Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 köy daha temizlendi | Zeytindalı Harekatı
VrzzYP.png
PlaaP6.png
Düşünceleriniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Amacım ülkemizi kötülemek değil ama :

Tüm dünyayı savaşarak alırız diyenler daha Afrini bile zor alıyorsak dünya'yı nasıl alırız düşünemiyorum.

Allah askerimizin yar ve yardımcısı olsun.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türk ordusu istese orayı 2 günde alır, ama sivilleri öldürmüyorlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siviller var oralarda Masum halkı öldürmek savaş nedeni sayılıyor Soykırım yüzünden bu bir ikincisi zaten Ermeniler soykırım diyor sürekli saçma sapan şeyler birde suriyeli masum insanları öldürürsen bu seferde Dünya ayaklanır nasıl soykırım yaparsınız siz diye ?
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Düşünmüyorum hiçbir şey düşünceleriniz de düşünceleriniz böyle konular açmayın şu forumda lütfen. Millet orada savaşmış gibi ya da siyasetçi gibi konuşmaya başlıyor sonra kavga çıkıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2018 Saat: 15:48)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Amacım ülkemizi kötülemek değil ama :

Tüm dünyayı savaşarak alırız diyenler daha Afrini bile zor alıyorsak dünya'yı nasıl alırız düşünemiyorum.

Belirli bir yerleri yok ki bomba atıp yok edesin. Hayvanın yaşayamayacağı yerlerde yaşıyorlar, yerlerini tespit etmek uzun sürüyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-03-2018 Saat: 15:48)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Amacım ülkemizi kötülemek değil ama :

Amin Kardeşim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping