinde bitiririz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başakşehir şampiyon olacak :)
Asi hocam Yusufun gonderisinde neden iki beğenmeniz gözüküyor?
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz yenince, "anca anadolu takımı yenersiniz" diyorlar. Buyrun efendim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2018 Saat: 23:57)Colastin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başakşehir şampiyon olacak :)

Çok beğendim o yüzden :)
(Bug oldu sanırım teşekkürü silip tekrar teşekkür etsem düzelir.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2018 Saat: 23:57)Colastin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başakşehir şampiyon olacak :)

Olamaz bize yeniliyor şu kadromuzla bile seçimler var Haziran'da açıklanacak Ali Koç seçilirse seneye şampiyonuz adam zengin bi gelsin ne kaliteli futbolcular alacağız belki Robben'i bile getirebiliriz kim bilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping