Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keyifsizm Yetkili Alımları Postu
5DGPJA.png
Bu post keyifsizm genel yetkili alım konusu olacaktır. Yetkililer alındığında destekteki arkadaşlardan konuyu kitlemesini rica edeceğim ve ihtiyaç olduğu zaman tekrar post açılacak. 2 kişiyi Mechanic yetkisine almak istiyoruz.
BLyJqj.png
Diyorsan seni şöyle alalım aha buraya tıkla.
JQOR5B.png
Sitenin teknik işlerinden sorunlu ekip üyesidir. Moderatörle eşit yetkisi vardır. Yeri geldiği zaman admin paneline bile girebilir. Aynı zamanda belli bir süre Mechanic görevinde olan kişi eğer isterse test aşamalarını geçmeden direk Sergeant olarak terfi alabilir. Peki biz sizden ne istiyoruz ?

Forumun kuruluş döneminde forum içi ayarları birlikte düzelteceğiz nedir bunlar ?
-Genel ayarlar
-Kullanıcı grupları (özellikle bu bizi zorlayacak.)
-Kategoriler vs...
Eğer arkadaşlar forum açılana kadar bize yardımcı olurlarsa büyük miktarda Keyif Parası kazanacaklar ve Sergeant'a terfi edecekler.

Yorum altına veya özelden bana mesaj atabilirsiniz bir şartımız var. Önceden görevli olduğunuz sitenin linki veya tanıtım konusunu veya açmış olduğunuz destek konularından bir kaçıyla beraber yazarsanız sevinirim yani kısaca kimsiniz nesiniz, ne kadar tecrübeniz var sizi niye alalım onu bir bilelim.

EK NOT: Forumda terfi atlamak Destek'ten 2 kat zor olacak.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
PGM
Teşekkür verenler:
Öm yolladım :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bakıyorum
PGM
Teşekkür verenler:
Başvuracaklara başarılar, Oğuz kimseye kıyak geçmez torpil denemeyin haberiniz olsun :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yardımcı olmaya çalışırım seçilirsem.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kodlama bilgileri yüksek olması önemli bu arada. Şu aşamada çok ihtiyacımız var.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2018 Saat: 22:08)Codeless Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başvuracaklara başarılar, Oğuz kimseye kıyak geçmez torpil denemeyin haberiniz olsun :D

Bknz: Expert :D
PGM
Teşekkür verenler:
Katılacak Arkadaşlara Başarılar Dilerim!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2018 Saat: 22:34)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodlama bilgileri yüksek olması önemli bu arada. Şu aşamada çok ihtiyacımız var.

Yanlış forumda arıyorsunuz onu. Nadiren çıkıyor buralardan :D @beratdemir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2018 Saat: 22:38)Codeless Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2018 Saat: 22:34)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodlama bilgileri yüksek olması önemli bu arada. Şu aşamada çok ihtiyacımız var.

Hocam siz varsınız :D Bi kodlayıverin şunları :) Bir sürü yapılacak şey var.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forum genel ayarlarını yapabilirim, tecrübem var. ÖM atıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kendi sitemde yönetici oldum : http://hilalforum.10tl.net [şuan site kötü görünebilir bakım yapılmadı vesaire uzun zaman bakmadım.]

Tanıtım konusu : http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=93793

Bir kaç konum :

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=92590
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=95145
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=95009
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Oğuzhan tanıyorsun beni zaten. İstersen tekrardan tanıtabilirim :D 2 haftada bir vs. 1-2 saat hardcore post kasarım. Onun dışında günde 1-7 saat boyunca yöneticilik yapabilirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2018 Saat: 22:40)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Başlayıpta yarıda bırakmak olmaz. Sınavlar malum. İsterdim ama... @beratdemir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Katılanlara başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2018 Saat: 23:10)Codeless Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-02-2018 Saat: 22:40)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Başlayıpta yarıda bırakmak olmaz. Sınavlar malum. İsterdim ama... @beratdemir

Sınavlarında başarılar dilerim, inşallah yazın :)
& digital artist
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Site kapalı galiba şuan, ben zamanında çizimi görmüştüm ve koda dökülmüş halini de merak etmiyor değilim. Bu sebepten bakayım dedim ama o duyurulara verdiğiniz arkaplanları falan wallpaper olarak bildiğiniz resmi olduğu gibi koymuşsunuz. Onu düzeltmenizi tavsiye ediyorum, ayrıca terfi sistemi destek sisteminden 2 kat daha zor olacak diye belirtmişsiniz ama mechanic adını verdiğiniz gruba yeri geldiğinde admin paneline erişebilecek ve isterse sergeant olarak terfi alabilir diyorsunuz.. açıklamalara dayanarak söylüyorum; saçma.

Sitenin de genel tasarımını çizimden görmüş biri olarak söylüyorum, farklı şeyler yapmak/denemek istiyorsunuz.. o zaman asistan olarak 3-5 kişi seçip belirlediğiniz bir düzeye ulaşabilenleri moderatör veya adını vereceğiniz gruba terfi ettirin.. sonrası malum. Sizin bu yaptığınız, daha sitenin açılışı gerçekleştirilmemişken "mechanic" adında bir grup oluşturarak, diğer site tanıtımlarında olduğu gibi; "ilk gelenlere adminlik vereceğim" demenin farklı bir şekli. Başarılar dilerim, kolay gelsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öm attım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ÖM yolladım.
PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2018 Saat: 23:47)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Site kapalı galiba şuan, ben zamanında çizimi görmüştüm ve koda dökülmüş halini de merak etmiyor değilim. Bu sebepten bakayım dedim ama o duyurulara verdiğiniz arkaplanları falan wallpaper olarak bildiğiniz resmi olduğu gibi koymuşsunuz. Onu düzeltmenizi tavsiye ediyorum, ayrıca terfi sistemi destek sisteminden 2 kat daha zor olacak diye belirtmişsiniz ama mechanic adını verdiğiniz gruba yeri geldiğinde admin paneline erişebilecek ve isterse sergeant olarak terfi alabilir diyorsunuz.. açıklamalara dayanarak söylüyorum; saçma.

Sitenin de genel tasarımını çizimden görmüş biri olarak söylüyorum, farklı şeyler yapmak/denemek istiyorsunuz.. o zaman asistan olarak 3-5 kişi seçip belirlediğiniz bir düzeye ulaşabilenleri moderatör veya adını vereceğiniz gruba terfi ettirin.. sonrası malum. Sizin bu yaptığınız, daha sitenin açılışı gerçekleştirilmemişken "mechanic" adında bir grup oluşturarak, diğer site tanıtımlarında olduğu gibi; "ilk gelenlere adminlik vereceğim" demenin farklı bir şekli. Başarılar dilerim, kolay gelsin.

Admin paneli sadece kuruluş dönemi için verilecek Mechanic'lere forum açıldığında arkadaşlar görevini yerine getirirse üst rütbeye terfi edilecek ve o rütbede zaten admin paneli açık olacak. Forumun açık olduğu dönemde Mechaniclere kapalı olacak admin paneli bende zaten bunu açıklamaya gerek duymadan kısaca "Forumun kuruluş döneminde forum içi ayarları..." diye belirttim. Yani bu olay düşündüğün gibi forumdaki yetki dengesini bozmayacak. Evet terfi zor olacak fakat önceki Keyifsizm konularından birinde dediğim gibi bu forumda ŞU KADAR YORUM KAS, ŞU KADAR KONU AÇ, ŞU KADAR KİŞİYE DESTEK OLUP LİNKLERİNİ BAŞVURUNA koy tarzı bir sistem olmayacak. Bknz: Saatlerini harcayıp 200 300 tane alıntı konu paylaşan adam terfi alamazken haftada 2 3 tane konu paylaşan arkadaş terfi alacak.

"...arkaplanları falan wallpaper olarak bildiğiniz resmi olduğu gibi koymuşsunuz." kodlama hakkında detaylı bir bilgiye sahip değilim Metehan zamanında bana anlatır bende dinlerdim. Bu projede kodlama işini Mehmet yapıyor. Sanırsam bu tarz olaylar siteyi kötü etkiliyordu hız bakımından vs. Fakat dediğim gibi siteyi açma tarihi vermiyoruz. Haftaya veya öbür ay açacağız demiyoruz ne zaman olursa o zaman açacağız. Sabırlıyız, sabır gösteriyoruz daha siteyle ilgili aklımda tonlarca düşünce var bunların bazılarını Berat'la Mehmet biliyor bazılarını onlara bile söylemedim önümüzdeki yol uzun. Acelemiz yok. Bütün her şeyi eksiksiz halledene kadar siteyi açmayacağız. Buna kodlama da dahil. O yüzden bu tarz tavsiyelere her zaman açığız teşekkür ediyorum.

"ilk gelenlere adminlik vereceğim" böyle bir şey kesinlikle yok. Foruma 2011'de kayıtlıyım. 2013'ten beri baya aktifim son 2 senedir ne kadar Facebook'la da uğraşsam. Buradaki arkadaşların neredeyse hepsini uzun zamandır tanıyorum ne yapıyorlar, ne gibi işler yapıyorlar/yaptılar gibi soruların cevaplarına az çok sahibim ona rağmen bu postta kendilerini tanıtmalarını istedim. Önümüze gelen herkesi yetkili olarak almayacağız. Site açılınca bakmanızı isterim orada da anlarsınız zaten olayın nasıl işleyeceğini.
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping