Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Bilgisayar Alınır Mı?
Kod:
https://eshop.casper.com.tr/urun/excalibur-e700-serisi/5788023131

Aynı parçalarla toplamaya kalktığımda fiyatı çok daha fazla oluyor. Sizce bu fiyata bu bilgisayarı almalı mıyım?
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok yüksek bir fiyat onun yerine Monster,MSİ modellerinden daha iyisini bulabilirsin düşünüyorum.Eğer tamamen karar verdiysen alabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence alınır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-02-2018 Saat: 22:27)Ellie Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok yüksek bir fiyat onun yerine Monster,MSİ modellerinden daha iyisini bulabilirsin düşünüyorum.Eğer tamamen karar verdiysen alabilirsin.

Monster, MSI gibi markaların 1050Ti’lı modelleri bile çok daha pahalı. Bence 5000TL 1060 6G ve i7 7700 için çok uygun bir fiyat.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Laptop taraftarıyım fakat uzay mekiği gibidir kesinlikle tavsiye ederim. Bir müşteriyle Excalibur serisi hakkında baya konuşmuştuk oda düşünüyordu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ram düşük biraz sisteme göre. Onun dışında gayette alınabilir bir sistem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence alınır, gayet güzel bilgisayar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-02-2018 Saat: 22:42)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ram düşük biraz sisteme göre. Onun dışında gayette alınabilir bir sistem.

Aldıktan sonra 1-2 ay içinde anakart ve ramleri yenileyeceğim zaten. 3000mhz 16gb ram koymayı düşünüyorum.

(22-02-2018 Saat: 22:41)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Laptop taraftarıyım fakat uzay mekiği gibidir kesinlikle tavsiye ederim. Bir müşteriyle Excalibur serisi hakkında baya konuşmuştuk oda düşünüyordu

Yapacağım şey oyun oynamak olacak, diğer işlerim için mac’imin servisten gelmesini bekliyorum.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Monster Abra A5 alabilirim yaz tatiline, sizede tavsiye ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet uygunmuş "bence" alınabilir bir fiyatta bende yaza düşüyorum 3 aylık stajdan sonra bakalım bunu da aldım listeye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alınabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzelmiş abi, yakışır sana :) Bir gün bize de nasip olur inşallah :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-02-2018 Saat: 23:00)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Monster Abra A5 alabilirim yaz tatiline, sizede tavsiye ederim.

1050 / 1050Ti ve 1060 arasında bayağı bir performans farkı var.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2018 Saat: 00:13)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-02-2018 Saat: 23:00)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Monster Abra A5 alabilirim yaz tatiline, sizede tavsiye ederim.

1050 / 1050Ti ve 1060 arasında bayağı bir performans farkı var.

Ama söylemeden etmeyim 16 ya veya 32 ye çekersen tadından yenmez. Keşke tam model verseler anakartı felan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
toplama alsan mediamarkt a git yardımcı olurlar toplama bilgisayarda
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-02-2018 Saat: 17:27)isimsizlordo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: toplama alsan mediamarkt a git yardımcı olurlar toplama bilgisayarda

Toplayınca bilgisayarın fiyatı 6500’ü geçiyor, 5000 çok uygun bir fiyat olduğundan dolayı böyle bir konu açtım.

Bu arada; bu modeldeki 1060 ekran kartını üreten firma Evga, bundan dolayı da çekirdek hızları bir çok markaya göre daha fazla.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:iyib -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping