Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kabul Edilmedi [Bitti]-Papilion | Grafikerlik başvurusu.
Başvuru konusu bu, dream41 zaten ilgilenecektir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 11:46)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başvuru konusu bu, dream41 zaten ilgilenecektir.

Ve daha fazla paylaşım yapmanız gerekir. Yani tasarım konularınız pek yok, kendi yaptığınız tasarımlarınızı paylaşmanız.
Başarılar dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Önce başlığı düzenledim kullanıcı adı olayından dolayı...
Olayacak bir şey değil şuan bile grafiker ekibinin az da olsa gelen yardımlarla ne kadar ilgilendiğini biliyoruz... Yardımcı oluyorsun görüyorum, bu pozitif bir nokta, tasarım olarak bir ölçü istemiyoruz önemli olan karşıyı tatmin etmek, bunu başardığında/yaklaştığında hazır olmuş olacaksın zamanın oldukça hep tasarım yap sadece zaten ilerleyeceksin o zaman, sana yardımcı olacak birisi olsa daha güzel olacak aslında aynı yerden geçtiğim için diyorum ben biraz şanslıydım.. Bana gel grafik ile ilgilenen arkadaşlara gel sorun olduğunda... Kolay gelsin. @Ellie
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hala sıcak.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sıcak.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne zaman açıklanır acaba?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Papillion Başlık İsim Değişikliğinden Dolayı Düzenlenmiştir ..
Kardeşim Güncelleneme gerek yok ekip lideri değerlendirecektir .
Tasarım yapıp paylaşman bunu hızlandırabilir ..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-03-2018 Saat: 11:46)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başvuru konusu bu, dream41 zaten ilgilenecektir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Mr.Arcillius Gerekli Açıklamayı Yapmıştım Zaten Yorum Atmanıza Gerek Yoktu ..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
önceden de demiştim de takmıyor galiba
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
gerekli açıkamayı ben yaptım , anladı arkadaş ..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2018 Saat: 22:37)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: önceden de demiştim de takmıyor galiba

cümleden ne anladınız?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2018 Saat: 22:46)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-03-2018 Saat: 22:37)Mr. Arcillius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: önceden de demiştim de takmıyor galiba

cümleden ne anladınız?

Ben anlıyorum fakat sen anlamıyorsun galiba :)
Arkadaşı sözlü olarak uyardım zaten birdaha güncel çekmemesi için artık takar :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tasarım konusunda kendi geliştirmen lazım ve isteklere olabildiğince bakman lazım şuan için daha erken diye düşünüyorum biraz daha zaman var.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Grafik bilgin malesef çok yetersiz. Belli bir seviyenin üstüne gelişmek istiyorsan bana gelişmek istediğin yerleri ve takıldığın sorunları mesaj at ben sana destek olacağım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2018 Saat: 17:03)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Grafik bilgin malesef çok yetersiz. Belli bir seviyenin üstüne gelişmek istiyorsan bana gelişmek istediğin yerleri ve takıldığın sorunları mesaj at ben sana destek olacağım

Bu fırsatı kaçırma derim ;)
@Helper bu arada fotr'ye ne zaman devam edicez :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İptal @Corleone
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sebebi nedir? forumla alakalı mı özelden anlatırsan?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-04-2018 Saat: 22:16)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sebebi nedir? forumla alakalı mı özelden anlatırsan?
Forum ile sorunum yok hocam.Bu aralar çok yoğun olmam diyelim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tamamdır, kolay gelsin.

Bu konu, sanırım kapandığı, halledildiği, karara bağlandığı,çok uzun zaman geçtiği ya da yapılacak birşey kalmadığı için, konu başlığına "Bitti" eklenmiştir.
Eğer konu sahibinin diyeceği/itirazı varsa tekrar yorum yazsın.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping