Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Continental'in skandala sebep olan tanıtım videosu!
Almanya'nın dünyaca ünlü markası Continental, skandal bir videoya imza attı. Türkiye'de de faaliyet gösteren markanın Almanca sitesinde yayınlanan tanıtımda yüz ölçümü 783.562 km² olan Türkiye yer almadı. Markanın videosu tepkilere neden oldu ve tartışma yarattı. 

Markanın Powertrain hizmetinin uygulandığı ülkeleri anlattığı ve marka felsefesini izleyiciye aktardığı videoda Avrupa ve Ortadoğu bölümü geldiğinde kocaman bir Akdeniz ortaya çıkıyor.

0El3rL.jpg

Tepkiler üzerine şirketten açıklama yapıldı: 'Grafik hatası'

qGjr3B.png

İşte skandala sebep olan tanıtım videosu

Kaynak: Onedio
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu markanın oyunu vardı internette 7 yaşımda baya oynardım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir hata olmuş olabilir bizim türk milletinde laftan anlayan olmadığı için de direk adamlara ana bacı düz giydirip kayıp gitmişler :D Kimse laftan anlamıyor ki sadece bir hatayı gösterin bir Türk'e tamamdır o hatayı düzeltseler bile o hata onun aklından çıkmaz öyle kalır ve her zaman küfür eder. Siyasette de aynı şeyler mevcut. Adamlar özür bile dilemişler. Birazcık tolerans gösterebilirsiniz belli ki hata yaptıklarının farkına varıp özürlerini dilemişler. Daha fazla konuşmak istemiyorum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2018 Saat: 12:55)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir hata olmuş olabilir bizim türk milletinde laftan anlayan olmadığı için de direk adamlara ana bacı düz giydirip kayıp gitmişler :D Kimse laftan anlamıyor ki sadece bir hatayı gösterin bir Türk'e tamamdır o hatayı düzeltseler bile o hata onun aklından çıkmaz öyle kalır ve her zaman küfür eder. Siyasette de aynı şeyler mevcut. Adamlar özür bile dilemişler. Birazcık tolerans gösterebilirsiniz belli ki hata yaptıklarının farkına varıp özürlerini dilemişler. Daha fazla konuşmak istemiyorum :D

Bence bu hata değil bilerek yapılmış , hiç bir ülkeye olmuyor da Türkiye'ye mi oluyor garip.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Murat ne zamandan beri gidip dünya basınını kontrol ettin veya dünyadaki diğer haberlere baktın sadece akşamları televizyonunu izlerken karşına çıkarsa anca öyledir. Abdülhamit Abdülhamit diye dolaşan biri olduğun için pek haberlere bakacağını sanmıyorum. Bir olay olduğunda olaya uluslararası bakarsanız daha iyi sonuçlar kavranabilir. Aynı konu Afrin'dede öyle Misalen:
Türkiyede Basın: Afrin'e Giriyoruz
Dünyada Basın: Türkiye, Rusya ve bir başka devletin izniyle Afrin'e giriyor. Hiç bir ülkeye olmuyor diye bişey yok bazen cidden gerçekten yanlışlıklar yapılabiliyor ve bunu ben başka ülkede yaşadığım zamanlardada gördüm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

-

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping