Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakettiğini Düşündüğü Halde Hala Yetkili Olamayanlar Var Mı?
Yeterince yardım ettiği halde ve başvurusu varken hala değerlendirilmemiş yada belli bir süredir emek verip hala meyvesini alamayan başvurular varsa bu konu altından link olarak paylaşın göz atalım.Yalnız dikkat edelim bu mesaj sadece başvuru yapan yani şuanda üye konumunda bulunanları ilgilendiriyor yoksa yükselmeler ve rütbeler arası geçiş başka bir olay.Onun incelenme durumu daha farklı.
Yalnız bu fırsatı "ben hakediyorum hadi yap" mantığıyla değerlendirip gerçekten hakedenlerin önüne geçmeyelim..Yani bu konu başvurusu olanları aramıyor, başvurup yardım ettiği halde görülmeyenleri bulmaya çalışıyor. Yeni bir üyenin 50 mesajı varsa bu mesaja başvuruyorsa yapacağımız şey basit son 20 konusunda % kaçı yardım içerikli buna bakacağız... Bunu göz önüne alarak link verin.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Benim şahsi yorumum : ASi'nin daha fazla ve daha yüksek yerlere gelebileceğini ve hak ettiğini düşünüyorum sizler nasıl düşünüyorsunuz bilmiyorum ama forumun geneline anket sunsak bile asi'nin bir üst yetkiye geçmesi daha iyi olabilir forum açısından sadece bir yorum yaptım. Diğer arkadaşlara yardımlarından dolayı teşekkür eder iyi forumlar dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuda sana ASi’nin daha yüksek yere gelip gelmemesinini sormuşlar? Başvurusu olup hak ettiği yere gelemediğini düşünen varmı diye bir soru yöneltmişler. Ne kadarda meraklısın alakasız yorum atmaya.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2018 Saat: 07:54)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuda sana ASi’nin daha yüksek yere gelip gelmemesinini sormuşlar? Başvurusu olup hak ettiği yere gelemediğini düşünen varmı diye bir soru yöneltmişler. Ne kadarda meraklısın alakasız yorum atmaya.

Tamam atışmaya gerek yok. Şuanda bir ekibin lideriyim ve bu ekibi düzene oturtana kadar başka bir yetkiye geçmeyi düşünmüyorum. Metin iyi niyetli davranmış, konuyu baltalamak istediğini düşünmüyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2018 Saat: 07:54)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuda sana ASi’nin daha yüksek yere gelip gelmemesinini sormuşlar? Başvurusu olup hak ettiği yere gelemediğini düşünen varmı diye bir soru yöneltmişler. Ne kadarda meraklısın alakasız yorum atmaya.

Kendinde demişsin de uzatmak istemiyorum. Büyük yazıyım göz sorunların ortadan kalksın BAŞVURUSU OLUP HAK ETTİĞİ YERE GELEMEDİĞİNİ DÜŞÜNEN VARMI DİYE SORU YÖNELTMİŞLER DEDİN YA? Şimdi ASi'nin adminlik başvurusu var hak ediyor ama hak ettiği yere gelemediği için bende onun adına yorum yapmak istedim geri kalan yönetimle asi arasında. Alakasız yorum yapsam bütün herkesin konusuna gelir alakasız cevaplar veririm giderim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2018 Saat: 17:27)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kendinde demişsin de uzatmak istemiyorum. Büyük yazıyım göz sorunların ortadan kalksın BAŞVURUSU OLUP HAK ETTİĞİ YERE GELEMEDİĞİNİ DÜŞÜNEN VARMI DİYE SORU YÖNELTMİŞLER DEDİN YA? Şimdi ASi'nin adminlik başvurusu var hak ediyor ama hak ettiği yere gelemediği için bende onun adına yorum yapmak istedim geri kalan yönetimle asi arasında. Alakasız yorum yapsam bütün herkesin konusuna gelir alakasız cevaplar veririm giderim.

Onun adına yorum yapmak ne haddine peki ? Ben gideyim adminin adına yardım konularına tamam admin bey ilgilensin felan diyeyim, başvuru konularına liderlerin adına tamam inceleteceğim felan diyeyim ? Adam konuyu uzatmayın dedikçe daha uzatıyorsun. Lütfen şu davranışlarını bırak.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şu konuyu bile şu hale çevirmişsiniz yazık. sadece kendini değil konuya alet ettiğin adamında boş yere tepki çekmesine neden oluyorsun değil mi? Yani sadece kendine zarar değil bu yapılan ona buna şuna, şu konu bile ne düşünerek açılmış konuşulan yorumlara bak, yetkilerin üyelere örnek olmadı davranışı bumu acaba? Şu konuyu lütfen uzatmayın ki konu amacından çıkmasın..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yahu anlamıyormusunuz? Anlamanızda sorun mu var adam gelip demiş ki hak ettiğini düşündüğü halde yetkili olamayan veya yetkisi yükselmeyen varmı gibisinden konu açılıyor. Bende öyle birisi var olarak yorumumu atıyorum tepki görüyorum :D Tabii sana rakip olucak ya senin karşında olucak ya istemiyorsun ve benim yorumuma aşırı tepki gösteriyorsun. Unutma buralara geldiysen de bizim sayemizde geldin ve ayrıca şunu söyleyeyim ki ben konuyu uzatacak olsam sabahlara kadar da uzatırım hatta bu site kapanana kadar size karşı yaptığım yorumları her konuda farklı farklı sizin yüzünüzede vurabilirim benim için hiç bir sıkıntı yok uzatan sizlersiniz tepki göstermeye çalıştığınız bizler ama artık o devir kalmadı bizimde sesimiz çıkıyor gür şekilde. Bana karşı sorunu olan adam geliyor bana yorum atıyor ben cevap verince tartışmayı başlatan ben oluyorum? Var mı öyle bir dünya ben cevap vereyim: Öyle bir dünya yok!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Anakin adın ne bilmem pekte merak etmiyorum kimsin nesin o da umurumda değil küçümsediğim kişi emin’im bilgi olarak senden benden daha daha üstündür. Yetkili olunca kendini birşey sananlardansın başka birşey değil. Eğer oyun oynamak istiyorsan en yakın parka gidebilirsin.Sesin çıkıyorsa senin şuanda olduğun rütbeye güvendiğinden yoksa üye olduğun günleri hatırlıyorum ben. Öyle bir dünya yok diyorsun ya hani vurgulayarak bende söyleyeyim Sen yokken biz vardık :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Rankings diye bir üye var düzenli olarak rank-tema paylaşıyor. Yetkili olabilir, ama önce yetkili sayısı azaltılmalı bence. Çok fazla yetkili olduğunu düşünüyorum.
PGM
Teşekkür verenler:
Aynen kendimi bir şey sanıyorum. Yetkime güven diyorsun da yetkimin 2 amacı dışında bir amacı yok yetkime neden güveneyim üye olduğumda da foruma düşman olan laf atan kişilere karşı savunduğum günleri ve ban yediğim günleri de biliyorum ama ben bırakmadan buralara geldiysem bir başarım vardır demektir. Hiç kimse tarafından istenmediğim halde yönetim ekibine girebiliyorsam ki girdim başarı var demektir ayrıca şunu da söylemek isterim yetkili olmadığın için itiraz bildiren ağladığın vb durumları yaşadığın günleride ben hatırlıyorum konuyu umarım uzatmazsın. İyi forumlar dilerim bu arada adımı bilmen önemli değil çekilişlerimi kazandığınızda zaten hitap edeceğin şekli özelden ben söylüyorum :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@metehandurmus 'un işleri olmasa iyidi ama kendisinin işleri olduğu için giremiyor yoksa tek o var gözümde.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Tamamen tarafsız bir yorum yapacağım.Arkadaşlar birbirimize daha saygı içerisinde yorum yapsak daha iyi olmazmı? başlıkta diyorki Hakettiğini Düşündüğü Halde Hala Yetkili Olamayanlar Var Mı? Anakin arkadaşımız yada abimiz bilmiyorum.AsiPatron abinin adminlik yetkisine ulaşmak istediğini belirtmiş.Eğer yanlış yazdıysa yada konuyu anlamamış olursada biz kibarca ona söyleyebiliriz mesela Bu konunun başlığı öyle değil ve uzun uzun açıklarız bunu tartışmaya çevirmeye gerek yok ve bu konu tartışma bölümüne açılmamış.Daha çok tartışma çıkmazsa güzel bir şekilde konuyu devam ettirmemiz daha mantıklı olacaktır.
Eğer bir kullanıcıdan rahatsız oluyorsanızda 'Rapor Et' bölümünden içeriğinizi gönderip üst yetkililer bakar ve ona göre işlem yapacaktır zaten..
Benim gözlemlememe göre Rankings arkadaşımız yetkili olabilir tasarımları gayet hoş ekibe alınırsa güzel işler başaracağına eminim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=93870 son bi kez daha Deniyelim şansımızı
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
PGM
Teşekkür verenler:
@#Captain hala geçerliyse konunuz burada :

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=95024
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Eğer hala geçerliyse #Captain'in emeği çok fazla.. Hangi yetkiye geleceğini bilemem ama kadroda bulunmalı kesinlikle.
PGM
Teşekkür verenler:
#Captain kesinlikle kazandırılmalı diye düşünüyorum. İşini en iyi yapanlardan.
( Beni yazmamışsınız üzüldüm ama :D * ironi * )
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir, @The Legend, @Hamid-i Ensar: Yani bu sevgi nasıl anlatılır bilemem, bir yorum yazmak için dakikalarca düşündüm. Sizin yaptığınız şey anlatılamaz, duygu yetmez. Çok teşekkür ederim. ^^
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Anakin Skywalker Seni etiket ettiğim için kendimden utanıyorum şuan ama olsun. Yetki alamadığım için ağladığımı düşünen +10 kitlenin içine sende hoşgeldin. Hak edip alamayanlar içerisindeydim ben ki senin kıt zekan bunu anlayamaz. Şuan benim olduğum yere birde senin olduğun yere bakarsan arada uçurumu anlarsın. Ben bir çok kez göreve gelip kendi isteğimle bıraktım şükür biz hak yemedik şükür haram işlere ne elimizi soktuk ne göz koyduk. Zaten çekiliş yapmasan forumda seni ne biri tanır ne biri adam yerine koyar ki o da şüpheli son konumu okursan bence bu yolda bayağı bir ilerleme kaybedeceğini düşünüyorum. Ha bundan sonraki vereceğin yanıtları nasıl ifade edeyim kuyruk acına vericem,çünkü inan bana umurumda değilsin sen gibilerini çok eskittik buralarda.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Israrla uzatıyorsunuz tartışmayı, konuyu amacından çıkarıp taa nerelere götürdünüz. Tartışmanıza çok istiyorsanız özelden devam edebilirsiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping