Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnternet'im yavaş (Türk Telekom)
Arkadaşlar bugün saat 5-6 civarı gerçekleşti bi yavaşlık cs 1.6 oynayacaktım girdiğimde girmiyor bile girdiğimde ise pingim 1500'lere çıkıyor aşırı bir yavaşlık oldu sadece biraz destek'te fazla yok diğer oyun vb şeylere girdiğimde aşırı yavaşlık alıyorum Modeme restart attım sonra girdim oldu ve 1-2 dk sonra tekrardan olmaya başladı nasıl çözerim çözüm yollarına'da internetten baktım fakat hala bişey bulamadım sizin önerileriniz nedir nasıl giderebilirim bu yavaşlığı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türk telekom pişmanlıktır *-* genel yani.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kotayı aşmış olabilir misin? Ben şu anda internette surf yapıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2018 Saat: 21:49)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kotayı aşmış olabilir misin? Ben şu anda internette surf yapıyorum.

Galiba eskiden pek böyle olmuyordu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türk Telekomun Sitesine Bak İstersen Bazen Altyapı Çalışmaları Oluyor!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2018 Saat: 21:55)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türk Telekomun Sitesine Bak İstersen Bazen Altyapı Çalışmaları Oluyor!

Baktım şuanda bir çalışma vb yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2018 Saat: 21:56)Ellie Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-02-2018 Saat: 21:55)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türk Telekomun Sitesine Bak İstersen Bazen Altyapı Çalışmaları Oluyor!

Baktım şuanda bir çalışma vb yok.

Belki Sizin AltyPıdan Kaynaklı Olabilir Bide Bu Yagmur Yağdıysa İnternet Kablolarına Su Gittiği İçin Arıza Olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
altyapı kaynaklı sorunun var dedim dc de :) ciddi genel sorun türktelekoma git ve internetimde aşırı yavaşlık var de pingler ucuyor vs :) sana önerim taahütün bitince türknete gec taahüt yok :) deneme sansın var kacırma derim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-02-2018 Saat: 05:45)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: altyapı kaynaklı sorunun var dedim dc de :) ciddi genel sorun türktelekoma git ve internetimde aşırı yavaşlık var de pingler ucuyor vs :)  sana önerim taahütün bitince türknete gec taahüt yok :) deneme sansın var kacırma derim

Merak Ettimde Bu Turknet Güvenilirmi Ping Sorunu Ve Hız Sorunu Varmı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping