Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciddi ekip arkadaşları arıyorum
Aradığım vasıflar belli; forum scriptlerinden anlayacak ancak sadece mybb değil dikkatinizi çekerim forum scriptleri. Sonrasında kod bilgisi iyi seviye de birini ve bir adet grafiker arıyorum. Grafikerin çok çok iyi seviye de scriptler hakkında bilgi sahibi olması gerekmiyor ancak yapısını bilmeli. Proje için gerekli yatırımları ben yapıyorum. Proje tutarsa 1 ya da 2 ay içinde bu arkadaşların eline para da geçecek. Merak eden katılmayı düşünen olursa özel mesaj atabilir. Mail adresim reklama girer.

Edit://Seo bilgisi iyi olan bir kişi daha gerekiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Script'in s'sini bile bilmiyorum, başarılar :) Umarım aradığını bulursun abi :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2018 Saat: 18:34)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Script'in s'sini bile bilmiyorum, başarılar :) Umarım aradığını bulursun abi :)

Yapıdan bahsederken yanlış anlaşılmasın: örneğin mybb için tema çizmeden önce şablon yapısını bilip ona göre çizmek lazım. O anlam da yapıdan bahsettim. O noktaya vurgu yaptığın iyi oldu, teşekkürler :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar
Grafiker olabilirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İletişim adresi nedir ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2018 Saat: 19:24)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İletişim adresi nedir ?

Alıntı:Merak eden katılmayı düşünen olursa özel mesaj atabilir.

Bu arada, başarılar dilerim hocam.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler hepinize.

(11-02-2018 Saat: 19:24)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İletişim adresi nedir ?

özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2018 Saat: 22:10)Codeless Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler hepinize.

özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Pm gönderildi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping