Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranklar.
Elektirikler kesilmişti,ve canım sıkıldı biraz rank tasarlayayım dedim böyle bişey oldu nasıl olmuş yorumlarsanız sevinirim.Birde 150'ye 50 açıyorum ben rank sayfasını sizce uygunmudur yorumlarsanız sevinirim.
y0Ejz7.jpg

YgDV6j.jpg

p602bz.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
dehşet :p
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz diğer tasarımlara imrenir iseniz daha iyi yapacağınızı düşünüyorum.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emeğine sağlık
Beğenmedim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neden beğenilmiyorsun,bak bunu sakın yanlış anlama,bu bir yapıcı forum.Kötü bir niyetim yok.Paintten yapmayı bırakmalısın.Photoshop'a geçmelisin internette bulabilirsin.Orda efektler falan yazı stili arka plan falan onları yapmalısın düz renge yazı yazmak pek hoş görünmüyor bu yüzden de havası olmuyor.Yorumumu dikkate alırsan daha iyi yerlere geleceğini umut ediyorum,başarılar. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2018 Saat: 21:20)Colastin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden beğenilmiyorsun,bak bunu sakın yanlış anlama,bu bir yapıcı forum.Kötü bir niyetim yok.Paintten yapmayı bırakmalısın.Photoshop'a geçmelisin internette bulabilirsin.Orda efektler falan yazı stili arka plan falan onları yapmalısın düz renge yazı yazmak pek hoş görünmüyor bu yüzden de havası olmuyor.Yorumumu dikkate alırsan daha iyi yerlere geleceğini umut ediyorum,başarılar. :)
Zaten photoshop'dan yaptım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Deneme/yanılma yolu tasarım. Ben bu şekilde gelişmiştim.. Dene sürekli burada paylaşmak zorunda değilsin renk değilde background'a texture ekleyebilirsin. Ve birde rank psd'lerini inceleyebilirsin. Gelişmek için iyi yollar bunlar, kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #Baran , Aisha* , Alex.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping