Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.NET Forum kurma programı v2.0.2 - Yeni Sürüm
Programın aylardır yeni sürümü gelmiyordu , baştan sona yenilediğim programın v2 sürümü hazırda 10tl.net forum kurma programıyla hızlıca forumlarınızı kurabilirsiniz.

Özellikler :

* Açtığınız forumları görüntüleme
* Forum kurma sihirbazı
* Güncelleştirme sistemi
* Mysql tabanlı duyuru sistemi

Plazp7.png

gOYRnb.png

İndirme linki :

Kod:
https://drive.google.com/open?id=1HTk_MTNaxqnA6zTRYc-KG0SA9MxslvIS
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık Murat. Güzel bir güncelleme getirmişsin programa.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
MyBB temaları ve web programlama ile uğraşmayı kesip direk programlamaya yönelmelisin bence. Daha fazla zaman ayırmalısın. Gelişme katediyorsun çünkü. Gözle görülür bir şey bu. Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her geçen gün kendini geliştiriyorsun Murat, eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2018 Saat: 18:24)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık Murat. Güzel bir güncelleme getirmişsin programa.

Eyvallah lazımdı güzel bir format :)

(04-03-2018 Saat: 18:25)Codeless Nickli Kullanıcıdan Alıntı: MyBB temaları ve web programlama ile uğraşmayı kesip direk programlamaya yönelmelisin bence. Daha fazla zaman ayırmalısın. Gelişme katediyorsun çünkü. Gözle görülür bir şey bu. Eline sağlık.

Programlama ile uğraşmaktan çok zevk alıyorum denebilir can sıkıntıma iyi geliyor vaktim olunca da fikirler üretip farklı programlar geliştiriyorum.

Değerli yorumunuz için teşekkürler hocam temalarınızı çok beğeniyorum.

(04-03-2018 Saat: 18:27)Emrys Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her geçen gün kendini geliştiriyorsun Murat, eline sağlık.

Eyvallah :)

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eskiden beri forumdan tanıdıklarımın bir yerlerde gelişmesini gördükçe kendim başarmış / gelişmiş gibi hissedip seviniyorum daha iyi şeyler yaparsın umarım eline sağlık
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2018 Saat: 18:24)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık Murat. Güzel bir güncelleme getirmişsin programa.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık murat abi
Her zamanki gibi süper; )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel hoş gelişme kat ediyorsun fakat düşüncem şu yönde: direk site varken forum açmak için ayrı program indirmek bir insanın zoruna gider daha değişik programlar yapmalısın bana göre çünkü zaten 10tl.net sitesini bilen adam girip direk siteden açmak yerine neden programı tercih etsin veya neden güvensin bu konular yüzünden projeyi beğenmedim ama yaptığın gelişmeyi/tasarım ve kodlamasini çok beğendim çok gelişmişsin ellerine emeklerine sağlık. Dediğim gibi daha değişik programlamalara yönelmelisin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık güzel olmuş :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık Murat, eskisine göre tasarımı güzel olmuş.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Murat#Baykam

Eline Sağlık Murat Abi Çok Güzel Olmuş Eline Sağlık .
Bende Böyle Bir Program Kurmak İstiyodum 10tl için Program Yapma Dersleri Çalışıyordum .
Neyse Nasip Değilmiş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2018 Saat: 20:36)|Xeon| Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Murat#Baykam
Bende Böyle Bir Program Kurmak İstiyodum 10tl için Program Yapma Dersleri Çalışıyordum .

Devam et sorun olmaz pes etme yeter ki :)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2018 Saat: 20:59)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-03-2018 Saat: 20:36)|Xeon| Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Murat#Baykam

Devam et sorun olmaz pes etme yeter ki :)

Tamamdır Hocam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Program forum kurmaktansa bizi ileri yöne iten şeyler sunmalı. Hali hazırda kurmakta sorun yaşamıyoruz. Kurduğumuz forumun index verileri, alexa bilgisi tarzı analytics bölümü gibi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2018 Saat: 22:53)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Program forum kurmaktansa bizi ileri yöne iten şeyler sunmalı. Hali hazırda kurmakta sorun yaşamıyoruz. Kurduğumuz forumun index verileri, alexa bilgisi tarzı analytics bölümü gibi

Güzel fikirler ekleyebilirim ;)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forum Grand » Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping