Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bitti] SnowyNight - Arge Ekibi Başvuru Formu
Ad Soyad: Ayberk Demir
Meslek/Okul: Bilgisayar Mühendisliği(..)
ARGE hakkında bildikleriniz:Arge Ekibi Forumun Kalkınması ve yeni fikirlerin türemesinde 1.roldür.Yani arge ekibi araştırma/geliştirme/ilerletme alanında çalışmalar yapan forumu aydınlığa götürecek rütbedir.
Destek forumu ve 10tr.net için varsa bi fikriniz/projeniz: Youtube Ve Discord grubumuzu önermek olacak herhalde ilk işim.Youtubeda forumumuzun kanalını açıp temalar,mybb hakkında bilgiler paylaşarak iyi yerlere gelip,gelir elde etmek ve daha sonrada o ücretle reklam verip forumda daha kitlelere ulaşmak.Discordda ise foruma ulaşamayıp eskiden ulaşan yani sorunu olan kişilere yardım edip aktif olmalarını sağlamak,eski yetkilerle iletişim içinde olmak.Üyelerle iletişim içinde olmak.Bunlar hep aktifliğe dönüşür :)
MyBB Plugin ve Modül Oluşturmak için Bilginiz: %10
HTML Bilginiz: %30
CSS bilginiz: %10
PHP Bilginiz: %20
MyBB Bilginiz: %65-70 arası.
Photoshop bilginiz: %90
Neden bu yetkiyi istediniz: İyi fikirler,iyi konular üreteceğime inanıyorum.Bu yetkiyi sırf renk ve ranktan ibaret olsun diye değil foruma yeni bir şeyler katıp gelişsin diye istiyorum.
Ne zamandır 10tr.net i kullanıyorsunuz: 12-31.2016
5x5-9/3+7-(3x2) = ? (ciddi olarak cevaplayın) *** : (23)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar Dilerim Abi :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar diliyorum,Erken görüyorum konularında Etkinlik Sorumlusu başvurmuştun sanırsam sonra insanlara yardımcı konular,mesajlar atsan alınma seviyen dahada yüksek olurdu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim hocam.
PGM
Teşekkür verenler:
(09-02-2018 Saat: 23:40)Tifany Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar diliyorum,Erken görüyorum konularında Etkinlik Sorumlusu başvurmuştun sanırsam sonra insanlara yardımcı konular,mesajlar atsan alınma seviyen dahada yüksek olurdu.

Erken olmadığını, gayet zamanı olduğunu düşünüyorum. Kendisiyle ara sıra konuşuyorum, katkısı olacaktır elbette. Başarılar dilerim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Haketmiyorsun, başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yanlış anlama lâkin ar-ge ekibine daha alanında bilgili kişilerin alınması taraftarıyım. Alınacak kişilerin seo, geliştirici kodlamalar vb. gibi şeyleri bilmeleri lazım. Kısacası forumu kalkındırması lazım yani Youtube falan önermişsin fakat bu zamana kadar sayılamayacak kadar D10 Youtube kanalı açıldı ve çoğu da tutmadı, tutmuyor. Güzel fikirleri uygulamaya geçirip başvurmak daha mantıklı gibi. Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim herkese.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Fikirlerinin yetersiz olduğu kanaatindeyim biraz aceleye gelmiş sanki , Başarılar dostum güveniyorum sana.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Hamid-i Ensar hocam ve Emrys hocam ben fikirleri şuanlık başlangıç için yaptım dev bir liste hazırlayacağım yarın veya pazar.Bilgili olma konusunda bana bir şey de demek düşmez. :),yorumlarınız için sizlere de teşekkür ederim,yorumlarınız değerli :))
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ar-Ge ekibi benim yönetimimde olduğu sürece "gelişime açık" kişiler ekipte yer alacak. O yüzden gelen yorumlar moralini bozmasın, yakında başvurunun sonucunu açıklarız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar. Yetkisizlik canını sıkmış olabilir. Umarım bu rütbede de hemen moralini bozup pes etmezsin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim yorumunuz için.Yetkisizlikten sıkıldığım için değil foruma yeni şeyler katıp aktiflestirmek için bu yetkiye başvurdum.Yorumunuz değerli.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sevindim açıkcası eğer ki alınırsan Kaan'ın ekibinde yer alacağından da ayrı mutluluk duyarım. Bir kaç yorumda/öneride de bulunmak isterim: 

1. Öncelikle Youtube fikrine farklı bir bakış açısı ile baktığımızda güzel fikir olduğu anlaşılıyor. Fakat bunun için biz zorlama yapmıyoruz Yusuf'un da dediği gibi: daha öncede yapıldı tutturulamadı/uğraşılmadı. Bu işe uğraşacaksan başla (YouTube işine) Yani bir nevi okul hayatından da biraz kısman lazım gelir elde etmek istiyorsan tabii.
  2. Discord grubuna gelirsekte: Sadece sohbet ediliyor ayrı bir iş veyahut partnerlik/ortaklık olmuyor. Arada sırada denk gelirse tek tük oluyor bunları da yapabilirsen daha iyi olabilir.
Yetkiyi alırsan boşlama hiç birşeyi yetkiyi almak sadece bir başlangıç olucaktır senin için. Yani ayrı bir başlangıçla başlamış olursun ve yakışır da sana "Arge Ekibi" yetikisi. Umarım senin hakkında en iyisi olur ve hayallerinde istediğin yerlere ulaşırsın. Başarılar dilerim Ayberk.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim Metin Hocam dediğim gibi sıra sıra başlayacağım fikirleri uygulamaya,ilk discorddan başlarım.Youtubeda profil resmi vb. İşleri halledince video yüklemeye başlarim(hep birlikte el ele) :) çok sağolun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
AR-GE ekibinde d10 ve 10tl.net'i ileri taşımak için önerilerde bulunabileceğini düşünüyor ve başvurunu kabul ediyorum, yeni görevin hayırlı olsun. Yetkini güzel işlerde kullanman dileğiyle.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim güzel işler yapacağımiza inanıyorum Kaan Hocam hep birlikte el ele daha ileriye.Cok sağolun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı uğurlu olsun, güzel işlerde kullanman dileği ile..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tadını çıkarın yetkili olmak çok kolay olmuş, ben 2 yıl beklemiştim yetkili olmak için :) Hayırlı olsun ne diyelim :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping