Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teşekkür Eklentisi Sayfa Yenileme Sorunu Düzeltildi
Merhabalar,
Teşekkür eklentisinde teşekkürlere basınca sayfa yenileniyordu. Onu düzelttik. Eklentideki bir takım kodları değiştirerek.
Hala devam eden forumlar eklentiyi kaldırıp tekrar yüklesin olmazsa eğer bize söylesin bakarız. Eklentiyi kaldırdıktan sonra olmazsa eğer, tarayıcı verilerinizi temizleyin.
Şu anda destek forumunda düzeldi. 
Not: Mobil cihazlarda sorun hala olabilir. Varsa söyleyin, bakarız.
İyi forumlar dileriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende yine teşekkür edince sayfa yeniledi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu forumda mı? Tarayıcınızla ilgili bir durum olabilir. Shift + F5 çekmeyi deneyin. Destek forumunda bende şuanda düzgün bir şekilde çalışıyor. Olmazsa tarayıcı verilerinizi temizleyin.
@tifany
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-02-2018 Saat: 17:23)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu forumda mı? Tarayıcınızla ilgili bir durum olabilir. Shift + F5 çekmeyi deneyin. Destek forumunda bende şuanda düzgün bir şekilde çalışıyor. Olmazsa tarayıcı verilerinizi temizleyin.
@tifany

Çerezleri temizledim ama olmadı,zaten pek kafaya takılacak önemli bir sorun yok sadece teşekkür ettiğimde sayfa yenilenecek bişey yok bunda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Düzelmesi lazım aslında hatadan sonra bende denedim düzelmiş. Elinize sağlık..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sizinle alakalı bir durum. admin, Quexa ve Bende düzgün bir şekilde çalışıyor. Tarayıcınızla alakalı bir sorunda olabilir. @tifany
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-02-2018 Saat: 17:41)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizinle alakalı bir durum. admin ve Bende düzgün bir şekilde çalışıyor. Tarayıcınızla alakalı bir sorunda olabilir. @tifany

Sürekli etiketlemeyin bakıyorum ben :) olmassada bi sıkıntı olmaz böyle kullanırız bişey yok bunda
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mobilde özel mesaj atamıyorum hala.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bakacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2018 Saat: 12:29)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mobilde özel mesaj atamıyorum hala.

Tema ile ilgili bu sorun değil mi? Halan bozuk mu duruyor sende? @EmSaLSiZ
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet atamıyorum.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yusuf abi, mobil tarayıcının geçmişini ve çerezlerini silmeyi dener misin? Ben özel mesaj gönderebiliyorum mobilde.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hallettik onu Yusuf, düzgün olarak çalışması lazım yani İPhone'muydu telefon bende de aynı sorun vardı da temayı hallettik.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping