Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhabalar
Selamun Aleykum Arkadaşlar Ben ByGold ismim Arda yaşım 16 3yıldır samp oyuncusuyum bi ara sampa ara vermiştim sonra sampa geri başladım 1 senemi united island freeroam sunucusunda oynamiştım ondan sonra Slayer Freeroamda Oynamaya Başlamiştım ve hp serverlerde oynamaya baslamıstım ondan sonra hpyi birakıp kendi serverimi açmıştım ve sonra kapattim ve yardim sever birisiyimdir utangaç insanım bide birileri çok üstüme geldiği zaman sinrilenebiliyorum bide üşengeç insanımdır Genelde tek takılmayı tercih ederim. Zor seçerim. Bana yapılan yanlışı asla unutmam. İyi kalpli bir insanım diyebilirim.O yüzden de insanlarla aşırı içli dışlı olmam., İlk Deneme Mod olarak Pegborad freeroami kurmuştum hata yapa yapa o hatalari düzelterekte server kurmayi öğrendim ve mod editlemeyide ilk başladiğim zamanlarda çok bilgisizdim hep foruma bakiyordum pawno nasil yapilir diye anlamiyordum bende xpdevilin bi programi vardi şuan adini hatirlamıyorum o program sayesinde biraz pawno öğrenmiştim şunu bilinki ben bilgisizken bile hata yapa yapa hatalarımı düzelttim sizde benim gibi hata yapa yapa hatalarınızı düzeltebilirsiniz Şuan Ne'mi Yapıyorum Kendi Modumu Yapıyorum ve çok yakında paylaşacam :şeytan: İyi Forumlar Dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pawnoturk üyesi :) Adaşız. Aleyküm selam, Hoş geldin Adaşım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-02-2018 Saat: 15:30)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selamun Aleykum Arkadaşlar Ben ByGold ismim Arda yaşım  16 3yıldır samp oyuncusuyum bi ara sampa ara vermiştim sonra sampa geri başladım 1 senemi  united island freeroam sunucusunda oynamiştım ondan sonra Slayer Freeroamda Oynamaya Başlamiştım ve hp serverlerde oynamaya baslamıstım ondan sonra hpyi birakıp kendi serverimi açmıştım ve sonra kapattim ve yardim sever birisiyimdir utangaç insanım bide birileri çok üstüme geldiği zaman sinrilenebiliyorum bide üşengeç insanımdır Genelde tek takılmayı tercih ederim. Zor seçerim. Bana yapılan yanlışı asla unutmam. İyi kalpli bir insanım diyebilirim.O yüzden de insanlarla aşırı içli dışlı olmam., İlk Deneme Mod olarak Pegborad freeroami kurmuştum hata yapa yapa o hatalari düzelterekte server kurmayi öğrendim ve mod editlemeyide ilk başladiğim zamanlarda çok bilgisizdim hep foruma bakiyordum pawno nasil yapilir diye anlamiyordum bende xpdevilin bi programi vardi şuan adini hatirlamıyorum o program sayesinde biraz pawno öğrenmiştim şunu bilinki ben bilgisizken bile hata yapa yapa hatalarımı düzelttim sizde benim gibi hata yapa yapa hatalarınızı düzeltebilirsiniz Şuan Ne'mi Yapıyorum Kendi Modumu Yapıyorum ve çok yakında paylaşacam  :şeytan: İyi Forumlar Dilerim.

Pawnotürk Üyesi H.g Bro
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hoşgeldin
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş geldin kardeşim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilmiyorum hatırlarmısınız fakat oyunformu.com ekibi olarak Turk ibiza modunu biz dagitmistik. Guzel zamanlardı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-02-2018 Saat: 15:35)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Pawnoturk üyesi :) Adaşız. Aleyküm selam, Hoş geldin Adaşım.

HoşBulduk :)

(02-02-2018 Saat: 17:51)Martialish Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz.

HoşBulduk

(02-02-2018 Saat: 16:56)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilmiyorum hatırlarmısınız fakat oyunformu.com ekibi olarak Turk ibiza modunu biz dagitmistik. Guzel zamanlardı

Hatırlamazmayın İbiza Modunu Şimdi Editliyorum :) İyiki Paylaşmıssınız İbiza Modunu :)

(02-02-2018 Saat: 16:50)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldin kardeşim.

Hoşbulduk.

(02-02-2018 Saat: 16:04)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldin

HoşBulduk.

(02-02-2018 Saat: 15:56)İceWizard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin.

HosBulduk

(02-02-2018 Saat: 15:43)ScaeqX Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-02-2018 Saat: 15:30)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selamun Aleykum Arkadaşlar Ben ByGold ismim Arda yaşım  16 3yıldır samp oyuncusuyum bi ara sampa ara vermiştim sonra sampa geri başladım 1 senemi  united island freeroam sunucusunda oynamiştım ondan sonra Slayer Freeroamda Oynamaya Başlamiştım ve hp serverlerde oynamaya baslamıstım ondan sonra hpyi birakıp kendi serverimi açmıştım ve sonra kapattim ve yardim sever birisiyimdir utangaç insanım bide birileri çok üstüme geldiği zaman sinrilenebiliyorum bide üşengeç insanımdır Genelde tek takılmayı tercih ederim. Zor seçerim. Bana yapılan yanlışı asla unutmam. İyi kalpli bir insanım diyebilirim.O yüzden de insanlarla aşırı içli dışlı olmam., İlk Deneme Mod olarak Pegborad freeroami kurmuştum hata yapa yapa o hatalari düzelterekte server kurmayi öğrendim ve mod editlemeyide ilk başladiğim zamanlarda çok bilgisizdim hep foruma bakiyordum pawno nasil yapilir diye anlamiyordum bende xpdevilin bi programi vardi şuan adini hatirlamıyorum o program sayesinde biraz pawno öğrenmiştim şunu bilinki ben bilgisizken bile hata yapa yapa hatalarımı düzelttim sizde benim gibi hata yapa yapa hatalarınızı düzeltebilirsiniz Şuan Ne'mi Yapıyorum Kendi Modumu Yapıyorum ve çok yakında paylaşacam  :şeytan: İyi Forumlar Dilerim.

Pawnotürk Üyesi H.g Bro

HoşBulduk :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu kilitlenebilir yenisi açacağım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Teknolojik -