Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosyal Medya Akıl Sağlığınızı Nasıl Etkiliyor?
Beğenilerinizi eksik etmeyin :)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Video için eline sağlık fakat daha çok kitle istiyorsan sesli videolar üretmelisin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2018 Saat: 16:56)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Video için eline sağlık fakat daha çok kitle istiyorsan sesli videolar üretmelisin

Teşekkür ederim, şuanlık ona hevesim yok, belki ilerleyen zamanlarda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Helper hocama ek olarak, efektler ekleyerek daha hoş bir video elde etmiş olursun.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sesli içerikler sizi daha ileriye taşıyabilir zaten söylemiş hocam :) Elinize sağlık, YouTube güzel bir ortam, başlayıp devam etmenize sevindim :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok önce başlamıştım ya, 1-2 sene önceki attığım videolar baya izlenince ben de boş zamanımı değerlendirmek amaçlı böyl e bir video yaptım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık,başarılı olmuş 43 görüntülenme ve 10 beğeni gayet iyi.Bence devam ettirmelisin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Instagram en kanser sosyal medya platformu zaten şaşırmadım. Facebook dışında hiçbir sosyal medya kullanmıyorum. Yakında facebook'u da bırakmayı düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2018 Saat: 20:31)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Instagram en kanser sosyal medya platformu zaten şaşırmadım. Facebook dışında hiçbir sosyal medya kullanmıyorum. Yakında facebook'u da bırakmayı düşünüyorum.

Biraz aralıklarla girmede fayda var, şahsen tüm sosyal medyayı ihtiyacım olduğu zaman giriyorum. Kontrolü ele almak gerekiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2018 Saat: 21:29)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-02-2018 Saat: 20:31)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Instagram en kanser sosyal medya platformu zaten şaşırmadım. Facebook dışında hiçbir sosyal medya kullanmıyorum. Yakında facebook'u da bırakmayı düşünüyorum.

Biraz aralıklarla girmede fayda var, şahsen tüm sosyal medyayı ihtiyacım olduğu zaman giriyorum. Kontrolü ele almak gerekiyor.

Sosyal medyada neye ihtiyacın oluyor ki?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-02-2018 Saat: 22:20)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-02-2018 Saat: 21:29)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sosyal medyada neye ihtiyacın oluyor ki?

Etkinlik, güncel haberler, bazı gruplardaki bilgi paylaşımları vs. vs.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping