Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube kanalı için isim önerisi.
Her telden bir youtube kanalı yönetmeyi planlıyoruz. Mediakraft ekibi gibi hem reel hem sanal apayrı konularda uzman ekibim vardır. Bunun için bir kanal ismi önerisi alabilir miyim? Kendimde düşündüm fakat sizlerden güzel olursa sizinkinide kullanabiliriz. 
Güzel isimlerinizi bekliyoruz.
Kanal ne ile alakalı diye sorarsanız ise: Her telden mevcut; Oyun,Teknoloji,VLOG,Alakasız Eğlenceli Videolar,Telifsiz Müzikler,Dersler vs.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence buna biz karar vermemeliyiz ekip arkadaşların ile konuşup bi isim bulabilirsiniz mesela en çok çekeceğiniz videolar ona göre güzel bir isim bulabilirsin ben Her Telden Fikirler düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2018 Saat: 21:22)Ellie Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence buna biz karar vermemeliyiz ekip arkadaşların ile konuşup bi isim bulabilirsiniz mesela en çok çekeceğiniz videolar ona göre güzel bir isim bulabilirsin ben Her Telden Fikirler düşünüyorum.

Bizim zaten önerilerimiz var fakat tam olarak emin değiliz güzel bir isim gözümüze/kulağımıza hoş gelen bir isim olursa onu seçelim diyoruz ve tam olarak işe başlayalım diyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kolay gelsin isim işi önemli
Benim fikrim
Mediatel
Slogan : Her telden her elden Hayat
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2018 Saat: 21:38)Samet_pro Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kolay gelsin isim işi önemli
Benim fikrim
Mediatel
Slogan : Her telden her elden Hayat

Öneri için teşekkürler fakat beğenmedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekibinide varsayarak Our World ismini tavsiye edebilirim. Türkçesi Bizim Dünyamız
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Medialog
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Misspeace, Youwork, CentMedia, MoodMedia, MoundSee aklıma gelen rastgele kelimeler oluşumu böyle sonuçlar çıktı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sakın ingilizce yapmak gibi bir hataya düşme türkçe yap
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-02-2018 Saat: 23:09)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sakın ingilizce yapmak gibi bir hataya düşme türkçe yap

Ne gibi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping