Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ziyaretçilere Link Gizleme Plugin - Türkçe- İstek

MyBB için Misafirlere Link Gizleme - (Hide Links to Guests)
makale.png Eklentinin ismi: Ziyaretçilere Link Gizleme Eklentisi
yapimci.png Eklentinin Yapımcısı: DragonFever
cevirmen.png Türkçe Çeviri: xpserkan
versiyon.png Eklentinin Versiyonu: 1.0
eklenti.png Eklenti Uyumluluk: MyBB 1.4.x + 1.6.x
guvenlik.png Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli onay.png
arac.png Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz onay.png

bilgi.png Eklentinin Açıklaması: Bu Eklenti Sayesinde Konulara Eklenen Linkleri Ziyaretçilere Gizlemiş Olursunuz.

kurulum.png Eklentinin Kurulumu:
1). ''hidelinks.php'' dosyasını Ftp / inc / plugins klasörünün içine yükleyiniz.
2). Daha sonra admin paneli / eklenti yönetiminden eklenti'yi aktif ediniz, başka hiç bir ayar yapmanıza gerek yoktur...

resim.gif Eklenti Önizlemeleri:

kurulum.png Eklentinin Kurulumu:

1). ''hidelinks.php'' dosyasını Ftp / inc / plugins klasörünün içine yükleyiniz.

2). Daha sonra admin paneli / eklenti yönetiminden eklenti'yi aktif ediniz, başka hiç bir ayar yapmanıza gerek yoktur...

resim.gif Eklenti Önizlemeleri:

36179540938315082292.jpg
İndirme Linki
Kod:
http://destek.mybb.com.tr/attachment.php?aid=186
1.8.x versiyonlarında denedim versiyon degiştirerek calışmakta. sizde deneyebilirsiniz.
Herkesi Beklerim 'Warez Programlar' 'Full Oyunlar' Ve Daha Fazlası İcin Fullprogramcn.10tl.net Buyrun.
Teşekkür verenler:
Teşekkürler
Takdir ediliyorsan değil,Taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.

Teşekkür verenler:
(02-13-2018, 06:59 PM)Tifany Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Teşekkürler

Rica Ederim Direk İndirebilirsiniz :)
Herkesi Beklerim 'Warez Programlar' 'Full Oyunlar' Ve Daha Fazlası İcin Fullprogramcn.10tl.net Buyrun.
Teşekkür verenler:
Paylaşım İçin Teşekkürler
Bir Umuttur Yaşamak!
Teşekkür verenler:
(02-13-2018, 07:00 PM)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Paylaşım İçin Teşekkürler

Rica Ederim @ByGold

demo istiyenler varsa :D atayım
Teşekkür verenler:
Güncel
Teşekkür verenler:
Sistemde "Registered links" isimli bir eklenti var, forumunuza onu yükleyebilirsiniz(10TL.NET için).
Teşekkür verenler: ismaililhan
@yusufkoc anlıyorum ama nasıl diyim yani üyeler konuyu acması icin yani yorum yaptırarak konuyu acmasını istiyordum ve hem hit icinde güzel olur
Teşekkür verenler:
güncel
Teşekkür verenler:
Güncel
Teşekkür verenler:
İstek olduğu için yorum yapıyorum. Admin nickli adminimize göre bu tür pluginler yasak. Kullanıcıyı(misafiri) zorla siteye kaydettirmeyi yanlış buluyor. Ki biraz araştırma yaparak zaten bu eklentinin 10TL.NET'te olduğunu görebilirsin.
Mesela gizli sekmeden gir bu konuya http://wtsupport.10tl.net/showthread.php?tid=5285 linkleri görebiliyor musun bak. Sadece link gizliyor. Üstte tarif ettiğin şekilde eklenemez. Biz de çok iştedik zamanında.
Ben Hakan. 8 Ekim 2012'de kayıt olduğum forumda; Ağustos 2013 Bölüm Şefi yetkisine, Ekim 2013 Tema Sorumlusu Adaylığına, Nisan 2014 Tema Sorumlusu görevlisine, Ağustos 2014 Şef görevine başladım. Takriben 2015 yılının sonları, 2016 yılının başları gibi Admin Adaylığına, oradan Denetleme Ekibi Liderliğine getirildim. Ağustos 2016'ya kadar Admin olarak görev yaptım ve forumu bıraktım. 2017'nin başlarında tekrar foruma döndüm ve Denetleme Ekibi Liderliğine getirildim. Son olarak Mart 2017'den itibaren sürdürmekte olduğum Adminlik görevini Eylül 2017'de bıraktım.

Sitedeki görevimi kendi isteğimle bıraktım.Arada uğrarım. (24.09.2017)
Teşekkür verenler:
(02-15-2018, 12:19 PM)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  İstek olduğu için yorum yapıyorum. Admin nickli adminimize göre bu tür pluginler yasak. Kullanıcıyı(misafiri) zorla siteye kaydettirmeyi yanlış buluyor. Ki biraz araştırma yaparak zaten bu eklentinin 10TL.NET'te olduğunu görebilirsin.
Mesela gizli sekmeden gir bu konuya http://wtsupport.10tl.net/showthread.php?tid=5285 linkleri görebiliyor musun bak. Sadece link gizliyor. Üstte tarif ettiğin şekilde eklenemez. Biz de çok iştedik zamanında.

ben zorla kayıt deilde o diger eklentide mecburen kayıt ettirmekte ama bu secenek sunuyor bence daha iyi olur üyeler icin ama admininin kararı saygımız var birde o sayac problemi hala düzeltilmedi beklemekteyiz forumlara artık ilgilenemiyorum can sıkıcı hale getiriyor. hitim az gibi görünüyor destek10 da sayac sorunu yok
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal