Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bitti]-sifremş unutum aloo
nası yetkiliniz sabahtan beri cevap bekliyom ya silin sitemi yada şifremi verin bana !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Önce sen Türkçe konuşmayı ve toplum içinde nasıl konuşulur onu öğren. Sonra admine mesaj at müsait bir zamanda ilgilenir ya da mail adresine kod gönder.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu ne telaş biraz sakin olsanız ?

Sabahtan dediğin 14 dakika önce açmışsın konuyu....
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
ilk önce düzgün konusmayı ogreniniz üsteki arkadaşımız dogru soyluyor emailine kod gonder şifre sıfırlama icin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2018 Saat: 23:53)Emrys Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Önce sen Türkçe konuşmayı ve toplum içinde nasıl konuşulur onu öğren. Sonra admine mesaj at müsait bir zamanda ilgilenir ya da mail adresine kod gönder.

bak yaw gelmiş bana kod diyor denemedimmi sanki gmaile birşey geldiği yok 10 defa denedm
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
emailini yanlıs yazmışsındır bana sorunsuz geliyor sende sorun var
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2018 Saat: 23:56)FrmBull Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-02-2018 Saat: 23:53)Emrys Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Önce sen Türkçe konuşmayı ve toplum içinde nasıl konuşulur onu öğren. Sonra admine mesaj at müsait bir zamanda ilgilenir ya da mail adresine kod gönder.

bak yaw gelmiş bana kod diyor denemedimmi sanki gmaile birşey geldiği yok 10 defa denedm

Karşınızdaki Kişiye Kaba Konuşamazsınız . Kendinizi Ne Zannediyorsunuz . İlk Önce Türkçeyi Öğrenin Ondan Sonra Gelip Mesaj Atın .
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2018 Saat: 23:58)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: emailini yanlıs yazmışsındır bana sorunsuz geliyor sende sorun var

Sende sorun var ?
Kimsin sen olum adres ver adres 
sende degıl sitende dicen öldürürm seni hayırdır ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-02-2018 Saat: 00:00)FrmBull Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-02-2018 Saat: 23:58)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: emailini yanlıs yazmışsındır bana sorunsuz geliyor sende sorun var

Sende sorun var ?

Terbiyesizlik Yapma Haddini Bil
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ŞİFREMİ VERİN BANA ŞİFREMİ HIRSIZLAR XD :D : Q:WE

(28-02-2018 Saat: 00:01)|Xeon| Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-02-2018 Saat: 00:00)FrmBull Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sende sorun var ?

Terbiyesizlik Yapma Haddini Bil

Terbiysizlik yapan o ve sen ben birşeymi dedim size ?
gelmiş sende sorun var diyor tabi sen anlamazsın bunları büyü biraz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yavaş, düşün de yaz sonra pişmanlıktan gelip banımı açın diye ağlama burada.
10tl forumlarında admin dışında kimsenin yetkisi yok anlıyor musun? Ayrıca beş kuruş para vermeden site açtığın bu sistemde buradaki yetkililer gönüllü olarak çalışıyor. Kimse senin forumuna meraklı değil.
Haddini bil, insanların sabrını zorlama.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-02-2018 Saat: 00:06)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yavaş, düşün de yaz sonra pişmanlıktan gelip banımı açın diye ağlama burada.
10tl forumlarında admin dışında kimsenin yetkisi yok anlıyor musun? Ayrıca beş kuruş para vermeden site açtığın bu sistemde buradaki yetkililer gönüllü olarak çalışıyor. Kimse senin forumuna meraklı değil.

Q:E:q.as.d.qwe.qwE:qw.da.d.wq:e.q

Küfür içerikli yazı editlenmiştir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@FrmBull bak bak sen :) şu şu kardeşe arkadas :D gelmiş bana laf yapıyor :) yazık cidden yaşına veriyorum canım kardeşim benim

su arkadası bi banlıyalım ne dersiniz :)

(28-02-2018 Saat: 00:10)FrmBull Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-02-2018 Saat: 00:06)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yavaş, düşün de yaz sonra pişmanlıktan gelip banımı açın diye ağlama burada.

edit

:D yaşını belli ediyorsn
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konu, sanırım kapandığı, halledildiği, karara bağlandığı,çok uzun zaman geçtiği ya da yapılacak birşey kalmadığı için, konu başlığına "Bitti" eklenmiştir.
Eğer konu sahibinin diyeceği/itirazı varsa tekrar yorum yazsın.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping