Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ozan15|Güvenlik Ekibi Başvurusu|
Ad-Soyad:Ozan Durgut
Öğrenim durumu:Lise

Bilişim Teknolojilerini Ne kadar İyi Kullanmaktasınız?:Bilişim teknolojilerinde genel olarak güvenlik,sunucu yapılandırma, server yönetimi,vps,VDS gibi konularda bilgim var. Ayrıca web siteleri koruma ve saldırı savuşturmaya yarayan teknik scriptlerim bulunmakta. Bilişim geniş bir kavram ama benim alanım kesinlikle web programlama ve güvenlik.
Kodlama Bilginiz: html,css ve yeni başladığım php ayrıca eskiden kalma c# ve python

Diğer Bilgiler: Can alıcı noktanın burası olduğunu düşünüyorum. İlgi alanım web ve server güvenliği olduğu için. İsim vermeyeceğim ama 1-2 yıldır bir security ve hack forumunda kendimi geliştirdim. Sunucu geçme bypass etme server root olma. Exploid yazma , derleme  , okuma
Sistem bugları ve güncel açıklar. Tabii bunları bilince iyi niyetli kullanma veya tedbir yöntemleri de kafamda oluştu. Asıl amacım zaten insanları bilinçlendirmek.
Kendimi bir cümle ile anlatırsam: acıma duygusu fazla olan yardımsever bir insan.

Mybb bilginiz: çoğu şeyi biliyor sayılırım elbet eksik vardır ama zamanında tonlarca video ve araştırma ile kafama kazındı bazı şeyler.

Yararlı 10 Konu:
Arkadaşlar yararlı konum yok. Lakin yönetici birisi istediği takdirde iletişime geçerse hack forumunda yazdığım sayısız özgün güvenlik ve webmaster konularını kanıtıyla gösteririm sorun yok benim için.sadece ortalıkta söylemek istemedim.

10tr.net sistemini 1.5 yıldır ara ara kullanıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Burası bu kadar basit bir site değil kusura bakmayın.
Hevesinizi kırmak istemem ama burada yönetici olmak için "göster etkiyi al yetkiyi" sistemi kullanılıyor ki bence bu doğru.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
"10TL.NET Sisteminde Hala Çözülmemiş Olan 1 Sorun (konusu varsa link, siz bulduysanız sorunu anlatınız ve bu soruna çözüm yolları bulup yazınız.)"
Bu soru iptal edildi. Yerine,
"Bilişim Teknolojilerini Ne kadar İyi Kullanmaktasınız?:"
Sorusu geldi. Özelden bana bu sorunun cevabını atın konuyu güncelliyeceğim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-02-2018 Saat: 01:17)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burası bu kadar basit bir site değil kusura bakmayın.
Hevesinizi kırmak istemem ama burada yönetici olmak için "göster etkiyi al yetkiyi" sistemi kullanılıyor ki bence bu doğru.

Kararınıza saygı duyarım.Belki daha çok bilgi gerekir ama ben elde olanları yazdım daha ne üst düzey şeyler gerekli bilemeyeceğim. Sizlerin kararı her zaman bana uygundur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Daha çok erken, başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başvuru formundan yazdıklarınıza göre bilginiz var gibi gözüküyor. Ancak kendinizi kanıtlamanız için, forumda aktif olmalı - foruma kendinizi, bilginizi yansıtmalısınız ki bu iş için tecrübeli olduğunuzu bizde anlıyalım. Şuanlık konuyu kilitlemiyorum. Eğer forumda aktif olarak durursan ekibe katılmaya hak kazanırsın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Arkadaşlar...
Tabi konular açmaya başlarım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teknik scriptlerini paylaşta yararlanalım bunlar kulaktan dolma bilgiler mi yoksa gerçekten mi anlıyorsun bilelim yani. Sunucu yönetimi dediğin şey kolay birşey değildir.
Ruby, CVN, CVS, Git gibi alanlarda profesyonel olmak gerek. Oracle, Zend, Symfony saymıyorum bile..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Cevap vs gelmedi sanırım :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güvenlik ekibi kapandı. Konu kilit.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping