Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon Öneri
(29-01-2018 Saat: 22:53)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-01-2018 Saat: 22:48)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-01-2018 Saat: 22:35)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam, Türkiye'de servis olması çok önemli mi ki? Benim için önemsiz gibi duruyor.

Sizin için önemsiz duruyor fakat telefona bir şey olursa telefoncu Tevfik abin yazılımsal olarak bir şey yapamayacak, camini değiştiremeyecek çünkü telefonun parçası falan da yok. Ayrıca bu telefonun şarjı değerlerine de iyi bakın. Kanser olmayalım ondan sonra :)

Peki, yakın zamanda servis gelir mi Türkiye'ye?

Bilemiyorum. Bu arada şarj değeri değil sar değeri diyecektim. Malum telefon klavyesi düzeltme yapıyor
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2018 Saat: 22:48)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-01-2018 Saat: 22:35)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam, Türkiye'de servis olması çok önemli mi ki? Benim için önemsiz gibi duruyor.

Sizin için önemsiz duruyor fakat telefona bir şey olursa telefoncu Tevfik abin yazılımsal olarak bir şey yapamayacak, camini değiştiremeyecek çünkü telefonun parçası falan da yok. Ayrıca bu telefonun şarjı değerlerine de iyi bakın. Kanser olmayalım ondan sonra :)

1.48 w/kg oneplus 5t
0.406 w/kg mi6
0.39 w/kg mi mix2

sar değeri 1.41 aşırı fazla sağlıklısı için 1 altı olması gerekiyor fakat gel gelelim iphonelara
1.39 iphone x
1.38 iphone 8

1.01 samsung note 8
bunlar vücut sar değerleri gerçekten çok fazla oneplus 5tnin mi6'ya dönebilirim ben hem yavaştan türkiye'de karaborsa serviside yapılıyor diye duydum
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bildiğiniz üzere galaxy a8 2018 de var piyasada. O da bir alternatif. Sizce nasıl bir telefon?
@Falcon @Gokss
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-01-2018 Saat: 11:36)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğiniz üzere galaxy a8 2018 de var piyasada. O da bir alternatif. Sizce nasıl bir telefon?
@Falcon @Gokss

3k bütçem olsa en son bakacağım telefon olurdu
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-01-2018 Saat: 16:31)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-01-2018 Saat: 11:36)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bildiğiniz üzere galaxy a8 2018 de var piyasada. O da bir alternatif. Sizce nasıl bir telefon?
@Falcon @Gokss

3k bütçem olsa en son bakacağım telefon olurdu

O zaman, şuana kadar konuştuğumuza göre dört dörtlük beğenilen bir telefon yok :) Sizce sorunu o kadar önemli olmayan telefon hangisidir? Oneplus 5T veya diğerleri vs.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping