Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.tr domain çekilişi
(11-02-2018 Saat: 20:11)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: diğer açıklamadıkların gibi buda güme gidecek milleti kandırma :)

(11-02-2018 Saat: 20:11)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: diğer açıklamadıkların gibi buda güme gidecek milleti kandırma :)

Yok ya yapmaz o
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bizde o şans nerdee ama deneyelim bakalım
Katılıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Milleti kandırma? 10tl.net üzerinde neredeyse hiç para almadan bu işi yapıyorum bide milleti kandırmış oluyorum. Bir tek Arda 20 TL ile alışveriş yaptı ve 20 TL değerinde bir şey degilde 120 TL değerinde eşya vermiş oluyorum ben ona :d ne hikmetse benimle iş yapan herkes kat kat fazlasını kazanırken milleti kandırıyorsun deniliyor @bretwskin @ASiPaTRoN @Emrys @Nophex @awp @webr3yz @Colation @Quexa @yusufkoc ve daha nice kişiye yardım ettiğim basbariz ortada üstelik senin ekip liderine bile ücret almadan yardım etmemde ayrı ironi. Hiç bir şey bilmeden lütfen başkasını yargilamayın. Etkinlikler yaparak eglendirerek aktifligi yukseltmeye çalışıyorum ne yapıyorsunuz. Sonra niye durgunsun niye iş yapmıyorsun gibi sorular soruluyor :D Hiç bir para almıyorum bile gönüllü olarak bu işi yapıyorum neden milleti kandırmaya ihtiyacım olsun?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz daha sakin..
Karşıdakinin zoruna gitmeden yorumlar yapalım.
Eğer kazananlar evet kullandım veyahut kullanıyorum diyorsa, bu kimseyi ilgilendirmez herhalde,
o yüzden tartışma çıkaracak yorumları bir kenara bırakıp işimize bakalım.

- Bu konuyu dahada uzatmaya gerek yok çekiliş kaldığı yerden devam etsin...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2018 Saat: 20:55)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Milleti kandırma? 10tl.net üzerinde neredeyse hiç para almadan bu işi yapıyorum bide milleti kandırmış oluyorum. Bir tek Arda 20 TL ile alışveriş yaptı ve 20 TL değerinde bir şey degilde 120 TL değerinde eşya vermiş oluyorum ben ona :d ne hikmetse benimle iş yapan herkes kat kat fazlasını kazanırken milleti kandırıyorsun deniliyor @bretwskin @ASiPaTRoN @Emrys @Nophex @awp @webr3yz @Colation @Quexa @yusufkoc ve daha nice kişiye yardım ettiğim basbariz ortada üstelik senin ekip liderine bile ücret almadan yardım etmemde ayrı ironi. Hiç bir şey bilmeden lütfen başkasını yargilamayın. Etkinlikler yaparak eglendirerek aktifligi yukseltmeye çalışıyorum ne yapıyorsunuz. Sonra niye durgunsun niye iş yapmıyorsun gibi sorular soruluyor :D Hiç bir para almıyorum bile gönüllü olarak bu işi yapıyorum neden milleti kandırmaya ihtiyacım olsun?

Sağladığın şeyleri haram şekilde sağladığınıda ekleseydin keşke. Kaçak cc vs. vs. Her neyse iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu uzatma diyor konuyu uzatıyorsun acaba amacın ne @leojely ? sanane benim ne ile temin ettiğimi veya neyden temin ettiğimden sanane? Ayrıca çekilişe seni katmıyorum. Çekiliş bana ait bundan sonra umarım çekilişlerime katılıyorum yazmazsın nedense cc ile sağlıyorsun diyip bütün çekilişlerime katılma kararı alıyorsun :D :D :D :D çok gülünç bir durum. Uzatırsan uyarı puanı vermek durumunda kalıcağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2018 Saat: 22:47)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu uzatma diyor konuyu uzatıyorsun acaba amacın ne @leojely ? sanane benim ne ile temin ettiğimi veya neyden temin ettiğimden sanane? Ayrıca çekilişe seni katmıyorum. Çekiliş bana ait bundan sonra umarım çekilişlerime katılıyorum yazmazsın nedense cc ile sağlıyorsun diyip bütün çekilişlerime katılma kararı alıyorsun :D :D :D :D çok gülünç bir durum. Uzatırsan uyarı puanı vermek durumunda kalıcağım.

Ben gerekenleri Quexa'ya atacağım. Sen rahat ol. Bu arada sadece 2 çekilişine katıldım. Hepsi değil yani. Beklemede kal
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek halinin klasik aktifliği böyle oluyor. Şimdi tamamen tarafsızca bir yorum yapmak istiyorum. Anakin Skywalker isimli yönetici ücretsiz şekilde bazı şeyleri etkinlik yoluyla sizlere sunuyor. Bu konuya bazı kişiler gelip Anakin Skywalker'in bu tür şeyleri illegal yollardan temin ettiğini söylüyor. Sonuçta sizin yapamadığınız şeyleri bu arkadaş yapıyor. Ancak haklı buluyormuyum? Hayır, çünkü haram-helal kavramı var.

Anakin Skywalker sana bazı şeyler söylemek istiyorum. Yaptığın bazı etkinliklerde kazanan kişinin ismini bile açıklamamışsın. Eğer dolandırıcı yada yalancı durumuna düşmek istemiyorsan video ile kazanan kişiyi açıklamanı öneririm.

Aslında bu konuda tamamen boş yere tartışmışsınız. Anakin Skywalker'den şikayetçi olan kişiler belirli kanıtlar ile üst yöneticilere şikayetini dile getirebilir. Açıkçası; etkinlik yapan kişi video-resim ile kazanan kişiyi açıklamadıysa bende şüphe duyarım.

Tamamen tarafsız şekilde yorum yaptım, kırılmayın.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uzatmanında manası yok Cem'e değerli yorum için teşekkür ederim. İllegal yollarla temin ettiğimin kanıtını yapamayacak bir insan olduğu için konuyu daha fazla uzatmamasını ve çekilişin devam etmesini istiyorum. Nedense yaptığım çekilişler çok beğeniliyor ve isteniliyor. Sen hariç hiç kimsede sorun yokken gelip sorun oluşturabiliyorsan sorun sendedir demek Berat.

Ayrıca haram-helal kavramını ben bilmem ben ticaret yapıyorum ve bazı tanındık insanlarla ticaretim bile var üstelik desteğimi hiç esirgemeden 7/24 destek veriyorum Discord,WhatsApp,Diğer Sosyal Medya hesaplarımdan destek alabiliyorlar.

Hiç kimsenin belli bir kanıtı yokken gelip burada bana karşı oynamasınıda saçma buluyorum. Çünkü helal-haram kavramı beni cidden ilgilendirmiyor o benim ve ödülü alacak kişi arasındaki insiyatife bağlıdır. Ayrıca kanıt konusuna gelirsek de: Ben kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim ki hiç kimseye de ayrımcılık yapmıyorum hani rep puanı ver de daha fazla kazanma şansıda yapmıyorum. Öyle bir şeye de gerek duymuyorum fakat video veya resim veyahut link atabilirim. Birdahakine hatta bu çekiliştede öyle yapacağım.

Çekiliş devam ediyor katılabilirsiniz. (Şikayet edecek arkadaşlar için de "http://destek.10tl.net/forumdisplay.php?fid=38" buradan şikayet edebilirler.)

İyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2018 Saat: 23:35)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uzatmanında manası yok Cem'e değerli yorum için teşekkür ederim. İllegal yollarla temin ettiğimin kanıtını yapamayacak bir insan olduğu için konuyu daha fazla uzatmamasını ve çekilişin devam etmesini istiyorum. Nedense yaptığım çekilişler çok beğeniliyor ve isteniliyor. Sen hariç hiç kimsede sorun yokken gelip sorun oluşturabiliyorsan sorun sendedir demek Berat.

Ayrıca haram-helal kavramını ben bilmem ben ticaret yapıyorum ve bazı tanındık insanlarla ticaretim bile var üstelik desteğimi hiç esirgemeden 7/24 destek veriyorum Discord,WhatsApp,Diğer Sosyal Medya hesaplarımdan destek alabiliyorlar.

Hiç kimsenin belli bir kanıtı yokken gelip burada bana karşı oynamasınıda saçma buluyorum. Çünkü helal-haram kavramı beni cidden ilgilendirmiyor o benim ve ödülü alacak kişi arasındaki insiyatife bağlıdır. Ayrıca kanıt konusuna gelirsek de: Ben kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim ki hiç kimseye de ayrımcılık yapmıyorum hani rep puanı ver de daha fazla kazanma şansıda yapmıyorum. Öyle bir şeye de gerek duymuyorum fakat video veya resim veyahut link atabilirim. Birdahakine hatta bu çekiliştede öyle yapacağım.

Çekiliş devam ediyor katılabilirsiniz. (Şikayet edecek arkadaşlar için de "http://destek.10tl.net/forumdisplay.php?fid=38" buradan şikayet edebilirler.)

İyi forumlar.

Gerekli kişiye şikayetimi illettim. Senin için zaman kaybetmek istemiyorum açıkcası. Sadece 1 deneme yaptım sana ait olan metooizm.org whois kayıtlarına baktığımda 1and1 olduğunu gördüm. Başka bir sağladığın domainde ise name.com olduğunu gördüm. Cardable siteler neden kullanılır ? Açıklama yapmama gerek varmı Metin ? Bu adamlar hakkında şikayet açılırsa sorumluluğu kabul ettiğine dair bi imzalı belge görmeden sana nasıl güvenebilir bir insan ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"metooizm.org" bana ait değil kanıt yok bu 1. İkincisi "metinaydin.com.tr","metinaydin.web.tr","metinaydin.gen.tr","asro.web.tr","mehmetkonukcu.com.tr","timurdemir.com.tr" whois çekip heçkırlığını gösterirmisin bana burada? @leojely Türk firmaları kredi kartı doğrulaması istiyorlar nasıl geçtim acaba? Bunları kanıtlarmısın cc ile aldığımı kanıtlar mısın bana?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2018 Saat: 23:47)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "metooizm.org" bana ait değil kanıt yok bu 1. İkincisi "metinaydin.com.tr","metinaydin.web.tr","metinaydin.gen.tr","asro.web.tr","mehmetkonukcu.com.tr","timurdemir.com.tr" whois çekip heçkırlığını gösterirmisin bana burada? @leojely Türk firmaları kredi kartı doğrulaması istiyorlar nasıl geçtim acaba? Bunları kanıtlarmısın cc ile aldığımı kanıtlar mısın bana?
http://i.hizliresim.com/Lby5dJ.png
Carderlik yapmışsın o kadar cc dogrulamasından kolay birşey yoktur. Ben şikayeti gerekli kanıtlarla ilettim beklemede kal
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
oooooooooof akıllanmıcaksın sen neyse bekliyorum şikayet konusunuda aç tam olsun bekliyorum bakalım :D :D :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Açtığın misal 10 çekiliş konusu varsa 5 ini açıklamadın bu gerçeği kabul et. Üzerindeki suçlamalara labaili cevaplar verip kimseyi kendinden düşük görüp uyarı puanı vereceğim gibi sitemlerde bulunma. Ciddiye alınacak bir yetki grubunun lideri değilsin kendine gel. Helal-haramı bilip önemseyip önemsememen burada kimsenin umurunda değil,ve bu site senin yaratacağın aktifliğe muhtaç değil sen yoksan başkası var yani kendini vazgeçilmez sanıp ego’nu tatmin etmeye çalışma,bak dalgana.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-02-2018 Saat: 00:09)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Açtığın misal 10 çekiliş konusu varsa 5 ini açıklamadın bu gerçeği kabul et. Üzerindeki suçlamalara labaili cevaplar verip kimseyi kendinden düşük görüp uyarı puanı vereceğim gibi sitemlerde bulunma. Ciddiye alınacak bir yetki grubunun lideri değilsin kendine gel. Helal-haramı bilip önemseyip önemsememen burada kimsenin umurunda değil,ve bu site senin yaratacağın aktifliğe muhtaç değil sen yoksan başkası var yani kendini vazgeçilmez sanıp ego’nu tatmin etmeye çalışma,bak dalgana.
Ekipler hakkında ciddiye alınmayacak gibi sözler söylemeyelim, ciddiye alınılmasa zaten açılmazdı ekipler. Tartışmayı bu mesajla sonlandırmış olayım, bırakalım Metin çekilişini yapsın. Alan memnun satan memnun, forum kuralları çerçevesinde hareket edildiği sürece karışmaya hakkımız yok. Uzatmayalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel yorum alkışlıyorum bir diğer yorumu alalım. Şunu da ortaya koyuyorum ki kimse benim yaptığımı yapmaz burada değeri çok yüksek olan şeyleri verdiğim bile oluyor. Bırakta havalanması bana kalsın. Ben bütün çekilişleri açıklayıp discorddan teslim ettim. Ego yapmaya ihtiyacım da yok zaten? İstediğim herşeye sahip birisi olarak egomu tatmin etmeye de çalışmıyorum çünkü egom yok olmasına da ihtiyacım yok konuyu uzatma dedikçe uzatiyorsunuz amacınız ne basbariz ortada. Tamam ozaman madem helâli haramı bilmek onemsememek umrunuzda değilse ne ile aldigimdan sizene? Bu da umrunuzda olmasin zaten ürünü alacak kişi detaylı soruları sorar discorddan doğru bir şekilde cevaplarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben tarafsızim.Metin'i bir kaç aydır tanırım.Kendisi cidden iyi bir insandır.Cekilislerin birinde ben kazandım bütün bilgileri bana verdi ve sitemi açtım hiç bir sorun olmadı sitede hatta bir kez bozuldu kendine şifreyi verdim o halletti.Burdan güvenilir olduğunu anlarim.Discorddan ve ÖM den çok kez konuştuk ve hâlâ konuşuyoruz.Adam bazılarının yapamadığını yapıyor.Cokta güzel yapıyor.Ben Metin'in sonuna kadar arkasındayım.Arkadaslar daha fazla konuyu kirletmeyelim.Sikayetiniz varsa şikayet bölümüne açabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping